Zły urok

Malenarosa

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy miałeś/miałaś do czynienia ze złym urokiem na Ciebie lub kogoś z Twojego najbliższego otocznia? (Chodzi mi o tzw. "złe spojrzenie" czyli ktoś źle na Ciebie spojrzał i coś złego się stało).
Podzielcie się swoimi doświadczeniami w tej sprawie :)
 
M

MacaN

Guest
nie no.. proszę was, już nie macie czego wymyślać ? :p jak chcecie o czymś ciekawym podyskutować to odkopcie jakiś fajny temat a nie zakładacie takie bzdety.

zły urok? fakt - na religii w tamtym roku katechetka mówiła nam, że takie rzeczy jak wyklnięcie kogoś może sprowadzić na niego nieszczęście ale to już są moim zdaniem teorie spiskowe wymyślane przez ludzi, którzy nie wiedzą co z własnym życiem zrobić, bądź też przez takich, którzy nie potrafią wymyślić jakiejś ciekawej i mądrej teorii, która miałaby jakiś sens ale chcą na siłę wymyślić coś swojego.

zły urok to był w bajkach jak się kiedyś oglądało, że czarownica mówiła do kogoś " przeklinam Cię " i ta osoba miała pecha - w prawdziwym życiu jak ktoś się na Ciebie bardzo krzywo popatrzy a ty zaraz złamiesz nogę to prawdopodobnie dlatego, że byłeś zamyślony/a i myślałaś o tym jak na Ciebie ktoś spojrzał więc przez nieuwagę wpadłaś w dziurę w drodze i złamałaś nogę, albo miałaś pecha.. przeznaczenie :p
 

Mental

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
31
nie no.. proszę was, już nie macie czego wymyślać ?
Nie ma co się śmiać takie rzeczy istnieją.
Nie pamiętam już dokładnej nazwy tej religii(Viccianizm czy coś w tym stylu) ale wiem ,że takie rzeczy są jak najbardziej możliwe polega to na wpływaniu na myśli 2 osoby a tym samym rzucaniem uroków.Jak ktoś chce może sam spróbować polega to mniej więcej na tym aby myśleć o czym poprzez nie myślenie o tym,wiem ,że to skomplikowane sam tego nie ogarniam ale podam przykład może komuś się uda;myślisz sobie fajnie by było(to ważne słowa,nie używamy słów błagam ,proszę tylko na luzie fajnie by było etc.) gdyby ta dziewczyna do mnie zagadała i przestajemy o tym myśleć,jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli powinna do nas zagadać.
PS:Mi się to osobiście nie udało a testowałem to nie jednokrotnie na lekcji(Żeby mnie nie zapytała,żeby mnie nie zapytała...)
 
M

MacaN

Guest
Nie ma co się śmiać takie rzeczy istnieją. Nie pamiętam już dokładnej nazwy tej religii(Viccianizm czy coś w tym stylu) ale wiem ,że takie rzeczy są jak najbardziej możliwe polega to na wpływaniu na myśli 2 osoby a tym samym rzucaniem uroków.Jak ktoś chce może sam spróbować polega to mniej więcej na tym aby myśleć o czym poprzez nie myślenie o tym,wiem ,że to skomplikowane sam tego nie ogarniam ale podam przykład może komuś się uda;myślisz sobie fajnie by było(to ważne słowa,nie używamy słów błagam ,proszę tylko na luzie fajnie by było etc.) gdyby ta dziewczyna do mnie zagadała i przestajemy o tym myśleć,jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli powinna do nas zagadać. PS:Mi się to osobiście nie udało a testowałem to nie jednokrotnie na lekcji(Żeby mnie nie zapytała,żeby mnie nie zapytała...)


