Zdrowa przekąska?

kwiatuszek80

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Mam pytanie do młodych mam. Czy słyszałyście coś o wafelkach ryżowych dla dzieci? To takie jakby ciasteczka tyle, ze nie słodkie. Na stronie internetowej bardzo je zachwalają, ale czy któraś z mam miała z nimi do czynienia. www.milutkie.pl napisali, że mogą z powodzniem zastapić biszkopty. Mam bzika na punkcie zdrowego odżywiania i chciałabym poznań Wasze opinie o tych ciastkach.:)Czekam na odpowiedzi:)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Młodą mamą nie jestem, ale z waflami ryżowymi miałam do czynienia. Fakt, są one zdrowe, mają mało kalorii. W sklepie możesz znaleźć zwykłe, ale i z przyprawami, itp. Smak trudny do określenia, w dotyku styropianowe, ale zaspokaja głód i jest zdrowe. Ludzie, którzy są na dietach zaspokajają głód tego typu waflami więc spokojnie. :)
 

kwiatuszek80

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
A czy jakieś mamy próbowały dać je dzieciom. Ja się zapisałam do ich programu ambasadorek i dostane je za darmo:) tylko musiałam wypełnić jakiś formularz:)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ja daje swojemu rocznemu synkowi wafle ryżowe do "memłania" :p ale mały woli biszkopty :) co do wafli to są zdrowe mozesz byc spokojna :)
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Zalezy w jakim wieku jest dziecko,ale generalnie nie ma żadnych przeciwskazań. Sama często podjadam wafle ryżowe :p
 
Do góry