zastrzelony...

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dobra zakonczmy to, nie chce zamykac tematu moze sie kiedys przyda a my sie i tak nie pogodzimy, a jesli ktos poza zoofilia zasugeruje inna filie jak pedo to zaczne sybac banami i nikt nie bedzie szczesliwy. a zanim ktos zabije komus zwierze, to niech pomysli co by bylo jakby ktos jego zwierze zabil.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
A ty yay. nie znasz instrukcji obsługi łancucha? jak sie łancuch przypnie do szyi psa za pomoca obroży, nie zapominajac iz drugi koniec wczesniej wspomnianego łancucha trzeba dobrze do czegos przymocowac to taki maly skur*ysyn nie ucieknie do suki, moze ty łancucha nigdy do niczego nie przypinałas i dlatego wszystkie znane ci psy uciekaly do suk...

A co do planu z wywiezieniem do lasu to macie bardzo dobre podejscie, jak wy mozecie byc tak okrutni? jak wogole mozecie tak myslec? czy sprawia wam satysfakcje krzywdzenie innych?? i tam ch*j wie co jeszcze bo nie pamietam tych bzdur doslownie ktore w moja strone padly... A do lasu to moge ja jechac na ochotnika, chcecie adres? tylko nie zapomnijcie szpadla, pily itp no i oczywiscie wescie mamusie ze soba albo opiekuna, bo pewnie sami boicie sie po lasach chodzic, bo jedyny swiat jaki znacie to ten urojony ktory powstal w waszych chorych umyslach...

A tak pozatym to bardzo kochacie pieski? uwazajcie zeby nie kochac ich doslownie :)



Ojojoj, co za internetowy kozaczek!


Co za ironia losu. Jeden z moich psów spieprzył gdzieś za suką i od 2 dni go nie ma...
 
S

Silvesters

Guest
Odbiegasz od tematu, nie ma potrzeby zasmiecania forum... A co do lancucha to moze i tak, pewnie ty juz masz bo rodzice cie do biurka przypieli. Czekam na dalsze obelgi w moim kierunku, fajnie sie czyta te bzdury.

A wydaje mi sie ze forum jest od sfobodnego wypowiadania sie na dany temat, ja sie wypowiedzialem odmiennie od was i macie wielki do mnie problem, kazdy ma inny swiatopoglad i ma prawo do niego. Po to zaklada sie tematy aby spotkac sie z milymi a takze mniej lub wcale niemilymi komentarzami czy odmiennym zdaniem na dany temat, trzeba bylo zaznaczyc w temacie ze mamy sie tylko litowac nad psem i współczuć itp wtedy bym sie nie wypowiadal.

Nie rozumiem takze dlaczego nie mozecie zaakceptowac tego iz uwazam ze to czesciowo byla wina wlascicielki psa...
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Jakbym znał tego człowieka to bym mu zęby powybijał .. taki sku*** czuje się bezkarny bo wie,że mu nic za to nie grozi !! Ale ja bym mu udowodnił,że się myli !! może trafić na człowieka (takiego jak ja) który nie dałby mu za wygraną !! Te chojraki co tu piszą to :cenzura:e samoluby które patrzą tylko na siebie !! Sami jestescie zwierzętami tumany !! Ten :cenzura: zrobiłby to samo z człowiekiem pewnie gdyby to nie było karalne !! A gdyby zabójcy zwierząt byli skutecznie łapani i wsadzani do paki pewnie też by tak nie postąpił !! Wiele psów jest mądrzejszych od ludzi !! Nie ma zabijać obcy gościu obcego psa który jest zapewne obdarzony uczuciem swojego właściciela !! A to,że pies ucieka to normalne .. Nie da się utrzymać psa całe życie w jednym miejscu .. nie toleruje zresztą (łańcuch,buda) itp. U mnie pies jest w domu i gdy czasem wyjdzie z niego to odrazu sąsiad dzwoni i mnie o tym powiadamia a ja wtedy idę po niego !! Życze tym co piszą tutaj,że zrobili by tak samo aby urodzili się jako pies .. poznali takiego skur*** i zostali zastrzeleni !! wtedy byście widzieli !! w :cenzura:e macie dużo to czujecie się bezkarni i najważniejsi .. Pies też czuje ból .. Pozdrawiam i nie ma sensu już dalej kręcić tego tematu ... Bo większość cywilizowanych ludzi tutaj się ze mną zgodzi ..
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Odbiegasz od tematu, nie ma potrzeby zasmiecania forum... A co do lancucha to moze i tak, pewnie ty juz masz bo rodzice cie do biurka przypieli. Czekam na dalsze obelgi w moim kierunku, fajnie sie czyta te bzdury.

A wydaje mi sie ze forum jest od sfobodnego wypowiadania sie na dany temat, ja sie wypowiedzialem odmiennie od was i macie wielki do mnie problem, kazdy ma inny swiatopoglad i ma prawo do niego. Po to zaklada sie tematy aby spotkac sie z milymi a takze mniej lub wcale niemilymi komentarzami czy odmiennym zdaniem na dany temat, trzeba bylo zaznaczyc w temacie ze mamy sie tylko litowac nad psem i współczuć itp wtedy bym sie nie wypowiadal.

