Zlot 2012

Status
Zamknięty.

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Jestem w stanie się przyjechać do miejscowości gdzieś pod Krakowem, nie ma problemu. Jeśli spotkanie będzie w *weekend na pewno będę(jedyny wyjątek 1tydzień sierpnia nie ma mnie). Gdyby było gdzieś w tygodniu, także jestem w stanie być na 90% ale muszę być poinformowany wcześniej.

*weekend dla mnie zaczyna się w południe w piątek a kończy w niedziele w nocy

ps. plany są na teraz ustawione, wszystko może się zmienić jeśli wyjadę zagranicę w lipcu, jednak na razie na to się nie zanosi. Więc jestem na olbrzymie TAK.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Nie wiem czy już to pisałam, ale mogę być jedynie na 60%. Najbliższe wakacje stoją dla mnie pod znakiem zapytania. Będę miała na głowie szkołę, kursy i być może pracę, dlatego jak ustalicie konkretną datę dam znać w temacie.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Może by tak post Spamerskiego wraz z propozycją wrzucić(po prostu zacytować wypowiedź jego, bo nie ma co łączyć) do pierwszego posta(ludzie często tylko go czytają), jednocześnie Fray wrzuciłbyś jakąś grafikę i cały temat podlinkował do tego okienka pod reklamą(jesli nie masz praw zarzuć pomysł angelowi - sam by to zrobił ale to Twój temat). Dzięki czemu więcej ludzi się dowie o zlocie i możliwości jego organizacji. Sam w końcu przez przypadek tu wtrafiłem, ta część forum nie należy do moich zainteresowań więc tu nie wchodzę. Jedynie przypadek mnie tu skierował. Więc przydałaby się reklama tego wątku.
 
S

Spamerski

Guest
Jeśli to możliwe, to prosiłbym o zapisywanie się wg podanego według mnie wzoru :) Można robić tak, że w pierwszej linijce posta dokonać zapisu wg wzoru, najlepiej też aby napisać to wytłuszczoną czcionką lub innym kolorem, a dopiero w dalszej części napisać ewentualny komentarz itd.

Obecnie do mniej więcej końca czerwca nie mam czasu na śledzenie tego tematu, ale jak już pisałem: pod koniec czerwca postaram się to ogarnąć, więc w pierwszej kolejności musiałbym ocenić ile osób i w jakich terminach jest gotowa się pojawić, dlatego zapisywanie się wg wzoru byłoby dla mnie po prostu ułatwieniem :)

To jest tylko moja propozycja, mile widziane są również inne :) Przecież można zorganizować kilka zlotów, w różnych miastach i wtedy nikt nie będzie miał prawa marudzić, że ma daleko, jeżeli zlot będzie w jego mieście :D
 

matinnne

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
16
Punkty reakcji
2
hm, ja bym sie pisala, ale jeżeli o Warszawę chodzi to tylko na poczatku/ w połowie września, bo wcześniej nie mogę.

a może morze ? : )
 
M

Maria-Livia

Guest
witaj, " #40 Spameřski "..
pisałeś," #40 Spameřski ", że " jak zbierze się co najmniej kilka osób naprawdę chętnych na zjad na podanych przeze mnie warunkach (nie tylko okolice Krakowa, ale pewna miejscowość: ok. 50 km od Krakowa), to może uda mi się załatwić naprawdę tani nocleg, może nawet za darmo :lagodny: Ale podkreślam: to musi być na 100%.."

Ja zapisuję się na owy zlot pod Krakowem i postaram się być w 100%. Nawet jestem w stanie podporządkować się też odnośnie terminu.

Pomocą dla chętnych z Forum na ów zlot byłyby może wiadomości prywatne, za co ja np. już z góry Dziękuję.

Wszystkich pozdrawiam, a zwłaszcza Ciebie " #40 Spameřski ".. :ban: za chyba najtrafniejszy i precyzyjną propozycję i pomysł :)
 
S

Spamerski

Guest
Mamy już 28 czerwca, od 19 maja do dzisiaj było 40 dni na zapisanie się. Zapisało się 5 osób, z czego tylko jedna wyraziła chęć uczesnitczenia w zlocie na 100%, tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak napisać: mówi się trudno :) Może komuś innego kiedyś uda się zorganizować zlot.

Dlaczego miała by to być Warszaw nie wszyscy mieli by równie daleko więc może jakieś miejsce bardziej w centrum

Zaproponuj miejsce spotkania i czas. Jak dla mnie może być i Warszawa, o ile załatwisz miejsce, gdzie będzie mogło spotkać się kilkanoaście osób z forum oraz nocleg, za który nie trzeba będzie zapłacić paręset złotych za noc.
 
M

MacaN

Guest
ja tylko jednego nie rozumiem... tyle osób się tu wypowiedziało, że gdyby każdy kto tu coś napisał pojechał ( a powinien bo jeśli tu pisał o teoretycznie powinien być zainteresowany takim wyjazdem ) to mielibyśmy zlot gotowy. Spamerski wyszedł z taką inicjatywą że głowa mała i nic tylko wziąć, zadeklarować się i przyjechać.

Czy to ważne, czy ktoś przyjeżdża do centrum 300 km. czy 100 km. dalej ? Kraków to piękne miasto, Warszawa do pięt mu nie dorasta a i tak wyjazd miały być w okolicach Krakowa.
No nie wiem... może się obudzą forumowicze i się zapiszą ale trzeba mieć na względzie to, że to nie może być na ost. chwilę. Myślę, że Spamerski mus o tym wiedzieć w okolicach tej daty ;)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
ja myślę, że mały odzew jest z powodu "ukrycia" tematu, powinien on latać w tych banerkach u góry z propozycją Spamerskiego w pierwszym poście, ponieważ ludzie lubią omijać długie tematy. Sam pod Kraków bym przyjechał i teraz juz jestem pewny w 99%, jeśli to byłby weekend to 100% pewności, do tego przywiózłbym osobę poznaną przez forum. Ale cóż nie wypaliło;/ Ech ludzie, zlot chcą a jak coś przyjdzie na rzeczy chętnych brak.
 

Miryam

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Kair/Zawiercie
Całe wakacje się nudzę więc chętnie się spotkam, choć dopiero co załozyłam konto, hahaha. :p
Jestem ze Śląska.
 

kocica17

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja całe wakacje spedzę w własnym miescie troche na poczatku wakacji sie nudziłam ale teraz już nie. Jestem też z śląska chętnie bym się dołączyłam ale nie mam kasy na dojazd:p dla mnie najlepsze wakacje są jak spędzi się w własnym miescie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry