Zmarszczki pod oczami

karoool

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Witam
Mam straszny może i głupi problem jak na chłopaka, ponieważ mam straszne zmarszczki pod oczami. Są bardzo widoczne i nie wiem co z tym zrobić. Mam 15-cie lat. Zna ktoś może jakieś sposoby na pozbycie sie tego?
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Jest taka choroba genetyczna, przy której dzieci bardzo szybko się starzeją.Już kilkuletnie dziecko ma twarz starca.Myślę,że u Ciebie jest coś innego.Prawdopodobnie masz zmarszczki mimiczne.U mnie w klasie w gimnazjum był chłopak,u którego kiedy unosił brwi do góry pojawiały się bardzo wyrażne zmarszczki na czole.U ciebie pojawiają się najprawdopodobniej przy uśmiechu .
Mam jeszcze pytanie do Ciebie. Jak wyglądają rodzice, czy wyglądają na swój wiek czy też nie.Czy Tobie pojawił się już zarost na twarzy?
W każdym razie powinieneś zastosować jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy pod oczy.

Ja mam twarz jak pupcia u niemowlaka, a mam już 19 lat.Zresztą u mnie w rodzinie wszystcy bardzo młodo wyglądają w stosunku do wieku.
 

karoool

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Raczej wszyscy na swój wiek wygladaja. Pojawia mi się meszek... ja mam 15 lat.

A jaki krem?
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Wiesz ,ja dokładnie się nie znam.Ale w telewizji cały czas lecą reklamy takich kremów.Z tego co mi się przypomina to nazywa się REVITA LIFT LOREAL ,nie wiem czy dobrze napisałem.Jest na pewno jeszcze wiele innych. Wiem ,że są specjalne pod oczy i taki musisz kupić .Z tym ,że te kremy są dość drogie,mogą kosztować nawet coś koło stówy.Możesz też kupić jakiś tańszy, ale on może nie przynieść takich efektów jakich oczekujesz.
Możesz spróbować też iśc do jakiegoś salonu kosmetycznego czy salonu urody i tam się zapytać.Tylko nie wiem czy będziesz miał tyle odwagi aby tam iść.Ale z drugiej strony jak masz taki problem, to ja bym się nie czaił i poszedł po poradę.
 
Do góry