Nie rozumiem takze dlaczego nie mozecie zaakceptowac tego iz uwazam ze to czesciowo byla wina wlascicielki psa...
swobodne wypowiadanie sie na dany temat nie znaczy ze mamy Cie po :cenzura:e lizac. i swobodnie sie wypowiadasz. bo jakby nie bylo swobodnie to bym dawno Cie zbanowal za to ze nie lubie jak ktos uwaza ze mozna w taki sposob psy traktowac.
 
S

Silvesters

Guest
I swobodnie powiem ze sam jestes poje*bem poje*ie, a ze jestes modem to mozesz wiecej odemnie.. mam to glęboko gdzies kto tu kim jest wielkie ku*wa cwaniactwo o ch*j wie co... Jak juz mowilem żal mi was koledzy... polecam abyscie udali sie do schroniska i wzieli po 10 psow sobie bo moga je zabic i co wtedy bedzie? to moglo by byc cos strasznego.

Poza tematem to o schroniskach powiem podobnie jak o tym psie, utrzymuje sie milion dwiescie psów na co ida pieniadze, jakby nie mozna bylo ich wydac na wykarmienie bezdomnych LUDZI, ktorzy chyba sa wazniejsi od psow (przynajmniej dla normalnych ludzi, nie dla was)

A co do przemax'a to ja wlasnie tak uwazam... a nikt mi nie zabroni bo nie ma takiego prawa..
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wybierasz sie na dwa tygodnie urlopu za mowienie kto jest normalny kto nie, teraz dyskusja sie uspokoi, a schroniska sa utrzymywanie z dobrowolnego przeznaczania czesci swoich podatkow na schroniska, z datkow, zbiurek i wiekszych sponsorow, wiec nie widze powodu do narzekania. w wiezieniach utrzymuje sie troche wiezniow, moze ich przeznaczymy na wykarmienie bezdomnych?
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
A ty yay. nie znasz instrukcji obsługi łancucha? jak sie łancuch przypnie do szyi psa za pomoca obroży, nie zapominajac iz drugi koniec wczesniej wspomnianego łancucha trzeba dobrze do czegos przymocowac to taki maly skur*ysyn nie ucieknie do suki, moze ty łancucha nigdy do niczego nie przypinałas i dlatego wszystkie znane ci psy uciekaly do suk...

to był mu pierwszy pies. psy na łancuchu? a co gdyby Ciebie tak przypiąć. poza tym wtedy one głupieją. nie znam psa na łancuchu co by był "pocieszny", wszystkie tylko szczekają i tyle. to nie był pies 'na podwórko/do obrony. był małym kundelkiem, takich psów sie nie daje na łancuch. chyba ze ty się nawet takich boisz ... :D

psy powinny być na łańcuchach ciagle jesli sa poza posesja wlasciciela. nie popieram zabijania ich i nie rozumiem tego, ale tu jest zaniedbanie wlasciciela i niech on sobie pluje w brode teraz.
a co bbyś zrobiła jakby Ci uciekł ? nie uciekł gdy z nim wychodziłam, a na podwórku moim mogl sobie latac i ktos nie zamknal bramy.
pluje sobie w brode za jakie grzechy ludzie stali sie gorsi od zwierzat?

Silvesters własnie przez takie podejscie ludzi jak ty, zycie jest przesr ane.
i psy ze schroniska biora sie z nieodpowiedzialnosci człowieka, a nie z własnej winy
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
kocham ciebie yay... nie no za duzo powiedziane ale moge byc twoim pieskiem :p.

masz u mnie duzy plus bo lubie madre dziewczyny/kobiety.
 

BoSS_ka Paulina

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
między pierwszą a kwietniem
po cholere cokolowiek usprawiedliwiac czujesz sie lepiej teraz?? naprawde cudownie sie czujesz ze ziemie nosi takich s.:cenzura:ieli.....??? Przeciez ten czlowiek to samo by zrobil dla innego czlowieka jakby mogl...

Ludzie zastanowcie sie.... jakby ten czlowiek mogl bezkarnie zabijac ludzi nie zawachalby sie.

Znam sie na ludziach i ten facio jakby wiedzial ze za to nie odpowie odstrzelilby ci leb - ciekawe jakbys sie potem tlumaczyla

łeb to może Ty masz, ja mam głowę. gdybym nie latala po jego posesji na pewno by mi nie odstrzelil.

