Zauroczenie / Miłość!

kolegakolezanki

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdynia
Czesc wszystkim..

Zauwazylem ze znacie sie tu na rzeczy... Dobrze doradzacie pomagacie.. wiec chcialbym sam sie czegos dowiedzec...
tak wiec..

Spotykam sie z dziewczyną, układa sie co raz lepiej.. Zakochałem się w niej... zatem ona boi sie ze sie we mnie zauroczyla... co robic : (. jestem załamany, bo chciałbym czegos wiecej... powiedziala ze jak to zauroczenie to nie chce w to brnąc dalej... co mam zrobic... nie chciałbym żeby sie we mnie zauroczyła. Chciałbym by pokochała.. : (
 
M

marco9512

Guest
Dobrze zrobisz jak zrobisz krok do przodu. Wisz o co chodzi. Jeśli coś wyjdzie to wyjdzie. Jeśli nie to nie

A tak poza tematem to kogo miałeś na myśli z tymi radami ? :D
 

kolegakolezanki

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdynia
ogólnie tutaj wszystkich tych co pisza posty itd. ; ) . pomagaja.. chcialbym tez taka pomoc dostac ..

probujemy isc w przod... wszystko jest niby tak jak powinno.. i tu sie nagle dowiaduje ze u niej to moze byc zauroczenie i ona do mnie ze sama tego nie chce.. zeby to bylo zauroczenie, i nie wiadomo co robic... cos jej powiedziec czy co.. : ( ehh..
 
M

marco9512

Guest
Więc sprawa bardziej skomplikowana.

Jeśli ona tego nie chce to nic nie zrobisz
 
M

marco9512

Guest
Aa no to dziwna sytuacja. Może niech będzie taki okres próbny. Jeśli się rozwinie to ok a jeśli nie to du..
 
M

marco9512

Guest
Ale sam napisałeś, że wszystko ukłąda się coraz lepiej :) Więc są większe szanse na powodzenie.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Kręci coś ta twoja foczka.

Fundamentem jest to, by nie odkrywać swoich uczuć. Na pewno nie słowami. Wystraszyło się biedactwo, krótko się znacie a tu bach! Kochasz. Zapewniam że nie.

Dziewczę winno się adorować, podrywać, zaskakiwać. Sprawiać żeby czuła się przy tobie wyjątkowa. Same słowa tego nie zapewnią, ona sama nie wie po co miałaby z tobą być. A ty jesteś niecierpliwy i chcesz wiedzieć wszystko na starcie. Nie na tym to chłopcze polega. Daj jej troszkę czasu, zaproś gdzieś a wyznania wsadź do kieszonki. Wyobraź sobie że to jakiś dobry kumpel (nie mylić z przyjaciółką z penisem) zabierz gdzieś, pokaż swoje zainteresowania, pytaj o jej pasje, słuchaj i dyskutuj. Drocz się, baw. Nie obawiaj się dotyku, patrz w oczy i z uśmiechem na ustach pokazuj tej dziewczynie że fajny z ciebie koleś :)
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Zdystansuj się, nabierz luzu i przejdź do działania. Badaj, co dobrze na nią wpływa, co lubi i jak jest u niej z tym kontaktem fizycznym. Jeśli będzie dążyła do tego o czym myślisz,czyt. do bycia z sobą na okrętkę, to odpuść ją sobie, ewentualnie zrób jej tzw. chłodnik. Młody jesteś, jeszcze wiele takich dziewczyn przed tobą wiec nie wkręcaj sobie, że to ta jedyna, bo polegniesz zbytnio się angażując.

N.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
No chyba pierwszym uczuciem jest zauroczenie drugą osobą, a potem przyjdzie miłość, albo i nie. Więc spróbujcie. Zobaczycie co z tego wyjdzie. Jakoś do mnie nie przemawiają jej obawy. Albo chce, albo nie, nie ma czegoś pomiędzy. zacznij działać, a sam zobaczysz. Powodzenia :)
 
A

Aulelia

Guest
Czesc wszystkim..

Zauwazylem ze znacie sie tu na rzeczy... Dobrze doradzacie pomagacie.. wiec chcialbym sam sie czegos dowiedzec...
tak wiec..

Spotykam sie z dziewczyną, układa sie co raz lepiej.. Zakochałem się w niej... zatem ona boi sie ze sie we mnie zauroczyla... co robic : (. jestem załamany, bo chciałbym czegos wiecej... powiedziala ze jak to zauroczenie to nie chce w to brnąc dalej... co mam zrobic... nie chciałbym żeby sie we mnie zauroczyła. Chciałbym by pokochała.. : (

Daj jej czas, niech się oswoi ze swoimi uczuciami. Nie rozpędzaj się, nie naciskaj. Skoro jest taka płocha, to nie dawaj jej odczuć, że coś Ci nie pasuje. Spokojnie podejdź do sprawy. Jeśli to co Was łączy okaże się być silne, na pewno zmieni swoje postępowanie.

Pozdrawiam.
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
Głupie jest takie gadanie. Nie chce związku bo boje się zauroczenia, to tak jak by powiedzieć nie zbuduje domu bo boje się że się zawali, powiedz jej w prost że Ty czujesz coś więcej, i że chcesz spróbować, i że ona też musi chcieć spróbować bo tylko tak może sprawdzić co na prawdę czuje.
Powodzenia ; ]
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
powiedz jej w prost że Ty czujesz coś więcej, i że chcesz spróbować, i że ona też musi chcieć spróbować bo tylko tak może sprawdzić co na prawdę czuje.

Osoby które nie mają zielonego pojęcia na dany temat prosiłbym o wstrzemięźliwość. Bless.
 
Do góry