Zawieszajacy sie komp

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
Jesli nie wiesz jak sprawdzic temperature processora, to chociaz zobacz na wiatraczek czy sie ładnie kręci wystarczy rozkrecic kompa :luka:

Pozdro
 

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
:rotfl: A no tak bo Ty masz laptopa, no to juz duzo gorsza sprawa, trudniej mu zajrzec do srodka. Na laptopach sie nie znam :(
 

night_cr0wler

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Jak instalujesz Windows na tym sprzęcie?? Korzystasz z jakiegoś dysku przywracania systemu (typowe dla produktów HP/Compaq) czy stawiasz system z płyty Windows'a + odpowiednie sterowniki?
 

night_cr0wler

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
komp jest czysty, bo jest zrobiony od nowa, czyli nowy windows, niedawno mi znowu sie zbuntowal
Jak instalujesz Windows na tym sprzęcie??
Bez odpowiedzi na to pytanie nie można stwierdzić co konkretnie jest nie tak.

jakie sa oznaki zwiechy? System po prostu staje czy wyrzuca Blue Screen of Deth?
Przydałaby sie tez odpowiedx na to pytanie :D
Wiem, że jestem wymagający, ale rozwiązujemy przecież poważny problem :p dlatego sie staram
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Hammer is Back Lol :hyhy:
no ostnio jest gorąco ściagnij sobie jakiś progrma monitorujący temperature Cpu
możesz tesz sprawdzać co jakiś czas w biosie wyjmij sobie pamięci wyczyść je lub sprubuj zaminić kolejnością w slotach powino pomuc......Tomwi chodiz czy formatowłś dysk czasmi to pomaga ale traci sie wstke dane morzesz meić jakieś Robaki w pamieci albo virusy czytałem że skanowłaś ale morzes zmieć zainfekowanego antyvira a po 2 nie karzdy program to wykrywa wykąbinuj sobie jakiegoś antyTrojan jak nie wiesz skad to pomoge........powdzenia
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Hammerheart, tyle co wiem to mam cos z procesorem nie tak i bios jest do d...... :zdegustowany: ,
Hammerheart napisał:
jakiegoś antyTrojan jak nie wiesz skad to pomoge........powdzenia
z checia skorzystam bo niewiem z kad
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
dzis prwadopodobnie przyjdzie do mnie informatyk, ale tak z ciekawosci pytam mam procesor 3000 + i tu niewiem czy tak ma byc ale sie ciagle zmienia to po plusie czyli sa czasami 798, 702, 302, dodam ze na kompie nie mam prawie nic, oprucz podstawowych programow, a w serwisie siemensa powiedzieli ze to normalne :dezorientacja:
 

BlackBird

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
eeee ....
potrzebuje tyle
ile komputer ma lat
kiedy ostatnio byl formatowany
jaki masz windows :p
i jakie masz zaistalowane aplikacje (cala lista dodaj/usun programy)


czekam na odpowiedz
 
Do góry