złamane serce

MartaHa

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Lubuskie
hej!
moze bedziecie wiedziec jak mam sobie z tym poradzic
kiedys bylam z chlopakiem moze niezbyt dlugo ale wtedy po raz pierwszy poczolam ze sie zakochalam .
pozniej zauwazylam ze cos zaczelo sie psuc
i okazalo sie ze zakochal sie w innej
powiedzial mi to prosto w oczy , ze juz mnie nie kocha
kiedy jeszcze z nim rozmawialam chcialo mi sie plakac . strasznie . ale nie pokazalam nic po sobie. wydawalo mu sie pewnie ze wcale sie tym nie przejmuje .
od tej pory nie moge przestac o tym myslec . wszystko mi to przypomina . od tej pory nie potrafie sie zakochac . ;(

czy moge liczyc na wsparcie osob ktore byly w podobnej sytuacji ?
czy macie jakies rady aby pozbyc sie dawnego uczucia ?
prosze o pomoc

Marta
 

Happiness

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
^^Nibylandia^^
Postaraj się o nim nie myśleć,wypłacz się,wyrzuć wszystkie pamiątki z nim związane.. Ja tak zrobiłam..trochę pomogło:( POzdrawiam:*
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Niezbyt długo to znaczy ile? Sposobem jest zajęcie się czymkolwiek, lecz najpierw dobrze jest się wypłakać, posmucić a na koniec pozłościć. Z czasem przejdzie dokuczliwie nieprzyjemne uczucie. Któregoś dnia poznasz kogoś i będziecie żyć długo i szczęśliwie. Cierpliwości. Czekanie wbrew przekonaniom nie jest takie złe, wychodzi na dobre. Przekonasz się. Powodzenia.
 

MartaHa

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Lubuskie
niezbyt dlugo znaczy pół roku .
a od wydarzenia minal rok
rzeczywiscie pamiatki powinnam wyrzucic...
zostały jeszcze wpisy w pamiętniku
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Marto!,
Chwile po rozstaniu zawsze są dla Nas bolesne i nie ma takiej osoby, która by tego nie doświadczyła. Każda osoba radzi sobie z tym inaczej. Dla jednego sposobem zapomnienia jest zabawa, dla drugiego sport itd, Musisz znaleźć ten odpowiedni sposób dla siebie, który da Ci ukojenie. Nie rozmyślaj o nim to na pewno, wyrzuć wszystkie rzeczy/ pamiątki, które Ci przypominają chwile z nim spędzone. Wyjdź do ludzi, zajmij się czymkolwiek, z pewnością masz jakieś zainteresowania, które być może pozwolą Ci o nim nie myśleć.?
Czas działa na Twoja korzyść, jestem pewna że kiedyś zorientujesz się , że to już nie boli tak jak kiedyś.Pozdrawiam.
 

Marcel1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
165
Punkty reakcji
3
Miasto
Kosmopolitan
Jak mnie dziewczyna rzuciła to od razu telefon do kumpli i na piwko :) Spróbuj zająć się np. sportem, tańcem (bo to teraz modne) a najlepszym lekarstwem będzie nowy chłopak :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
eVuL ma racje, najlepszym lekarstwem będzie nowy chłopak (wiem z własnego doświadczenia).
Ja rozpaczałam dwa lata i na nic się to zdało.
Więc radzę Ci, nie odrzucaj innych mężczyzn, ale nie próbuj też tworzyć związku na siłę.
Czasem zwykły przyjaciel może okazać się lekarstwem :)
Nie unikaj imprez, zabaw, wypadów ze znajomymi. Takie akcje pozwalają zapomnieć o rzeczywistości.
Tymczasem zajmij się czymś, znajdź sobie jakieś hobby.
A może napiszesz jakiś wiersz do kącika naszych twórczości?
Przelanie emocji na papier często pomaga i staje się czymś pięknym :)
a z pamiętnika, o którym pisałaś, powyrywaj wszystkie kartki i spal na stosie!
Kiedy poczujesz się silniejsza po zniszczeniu tych wszystkich pamiątek (a poczujesz się, uwierz mi)
wyjdź do ludzi. Kup sobie jakiś nowy ciuch, w którym poczujesz się piękna...
Może akurat spotkasz kogoś ciekawego ;)
 

izola31072010

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Kłodzko
Hmmm... A ja uważam że nie da się zapomnieć ot tak o osobie ,którą się naprawdę kocha :( Mam podobnie teraz :( Jak byś chciala o tym pogadać to napisz na e-maila :izola2801995@interia.pl
:)
 
Do góry