Zdrowa żywność

Biopol

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wasz organizm choruje nie wiecie dlaczego? Wszystko zaczyna się od złego odżywiania.
Kupujcie ekologiczne produkty pełne wartości odżywczych niezbędnych dla organizmu. Zdrowe odżywianie zapewni wam zdrowie każdego dnia, wasz organizm nabierze naturalnej siły i energii.
 

denka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja osobiście polecam gotowanie na parze. Warzywa czy mięso nie traci cennych składników odżywczych a do tego (mięso) nie zawiera tłuszczu :D niedawno kupiłam sobie parowar http://www.electro.pl/produkt-TEFAL_Parowar_VC100930_Aqua_Timer_28wysylka_od_16_zl_29_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-39190,129.htm.
Na prawdę warto, cena niska a ile zdrowia można zyskać :) A sklep sprawdzony- nie raz robiłam w nim zakupy.
Życzę wszystkiego najzdrowszego ;)
 

MałgorzataS

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Popieram moje przedmówczynie. Ale dodam jeszcze, że należy uprawiać sport. To też jest ważne i przydatne w codziennym funkcjonowaniu :) Polecam buty reeboka easy tone, jeżeli nie mamcie czasu na ruch :)
 
M

melaska

Guest
Kupiliśmy z żoną parowar, bo jak wiadomo jest smacznie, zdrowo i w jednym czasie możemy przygotować całą potrawę. Po za tym że faktycznie udało nam sie zrzucić kilka kilogramów to jak dla faceta niezły wynalazek, jak żony nie ma w domu możemy sobie sprawić ucztę bez ryzyka przepalenia i coś normalnego a nie parówki.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
ja nie jestem za kupowaniem ekologicznych produktów, z jednego prostego względu: ekologiczna żywność jest tylko raz badana, na samym początku rozwoju owoca, natomiast jedzenie zmodyfikowane genetycznie, nie dość, że tańsze to na dodatek musi być przebadane na każdym etapie rozwoju. a więc na pewno nie znajdziemy tam żadnych bakterii itd. a jak ktoś na prawdę chce zdrowo jeść to niech zainwestuje w ogródek.
 

Mateusz Ostrowski

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2012
Posty
48
Punkty reakcji
1
ogródek może być zdrowiem podwójnym: zdrowa żywnośc i trochę zdrowego ruchu... No właśnie problem w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Pozostaje więc szukać tej żywności jak najlepszej... co przy dzisiejszym masowym kupowaniu w tanich supermarketach niekoniecznie musi się udać.
 

akszym23

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ostatnio w galileo prównywali owoce ekologiczne, z owocowami naszpikowanymi chemią. Wynik - owoce modyfikowane genetycznie wytrzymują dłużej i dodatkowo mają tyle samo witam i składników odżywczych... I tak jak pisze Bywalec - nie jestem pewna w 100% za żywność ekologiczną.
 
Do góry