Zgadnij logo

Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
:crazy:


we.png


```````````

v.png


``````````

trs.png

:crazy:
 
S

Spamerski

Guest
Coś jest na rzeczy :crazy: Chyba poważnie muszę pomyśleć nad zmianą nicka :crazy:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0ZWH5pce3Mk[/youtube]

A wracając do tematu. Może poza wakacyjnym spamowaniem warto zmienić reguły. Jedna osoba podaje logo, a ta osoba, która je zgadnie podaje swoje i tak do kolejnych wakacji :crazy: Oczywiście +1 pkt za odgadnięcie.
 
S

Spamerski

Guest
Ja tylko zaproponowałem zmianę reguł, a nie organizatora :p Moim zdaniem jeśli tylko jedna osoba będzie wklejać loga, to będzie poszkodowana. No, chyba że Pincerka nie ma nic przeciwko takiej formule. Ja wklejać loga na razie nie będę, aby ewentualnie nie robić przestoju :)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Spami napisał:
Ja tylko zaproponowałem zmianę reguł, a nie organizatora :p Moim zdaniem jeśli tylko jedna osoba będzie wklejać loga, to będzie poszkodowana. No, chyba że Pincerka nie ma nic przeciwko takiej formule. Ja wklejać loga na razie nie będę, aby ewentualnie nie robić przestoju :)
Nie, nie chcę :p

Nie chciałyśmy Ci oddać prowadzenia. Tylko odpowiedziałeś na poprzednie więc była Twoja kolej. Oddałeś kolejkę, więc według nowych zasad zadaje calme bo też odpowiedziała. Ten wpis jest pokręcony, tak wiem :crazy:
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Dobra macie jedno, ale takie nastrojowe :D
Oczywiście chodzi o ziemie :D

YUDzOnM.jpg
 
Do góry