jesteś taki ograniczony. nikogo nie usprawiedliwiam.
rozumiem, że pies, kochane zwierze - przyjaciel, członek rodziny i inne sentymenty. tez miałam psa. potrącił go samochod, zmarł w skutek krwotoku wewnetrznego. przykro mi do dzisiaj. uwazam ze to moja wina ze nie wzielam go na spacer na smyczy lecz pozwolilam zeby sam biegal.
jeśli chcesz to całe życie stawiaj ludzi na równi ze zwierzętami. taki wielki przyjaciel zwierząt jesteś, to odpowiedz mi na pytanie:czy jesz mięso? jesli chcesz wiedziec ja nie.
widocznie nie znasz sie na ludziach. albo sie znasz, ale za mało. wpajaj sobie dalej swoje przekonanie, ze swiat jest zly, a ludzie najchetniej by sie pozabijali. dramatyzujesz! nie tlumacze nikogo jakbys, miłosniku zwierzat, nie doczytal. napisalam racjonalnie swoje zdanie o tej sprawie. obiektywnie. bez emocji.
przykro mi z powodu tego psa, jak już wczesniej napisalam w zaden sposob nie pochwalam tego co uczynil ten czlowiek, ale nie mowmy od razu 'on zabil psa to my zabijmy go"

do yay
skoro mowisz ze pies byl na podworku a ktos nie zamknał bramy to juz niedopilnowanie tej osoby. trzymaj psa na lancuchu, albo mozesz chodzic za nim ciagle, skoro uwazasz ze lancuchy sa takie złe! gdybyś przypilnowała zamykania bramy lub trzymała go na smyczy nie było by sprawy. widac brakuje Ci twardej reki zeby miec psa. odpowiedzialnosci tez raczej nie masz. zwalaj wine na wszystkich oprocz siebie.

może razem sie pouzalajcie, bo macie takie same waskie horyzonty i nie potraficie zrozumiec ludzi ktorych zdanie rozni sie od waszego.
jesli napisalabym 102 buzki smutne:(, wypłakala 1000 łez, zużyła 10 paczek chusteczek do nosa, wypalila paczke papierosow i rozpaczala razem z wami lepiej by wam bylo?
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
nie obrazaj mnie :/. A no wlasnie... jakbys sie walesala po posesji... wiesz co to jest przestrzen prywatna? jakby definicja byla ze dotknelas przez przypadek jego zywoplotu mial by prawo odstrzelic ci leb. :D

Zabraklo ci jeszcze argumentu o mojej zoofilii.

Niestety ci ludzie sa bezkarni.... Moje posty mialy ich nastraszyc... ale widocznie nie zrozumialas - ale szczerze powiedziawszy na drugi raz zastanowilby sie powaznie czy moze uszkodzic czyjas wlasnosc...

Dla przykladu wegetarianko... zostawilas przez przypadek u niego portfel z kupa kasy, nie wkurzylabys sie jakby nie chcial ci oddac? Jezeli poprowadzisz dedukcje zrozumiesz jak straszna zbrodnie zrobil ten czlowiek i jaka hanbe na tym czym jest czlowiek.

Szczerze to tragiczna wizja ze czlowiek jest idiota w ramach prawa. Prawo mowi to on robi....
 

BoSS_ka Paulina

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
między pierwszą a kwietniem
jesteś ograniczony, ty sie niczego chyba nie nauczysz-glowę, a nie łeb.
to bym robiła wszystko zeby nie dotknac tego zywoplotu.
nikomu nie dalam prawa do zbaijania zwierzat. ale pies lazil bez opieki gdzie tylko chcial.

nie obchodzi mnie twoja zoofilia, nawet tego nie zasugerowalam

na pewno nastraszyles wszystkich. to nawet urocze.
jesli sa zabijane kurczaki zbeys ty mogl je sobie zjesc na obiad to jest w porzadku tak? zastanow sie i to i to zwierze. wiec czemu walczysz tylko tak o psy?

nie musze nad niczym myslec zeby wiedziec ze zrobil zle. przeczytaj dokladnie moja pierwsza wypowiedz w tym temacie.
jestem przynajmniej obiektywna.

pies powinien byc pilnowany. jesli nie umiesz dopilnowac psa, nie powinienes go miec. proste.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
bo miedzy kurczakiem a psem jest taka roznica jak miedzy mna a toba :D

jeden z nich potrafi tylko dziobac i skladac jaja :p. I jest tak glupi/a jak przyslowiowy indyk w niedziele.
 

BoSS_ka Paulina

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
między pierwszą a kwietniem
bo miedzy kurczakiem a psem jest taka roznica jak miedzy mna a toba :D

czyżbyś się utożsamiał z kurczakiem, że tak mówisz?

mówmy o sobie w kategoriach ludzkich, nie porównujmy do zwierząt.

nie przekonałeś mnie. zdania nie zmieniałam, uważam, że to wina właścicielki- pisała, że "Dwa tygodnie temu w środe (6 luty) rano mama go wypuściła. nie wracał. tak mijały dni (...)" psy powinno sie trzymac na posesji albo wyprowadzac na smyczy. teraz niech rozpacza. na tym koniec tematu, bo Twoje wypowiedzi nie wnoszą nic sensownego.
 

Febe

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
mam wiedzieć ?
Bardzo mnie dziwi myślenie niektórych osób, że to było tylko zwierze, że nie ma co się przejmować.

Ten psychol, który zabił tego pieska pewnie też tak an początku myślał a potem przeszedł do czynów. Jak dla mnie to są zwyrodnialce z kompleksami, których takie rzeczy czynią odważniejszych i podnoszą ich samoocene. Dla mnie taki facet powinien iść grzać puchę bo czy pies czy człowiek to jest istota żywa i nikt nie ma prawa bez powodu odbierać życia.
 
Do góry