Zastraszanie i pobicie

Coldiee

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Witam!
Jest taka sprawa że pewien koleś ma coś do mnie za coś czego nie zrobiłem, ale do niego nie da się przegadać, nawet wspólna nasza znajoma z nim pisała i nic.. i co jeśli mam dowód na to że chce mnie pobić w smsie? mogę iść z tym na policje? grozi mu coś za to? czy może lepiej zrezygnować bo się jeszcze bardziej wkurzy jak nic mu policja nie zrobi?
Pozdrawiam.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Witam!
Jest taka sprawa że pewien koleś ma coś do mnie za coś czego nie zrobiłem, ale do niego nie da się przegadać, nawet wspólna nasza znajoma z nim pisała i nic.. i co jeśli mam dowód na to że chce mnie pobić w smsie? mogę iść z tym na policje? grozi mu coś za to? czy może lepiej zrezygnować bo się jeszcze bardziej wkurzy jak nic mu policja nie zrobi?
Pozdrawiam.
Jeżeli zgłosisz to na policje to prawda jest taka że on Ci wcześniej już cos zrobi jak ma zrobić niż dowie się o tym że Ty zgłosiłeś sprawę na policje..

Ile masz lat?
 

Coldiee

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
20 lat, tylko że on mnie straszy od jakiegoś czasu ale nie miałem dowodu, teraz mam w postaci smsa, niby czytałem trochę na necie:
"Art. 190. § 1. kk Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej
szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym
uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do
lat 2."
jakoś do tej pory go unikałem i się udawało, mam też o tyle dobrze że studiuje w innym mieście niż mieszkam więc "schronienie" mam ;]
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
znajac policje to nic Ci nie pomorze, ale to pewnie jest jakis Bysior, a Ty jestes chudzinka, tak?

moze Cie chce tylko zastraszyc, kto wie...

Ciezka sprawa...

Pogadaj z nim, a jak Ci wleje, to chociaz potem bedziez mial juz to za soba...

wiem, latwo sie mowi... ale na dluzsza mete sie sam katujesz psychicznie.
 

Coldiee

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
tylko ze ja mam studia i sesje poprawkowa, a jak wyladuje w szpitalu to co bedzie? hmm.. posturowo jestesmy podobni tyle ze on chodzi na silownie a ja nie ;)
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
tylko ze ja mam studia i sesje poprawkowa, a jak wyladuje w szpitalu to co bedzie? hmm.. posturowo jestesmy podobni tyle ze on chodzi na silownie a ja nie ;)
Albo się jest twardym albo kuli się ogon i ucieka. . . Tylko ile można uciekać?

Nawet jak Cie pobije to następnym razem już sobie daruje bo będzie wiedział że i tak się postawisz. Gdy skończysz w szpitalu to lekarz będzie miał obowiązek zawiadomić policję, wtedy i tak już będziesz miał gościa z głowy.( wątpię żebyś w nim skończył)
 

Coldiee

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
a więc mam się dać pobić za coś czego nie zrobiłem? za to że ktoś mnie wrobił?! ech.. patologiczny kraj.. za to że żyję muszę się stresować psychicznie i jeszcze dać się pobić, mam teraz naukę na głowie i tym się martwię, moja głowa zaraz wybuchnie od nadmiaru problemów xd
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
A o co temu komuś chodzi? Może lepiej mu udowodnić, że ktoś Cię wrobił, skoro tak faktycznie jest.

A jak trafiłeś na świra i te smsy są nagminne i czeste to idz na tą policję dla świętego spokoju, albo kup sobie gaz łzawiacy czy inne takie..

No i ile trwa ta sytuacja, bo może mu się „znudzi” w końcu..
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
a więc mam się dać pobić za coś czego nie zrobiłem? za to że ktoś mnie wrobił?! ech.. patologiczny kraj.. za to że żyję muszę się stresować psychicznie i jeszcze dać się pobić, mam teraz naukę na głowie i tym się martwię, moja głowa zaraz wybuchnie od nadmiaru problemów xd
Strasznie przezywasz błahe rzeczy. Jeżeli masz wszystkie tak poważne problemy to faktycznie nic tylko Ci współczuć. Miłego ukrywania się, nic tylko czekać aż zaczniesz bać się własnego cienia.

To mój ostatni post w tym temacie. <_<
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
a więc mam się dać pobić za coś czego nie zrobiłem? za to że ktoś mnie wrobił?! ech.. patologiczny kraj.. za to że żyję muszę się stresować psychicznie i jeszcze dać się pobić, mam teraz naukę na głowie i tym się martwię, moja głowa zaraz wybuchnie od nadmiaru problemów xd

nie przejmuj sie tak strasznie!

a o co wogole chodzilo?

kto Cie wrobil i w jakiej sprawie?

:niepewny:
 
Do góry