zestawy ciuchów.

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
Co myślicie o tych dwóch zestawach:

aa51727ff78deee5.jpg


i

c4c45ba313e66b0e.jpg
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Trudno trochę to ocenić jak wszystko jest osobno, ale myślę, że wyglądałoby to całkiem fajnie razem.
Natomiast ładnie jest dobrana ta marynarka z tym longsleevem na pierwszym zdjęciu.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
mnie sie jakos nie podoba :p a jednolite kolorki :p.. juz wolalabym osobno te ubranka niz razem :p
 

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
oke, ale te zestawy można zaliczyć do "elegancko wyglądających" ?? :p Bo właśnie takich potrzebuje.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
fajne fajne.
Te pierwsz spodnie mi sie nie podobaja i nie zaliczylbym ich do eleganckich
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Bardzo fajnie dobrane ciuchy. Bardzo mi się podoba i myśle że zaliczyłbym je do eleganckich :)
 

berserk

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Spodnie nie pasują :zamknijoczy: nie powiedział bym żeby te zestawy były eleganckie. Całoś jest niejednorodna stylistycznie. To jest to co myśle.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
nie no myślę, że fajnie by to wyglądało wszystko razem :)
 

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Zestaw zaliczyłbym do typu : SPORTOWA ELEGANCJA, ale bardzo fajny, skromny a zarazem wyróżniający się z tłumu :D Jedyna rzecz, do której mam zastrzeżenie, to te spodnie, zastąpiłbym je jakimiś rurkami w ciemnym granacie... Reszta O.K.
 

pvm

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Zestawienia nie podobają mi się w ogóle.
Słabe kontrasty (mizernie dopasowane kolory) oraz kroje <np bojówki z koszulą - nie, to nie pasuje>

Zaś najpiękniejszą tutaj rzeczą są owe bojówki M65 Sand od Surplusa - są naprawdę boskie, ale nei z tym zestawieniem :).
 
A

angie12

Guest
Nie zestawiłabym bojówek z marynarką tego typu. Mimo wszystko uważam, że jest to elegancka marynarka i minimum należy do niej ubrać albo eleganckie spodnie, albo proste jeansy. Ja mojemu facetowi kupuje ubrania na moda.pl i powiem szczerze, że maja bardzo fajne ciuchy.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
zgadzam sie z angie ,spodnie wogole nie pasują ,sprawią ze calosc bedzie słabo wyglądac,proste spodnie będą ok :)
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Nie zestawiłabym bojówek z marynarką tego typu. Mimo wszystko uważam, że jest to elegancka marynarka i minimum należy do niej ubrać albo eleganckie spodnie, albo proste jeansy. Ja mojemu facetowi kupuje ubrania na moda.pl i powiem szczerze, że maja bardzo fajne ciuchy.

To świetnie, ale czasem warto spojrzeć na datę :eek:k:
 
Do góry