ładnie Ci ktoś w głowie poprzewracał :D haha ! no to mnie rozbroiło po prostu :hahaha: jak pomyślisz, że chciałbyś aby laska do Ciebie zagadała, to ona zagada :D :D a co? jak pomyślisz, że fajnie by było, gdyby Ci cycki pokazała to ona może by stanik zdjęła ??

nie wiem, co wy ćpacie ale zmieńcie dealera :p :023:
 
M

MacaN

Guest
Jeśli ciekawość ludzka to dla cb efekt po zażyciu narkotyku to mi cie żal, Uroki raczej opisane przez Mentala to bujda , ale zmiana myśli drugiej osoby podobno jest realna..,.

Kolego ciekawość a pisanie bzdur, które wymyślają niespełna rozumu ludzie oglądający chyba za dużo bajek przeznaczonych dla dzieci w wieku 6 lat to dwie różne rzeczy.. Bo to, co opisał Mental było na poziomie : " jak pomyślisz życzenie, gdy zobaczysz spadającą gwiazdę to ono się spełni "

Być może i jest realna ale na pewno nie w taki sposób jak to Mental opisał.. są teorie, które głoszą że każda cząstka jest ze sobą w jakiś tam sposób połączona.. ale ludzki mózg jest na tyle tajemniczy, że dziś jeszcze nie wiemy nawet w 40 % na co go stać :) przykładem mogą być OOBE czy śmierć kliniczna.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Zły urok... mhm ojciec mi kiedyś opowiadał, że w mojej miejscowości mieszkał facet, który właśnie coś takiego poprawił. Jeśli tylko jakoś dziwnie się na ciebie popatrzył to zawsze coś złego się zdarzyło. Dobrze jeśli jakiś nieurodzaj przyszedł, ale nie raz podobno ludzie karki skręcali. Wiem brzmi nie prawdopodobnie, ale cóż jakoś wierzę w tej sprawie ojcu, on sam nigdy jakąś ekstrawagancją w sprawie umiejętności ponad zmysłowych nie grzeszy. Raczej świat postrzega trzeźwo ale jak opowiadał o tym facecie to czułem jego respekt względem tego dawno umarłego.
Według mnie ma to związek ze zdolnościami parapsychologicznymi lub czymś podobnym, przecież złe uroki mają nawiązania w każdej starej religii. Oczywiście nie wierzę coś w tego typu jak to ukazał Mental.
 

Steiner14

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
87
Punkty reakcji
2
Wiek
30
,,Zły urok"? Czego to już ludzie nie zmyślą... Aż brak mi słów.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Coś złego się stało bo ktoś na mnie krzywo spojrzał? Pierwsze słyszę, zawsze myślałem, że zły urok to jakieś zaklęcie czy coś w tym stylu ale to też fikcja literacka :p
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Zakl;ęcia i reszta to chyba bardziej podpada pod amerykańskie(hollywod) wyobrażenie magii. Według mnie to właśnie działało na zasadzie parapsychologi więc po jakie czorta by ci były zaklęcia? właśnie to co mówisz wydaje się mało realne. No ale cóż my żyjemy w zamerykanizowanym społeczeństwie więc jak się temu nie dziwić.
 

Faces

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
nie,i w takie rzeczy sie nie powinno wierzyc, chodz to moga byc jedynie przypadki ale wciaz nieobeznane nam zjawiska.
 

andre2k

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Faces napisał:
nie,i w takie rzeczy sie nie powinno wierzyc, chodz to moga byc jedynie przypadki ale wciaz nieobeznane nam zjawiska.
Ja tam nie wierze, ale moja dziewczyna osoatnio sobie jakiś rytuał odprawiała na portalu astrokamera.pl podobno sa tam prawdziwe wróżki, byłem tam i w sumie normalni ludzie
 
W

wiki9969

Guest
Podobo, jednak pewności nie masz. Zresztą kto w dzisiejszych czasach we wróżki wierzy?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
wiki9969 napisał:
Podobo, jednak pewności nie masz. Zresztą kto w dzisiejszych czasach we wróżki wierzy?
Oj zdziwiłabyś się ;)
 
Do góry