Zboczone skojarzenia.

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Hej :p

Czy Wam też się wydaje,że im czas mija szybciej,tym bardziej jestesmy zboczeni?
Że prawie wszystko skłania Nas o myśleniu o sexie?

Np głupie słowo "ale mi było dobrze",już inni myślą,że pewnie z kimś się seksiła.
Masakra...

Choć czasem takie słówka,aluzje prowokują.
Co Wy o tym myślicie?
Może macie jakieś swoje aluzje do partnera?


Pozdrawiam S.
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mój facet od matmy ma różne głupie skojarzenia i teksty.. Kumpela mówi, że doszła.. W sensie na lekcje.. a Koles stanął na srodku.. "ejj klaso! słyszycie? Kamila doszła!" klasa oczywiscie w smiech.. a facet z dnia na dzień dalej zarzuca nas różnymi zboczonymi tekstami... Jeden z tego plusa.. fajnie bo matma nam leci :D
 

Olusia9612

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Górny Śląsk
Hej :p

Czy Wam też się wydaje,że im czas mija szybciej,tym bardziej jestesmy zboczeni?
Że prawie wszystko skłania Nas o myśleniu o sexie?

Np głupie słowo "ale mi było dobrze",już inni myślą,że pewnie z kimś się seksiła.
Masakra...

Choć czasem takie słówka,aluzje prowokują.
Co Wy o tym myślicie?
Może macie jakieś swoje aluzje do partnera?


Pozdrawiam S.


Jest tak :] A szczególnie u kolegów xD
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Chyba wyrosłem z etapu, że słowo ogórek kojarzyło mi się z seksem.
SAG edytuj nazwę tematu i uściślij ją.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Też to zauważyłem, ale czy stajemy się zboczeni. Może powodem tego jest to że teraz na każdym kroku jest mowa o seksie.
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
No tak,żarty żartami,ale czasem takie aluzje są irytujące.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Przy dziewczynach nigdy w ten sposób nie żartuję, chyba, że bardzo dobrze je znam (i ich poczucie humoru). Niejednokrotnie jakaś dziewczyna zaskakiwała mnie, jak wy to mówicie, "zboczoną" aluzją. Nie widzę w tym nic niezdrowego, wręcz przeciwnie. To, że ludzie są bardziej otwarci na te tematy niż xx lat temu, jest w/g mnie pozytywne. Oczywiście cienka jest granica między żartami a chamstwem i to tez trzeba mieć na względzie.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Przy dziewczynach nigdy w ten sposób nie żartuję, chyba, że bardzo dobrze je znam (i ich poczucie humoru). Niejednokrotnie jakaś dziewczyna zaskakiwała mnie, jak wy to mówicie, "zboczoną" aluzją. Nie widzę w tym nic niezdrowego, wręcz przeciwnie. To, że ludzie są bardziej otwarci na te tematy niż xx lat temu, jest w/g mnie pozytywne. Oczywiście cienka jest granica między żartami a chamstwem i to tez trzeba mieć na względzie.
Mądrze powiedziane, niektóre dowcipy lepiej zostawić na wyjście z kolegami do knajpy niż opowiadać przy koleżankach.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja ogólnie wsród znajomych mam opinie zboczucha :p
wcale mi z nią zle nie jest

u mnie jest tak że przeważnie niewiele mi potrzeba jeżeli ktoś zacznie jakiś temat szybko się napalam
i drąże temat
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
O dokładnie.
Tylko niektórzy faceci są do tego stopnia puści,że o tym nie myślą,że taki żart może speszyć,urazić dziewczyne.
 
K

kinga_sc

Guest
Też to zauważyłem, ale czy stajemy się zboczeni. Może powodem tego jest to że teraz na każdym kroku jest mowa o seksie.
popieram

czasami cos powiem tak mimo chodem, nie zeby to byla aluzja i wszyscy w okolo od razu to łączą z seksem i za zboczucha uchodze:D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Świat się kręci wokół seksu, jest go pełno wszędzie. I aż trudno tego nie zauważyć.
Fakt faktem ,że jak ma sie chcice to wszystko zaczyna przypominać obiekt ,który można wykorzystać do niecnych celów, i każdy potencjalny mężczyzna "sie nadaje". :daibel2:
 

cyrkonia69

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
zboczone skojarzenia są ok, nic zlego w tym ze ktos mysli tylko o sexie, a jak o tym mowi w fajny sposob to nic w tym zlego
 
Do góry