Zgrabna sylwetka .

M

MagdaPee

Guest
Witam :) . Kompleksów nie mam, jednakże mogło by się co nieco poprawić tu i ówdzie ;) . Znacie może jakieś ćwiczenia (najlepiej sprawdzone) na szczupłe i zgarbne uda, brzuch i posladki ;) ? Z góry dziękuję za odpowiedzi;)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
To zależy od możliwości jakie posiadasz i co lubisz robić? Po pierwsze sport, a nie tv i opychanie się chipsami. Jeśli umiesz pływać lub chcesz się nauczyć chodź na basen w ten sposób będziesz ćwiczyła całe ciało, oprócz tego wyżej wymienione brzuszki, jazda na rowerze, wchodzenie po schodach.. ;) Jest wiele możliwości, wujek google pomoże
SzklanaDama
 

SandruchaPietrucha

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Śląsk
cudownych sposobów na zgrabną sylwetkę jest wiele, a główny jest w naszej głowie, Wszędzie słyszę ćwiczenia i dieta tylko jak się do tego zmusić ? Gruba nie jestem ale jak to się ładnie mówi z grubej kości ;) myślę o ćwiczeniach średnio 6 razy w tygodniu i każde to myślenie zaczyna się od ...JUTRO ZACZYNAM I NIE JEM OD 18 !! niestety ..... słaby charakter czy co:):) Jakby brakowało jakiegoś bodźca głównego motorka, podobno najtrudniej zacząć....
 

kasienia00

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Zgrabna, ale nie za chuda, niektóre dziewczyny wyglądają na prawdę strasznie, kobieta musi mieć trochę ciałka! Co myślicie o tej? http://toster.pl/tost/247283 Wydaje mi się,że tyle wystarczy, nie chciałabym, żeby mi było widać same kości. Znalazłam to zdjęcie na tosterze.
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Słyszałam pozytywne opinie o szóstce weidera - jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha. Tylko jak przy każdych ćwiczeniach - trzeba cierpliwości i regularności:]
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
A6W dość popularna jest ale aby ją faktycznie zrobić od A do Z z tą ilością powtórzeń według planu trzeba być zawziętym, większośc pewnie wysiada przy połowie skali :D
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Fakt, raczej nie ejst to ćwiczenie typu 5 minut dziennie, ale efekty sa bardzo dobre, tylko tak mało kto wytrwa w ćwiczeniu :D
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
polecam power plate, cwicze od dwóch lat i jestem zadowolna z rezultatów
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Oprócz ćwiczeń warto od czasu do czasu wybrać się na zabieg wyszczuplający :)
 
Dołączył
6 Listopad 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mi się wydaje, że najefektywniejsze są aktywności, które sprawiają nam przyjemność. W moim przypadku jest to taniec na macie do tańczenia (a'la stepmania) i rower stacjonarny. Nie ma jednej odpowiedzi na to jak skutecznie się odchudzać. Jednym wystarczy dieta innym jakiekolwiek ćwiczenia, a jeszcze inni mają problem ze schudnięciem mimo gimnastyki i diety.
 

modzi

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Nienawidzę ćwiczeń. Dla mnie to strata czasu. Bez celu wykręcać się na wszystkie strony. Natomiast kocham jeść. Może rozczaruje Was ale sylwetkę mam szczupłą, ani grama nadwagi. Osiągnęłam to przez zmianę sposobu odżywiania. Żadnych diet tylko jadam posiłki gotowane na parze. Nie ograniczam się ani w ilości posiłków ani w wielkości.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Treningi siłowe to wspaniały pomysł. Mięśnie spalają dużo energii nawet w czasie odpoczynku!
Liczenie kalorii to na krótką metę. W końcu Ci się znudzi i zrezygnujesz. Jeść zdrowo, jak najmniej przetwarza żywność i zrezygnować ile tylko możesz z cukru, słodyczy i niezdrowych tłuszczów. Odstawienie cukru sprawi, że będziesz miała coraz więcej energii i chęci aby brnąć dalej ¡sprawdzone na własnej skórze
Od siebie polecam wziąć pod uwagę catering dietetyczny https://kobietamag.pl/10-zalet-zamawiania-cateringu-dietetycznego-mojcatering-com-pl-droga-do-zdrowszego-zycia/ - taka dieta pudełkowa jest o wiele łatwiejsza.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Zgrabna sylwetka, to głównie geny i przyzwyczajenia wpojone za młodu. Ja mam prawie 40 lat i ważę 53 kg bez żadnego wysilania się w tym kierunku, czy reżimów dietetycznych.
Bardzo podoba mi się trend mówiący o akceptacji własnego ciała. Piękno tkwi w różnorodności. Człowiek nie powinien walczyć z własnym ciałem, by wbić się w jakiś jeden trend. Ważne by być ogólnie zadbanym.
A jak już komuś bardzo zależy, jest szeroki wybór ćwiczeń, sposobów na modyfikacje diety. Ważne by dobrać coś, co będzie choć trochę przyjemne i pasujące do nas. Warto tez sobie od czasu do czasu robić odstępstwa i nie załamywać się z tego powodu.
Jednodniowe odstępstwo co jakiś czas nikomu nie zaszkodzi. W przeciwieństwie do katowania się, które może się skończyć tylko na dwa sposoby- poddaniem się, albo popadnięciem w chorobę, z której później ciężko wyjść.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
No ten trend jest tak dobry, że Victoria Secret już zrezygnowała z grubych modelek po 2 latach szerzenia propagandy, że każdy jest piękny, bo im się kasa przestała zgadzać.

Nie każdy jest piękny, piękni są piękni ludzie, a Ci, którzy są brzydcy, są brzydcy, ot co.

Sylwetka to oczywiście geny, (przy facetach geny i trening), jeśli ktoś nie ma genów, to musi mieć dietę i ćwiczenia, niestety.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Zwykła osoba je normalne ilości
Jedzenia czyli obiad i kolację
A obiad to jedno danie .
Świat mody odpowiada za nadwagę
U kobiet i dodatkowo patologia która
Bierze nadwagę i obcymi dziećmi,
Dewianty którzy wielbią nadwagę albo
Gruby tyłek jak u świni, normalnie
Jeśli ta osoba jest zdrowa a bez
pozbycia się wagi ma prawo zakończyć
Związek i nie opowiada za koniec
Związku.
 
Do góry