Zespoły rockowe będą karane za satanizm?

Status
Zamknięty.

Lunar_Flower

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
Ja się nie przejmuję takimi rzeczami , słuchania muzy nie mogą mi zabronić , nikomu nie mogą :)
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Disturbed owszem, może być, ale dwa pozostałe - pudło! Ale może Tobie się podobają, hmm? Pomijając wokal, ostatnie dokonania In Flames przypominają WT i Nightwisha :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Eeeee? sorka, stanolem na come clarity, i nie uwazam zeby az tak sie znizyli do tego momentu.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Z tego co pamiętam, mieliśmy tu o czym innym gadać niż kłótnie :/

A co do Nightwisha to bez przesady - mają też pare dobrych piosenek, więc bez przesady xD
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
No.. Ja tam chyba 2 lubie..
Ale nie można zarzucić, że jest kompletnie beznadziejnym zespołem ;)

Ale teraz koniec kłótni i lepiej wracajmy do tematu.

PS.A od metali mi wara! :lol:
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Ehh glupie to.. Co z tego, ze w tekstach niektorych piosenek jest cos o szatanie?. Czy to musi znaczyc, ze te zespoly sa satanistyczne? ; |
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ehh glupie to.. Co z tego, ze w tekstach niektorych piosenek jest cos o szatanie?. Czy to musi znaczyc, ze te zespoly sa satanistyczne? ; |


No... Zazwyczaj tak się właśnie zdarza.


Jednak mówiąc szczerze trochę prawdy w tym jest. Większość tych "podziemnych" zespołów metalowych ,grających black czy death, rzeczywiście niektóre teksty mają "okołosatanistyczne". Mówię *WIĘKSZOŚĆ* bo oczywiście we wszystkim znajdzie się wyjątek od reguły. Poza tym, nie spotkałem się jeszcze z zespołem grającym rap/raperem czy dj'em, który otwarcie mówił o szatanie. Skąd to się bierze?

Btw.

http://b33.grono.net/10/18/gallery-36363680-500x500.jpg :D
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ludzie..
Metal a satanizm to nie synonimy :/
Po prostu stereotypy, które należy przełamać.. :/

Zresztą wśród moich kumpli metali nie ma chyba żadnego satanisty xD
Może wyjątki, ale wątpię :lol:

Poza tym, nie spotkałem się jeszcze z zespołem grającym rap/raperem czy dj'em, który otwarcie mówił o szatanie. Skąd to się bierze?

Hm.. Nie chcę być tu nietolerancyjna, ale dj`e i raperzy przeważnie gadają w swoich pseudopiosenkach o panienkach, durnym hip-hopie czy sexie..
takie życie :lol:
Metale natomiast starają się, że tak powiem, odnaleźć sens życia :lol: , skupuiają sie na ważniejszych rzeczach ;)
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Wiesz, bez obrazy, ale nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz najmniejszego pojęcia.
Nothing personal ;)
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Co za stereotypy i kompletna nietolerancja. Szanowny Pan Nowak pozywa zespoły bo przekazuja tresci satanistyczne... no przepraszam. Według mnie to kompletna głupota. Co mu to przeszkadza? Tak pozatym komus innemu oprócz naszego wspaniałego rzadu to przeszkadza? Po pierwsze i tak nic nie zdziałaja, bo ci któzy słuchaja zespołów które sa na tej liscie i tak beda ich słuchac, wykazuje przez to nietolerancje.
Niedawno zainteresowałam sie tym tematem, i przeszukując internet w celu znalezienia na ten temat informacji zanalazłam artykuł.

"Heavy metal jest muzyką jak każda inna. Ma swoich odbiorców tak samo jak hip hop, blues i techno. Odbiorcy Ci zwykle dysponują organem zwanym mózgiem, którym natura obdarzyła ludzi, by mogli dokonywać skomplikowanych procesów myślowych. Wiadomo, że niektórzy korzystają z tego organu w mniejszym, a inni w większym stopniu. Mam jednak nieodparte wrażenie, że według byłego posła Ryszarda Nowaka u fanów muzyki metalowej procesy myślowe występują w formie niemal śladowej"

Exactly.

Czy wszyscy słuchajacy metalu sa satanistami? Nie sadze.
A jak ktos jest to co? Cos to zmieni?
 
A

Aqualorn

Guest
Gdy o tym usłyszałem to wybuchłem ze śmiechu. Takie rzeczy to na serio tylko w Polsce. Nigdzie na świecie nie ma tak genialnych polityków co u nas, chociarz niektórzy są w porządku jak dla mnie. Ale ta czarna lista to przesada. Ludzie którzy proponują coś takiego i mówią że fani metalu używają strzępków rozumu raczej sami nie posiadają go w nadmiarze. Ja się nie wypowiadam o czym śpiewają hip-hopowcy a wystarczy na klipy popatrzeć co po niektóre.
Do metalu to się natomiast przyczepiają. Może jeszcze będą karać ludzi którzy słuchają metalu.

A swoją drogą to chciasłbym zobaczyć całą te liste. Znając życie to oprócz Behemotha czy Kata, których to zespołów może i nie słucham ale szanuję ich odwagę w głoszeniu odmiennych poglądów znajdą się tam zespoły takie jak: Iron Maiden, Vader (słyszałem też ploty o Nightwishu i Blind Guardian, który miałby propagować satanistyczno-pogańską religię opartą o powieści Tolkiena). Jeśli te zespoły propagują satanizm to ja nie wiem kto go nie propaguje.

Ktoś w naszym kraju powinien zrobić porządek z ludźmi mającymi tak genialne pomysły.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Blind Guardian, który miałby propagować satanistyczno-pogańską religię opartą o powieści Tolkiena

to moze od razu i fantastyke na index, dorzucmy wiedzmina, on w bogow nie wierzyl, a jak ktos wiezyl w bogow, to raczej nie w hrzescijanckich :D ooooj i za Piekare sie wezma...
 
Status
Zamknięty.
Do góry