zgrubienie w piersiach ;(

nikita

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
76
Punkty reakcji
0
Witam! Mam problem. Ostatnio bolą mnie piersi, w ogóle mam je jakieś takie bardzo wrażliwe, nawet ubrania mnie drażnią. Ostatnio wykryłam w nich coś twardego. Nie wiem co to jest. Okres mi się spóźnia... może to od tego. Boję się że to jakiś guz. Mam 18 lat, więc pocieszam się, że to chyba no wiecie nie rak?? Mama stwierdziła, że powinnam poczekać do okresu i wtedy zbadać się jeszcze raz po nim. Ale teraz to ja nie wiem kiedy dostanę, a boję się strasznie. Przecież w wypadku guza czas działa nie na moją korzyść. Boję się...
 

Agatka=)

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
Ja bym poszła od razu do lekarza bo wolałabym sie dowiedzieć czy coś jest nie tak ;)
 

nikita

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
76
Punkty reakcji
0
Już dowiadywałam się pewnych rzeczy. otóż. dostałam okresu jeżeli to mi nie zniknie, po okresie pójdę na USG i wszystko się wyjaśni. Ale słyszałam, że guz aby stał się wyczuwalny w piersi rośnie ok. 7 lat. Ja mam 18 wiec w moim przypadku to na pewno nic poważnego. Pocieszam się tym, przynajmniej staram się.
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
to dobrze ze jak sie pocieszasz.ale jak skonczy ci okres to idz do ginekologa.bo jak ja bym cos takiego zauwazylabto bym po nocach nie mogla spac.a wiec marsz do gina i daj znac czy cos bylo.
 

nikita

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
76
Punkty reakcji
0
miałam jutro iść na USG ale nie pójdę, bo wydaje mi się że miałam to mniejsze przed okresem a teraz to mniejsze. Pomyślałam więc sobie, że to może były tylko powiększające się gruczoły mleczne...
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
a nie miałaś ostatnio jakiegoś drobnego stłuczenia w tych okolicach ?
ja kiedyś zbyt mocno "rzuciłam się na koleżankę" w ramach powitania, a po kilku godzinach o mało nie zeszłam na zawał pod prysznicem jak wymacałam guzka. okazało się, że to cysta, od uderzenia, bolało paskudnie. ;p
 
Do góry