Zastanawiam Sie...

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Jak juz niektore osoby z tego forum wiedza nie mam nikogo (i nigdy nie miałem) patrzac realnie na to wszystko jakos nie widze jakiejkolwiek nadzieji na lepsze jutro... Wątpie ze jeszcze po tym wszystkim co przeszłem znajdzie sie osoba ktora mnie nie zrani i pokocha... Zastanawiam sie czy jest jeszcze jakikolwiek sens czekac czy poprostu walnac to w kat i po skonczeniu szkoly sredniej nie udac sie do seminarium duchownego... bo takie mysli juz tez mam... Doradzcie czlowiekowi w potrzebie... Pozdro 4 all
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Czekać.
Najlepsiejsze chwile przed Tobą :)
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
No ja nie wiem czy przed nim
może i nie pociesze go ale ja sie niedawno załamałem <_<
Z reszta kogo to obchodzi …
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Przeciez ćwiartka (25 lat) to wspanialy wiek :)
Będzie jeszcze dobrze, poddawac się nie wolno :)
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
ta cwiartka w profilu to taka na jajca. seryjnie to 17 sie ma. ale to i tak juz troche za późno. Nikogo nigdy nie miec w tym wieku... nie znam osoby ktora majac 17lat sie nie całowała ani nikogo nie miala... nie znam takich osób...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
O, to mój wiek.
Nie bój żaby, jesteś mlody, znajdziesz kogoś :)
Ja też tak myślalam do czasu.
A jak kogos znalazlam to pozniej bylo mnostwo chętnych ;)
Będzie dobrze.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Watpie jak bys przeszła tyle co ja przez cale moje zycie chodzi mi o love story to bys juz tez nie miala zadnych nadzieji...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Czemu jesteś takim pesymistą?
Twoj los sie odmieni..
Zresztą nie wiesz co ja przechodziłam i co przechodze, jestem sama i sobie radze..
Wiadomo, że każdy potrzebuje ciepła, bliskości, ale nikt nie powiedzial, że go nie dostaniesz.
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Czlowieku Znam Wielu Ludzi Ktorzy Niemaja Jeszcze tej 2 polowiki i sa starsi od Ciebie
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
ja tez radze czekac juz Ci to kiedys mowilam jestes naprawde fajnym chlopakiem wiec napewno znajdziesz dziewczyne a calowanie sie nie jest wcale takie wazne no chyba ze dla Ciebie jest .... pozdrawiam i przemysl wszystko jeszcze raz
 

Caala_ja

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zawsze powtarzam, że nie warto popędzać czasu. Co się stanie, tak będzie, ale nie warto się poddawać, tracić nadzieji. Każdy zasługuje na szczęście, na każdego te szczęście czeka...
Czasami jest tak blisko...

Decyzja, o której myślisz jest trudna, więc zastanów się jeszcze nad tym. Jesteś młody... Całe życie przed Tobą...
A to co opisałeś...? Są to Twoje wewnętrzne uczucia, których być może nikt inny nie zrozumie. Myślę, że chciałbyś mieć kogoś u swego boku, prawda?
Uwierz, że tak będzie... Czas pokaże co się stanie :)

A jeżeli nie... Zastanów co podpowiada Ci serduszko i zrób to, co będziesz uważał za słuszne :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ronnie chyba nie chcesz zeby to co najpiękniejsze Cie ominęło ? Czekaj bo warto i nie myśl o żadnym seminarium !
Na wszystko przyjdzie czas... cierpliwości Ronnie wszystko w swoim czasie. Skąd wiesz co przyniesie Ci jutro ? Niedługo będą wakacje , kolejna szansa na nowe znajomości i nie tylko ;)
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Wiesz ... sądze ze znajdziesz sobie kogos. Ale Ci powiem ze nie powinienes zastanawiac sie nad tym czy masz zgrabne ciało czy nie . Zawsze na GG mówiłes ze ciało mezczyzny ma wielkie znaczenie . Moze nie dosłownie ale dawałes mi to do zrozumienia . nie powinienes tam myslec . Zaakceptuj siebie takiego jakim jestes a na pewno znajdzie sie ktos kto dostrzeze Twoje zalety :):)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja w Twoim wieku też byłam sama i predzej nikogo nie miałam... miałam kolegów, ale nic większego nei było nigdy. Mój pierwszy związek zaczął sie jak skończyłam 18 lat!! Więc nie gadaj głupot o seminarium, do tego trzeba mieć powołanie, a nie iść tam z załamania i to jeszcze bezpodstawnego. Fajne życie Ci sie zaczyna, dam głowe, że kogoś poznasz i to nie jedną dziewczyne. Nie panikuj :D
 

Anulkas

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Nie traktuj seminarium jak ucieczki przed samotnością. Przecież masz dopiero 17lat!
Całe życie przed Tobą. Poznasz jeszcze mnóstwo nowych osób i napewno między nimi będzie jakaś wyjątkowa dziewczyna.
Napewno i Ciebie spotka w życiu prawdziwa miłość. :eek:k:
Nic na siłe, troche cierpliwości i wszystko sie ułoży :)
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
jestes jeszcze młody i ni warto podejmowac pohopnej decyzji, wydaje mi sie ze nie masz powołania tylko zastanawiasz sie nad problemem a pójście do seminarium mogłoby być ucieczką od szczęscia, przypuszczam ze moze po jakims czasie spędzonym w seminarium zrozumialbys ze to nie dla Ciebie. A tak swoją drogą masz dopiero 17 lat, ja mam 16 i tez jakos miałam tylko kolegów nic poważnego i dalej moje serducho zyje w osamotnieniu ale jakos sie nie załamuje zyje z nadzieją ze i na mnie przyjdzie czas i na cibie pewnie tez. Zobaczys z jakis czas bedziesz sie smiał z tego nad czym sie teraz zastanawiasz, moze nawet juz bedzie zonaty a jak nie to napewno bedziesz miał kogś bliskiemu sercu :)

ale sie rozpisałam :) jak nigdy, jakbys chciał pogadac to pisz

Pozdrawiam
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
ta cwiartka w profilu to taka na jajca. seryjnie to 17 sie ma. ale to i tak juz troche za późno. Nikogo nigdy nie miec w tym wieku... nie znam osoby ktora majac 17lat sie nie całowała ani nikogo nie miala... nie znam takich osób...

Nie wiedziałam , że jest jakas granica do którego wieku trzeba miec dziewczynę/ chłopaka czy też "zaliczyć pierwszy pocałunek"...

Bo taka jest prawda właściwej granicy nie ma...
Jeśli chcesz na gwałt dziewczyny to poprostu będziesz dłużej czekał na druga połówkę. Gwarantuję Ci to.

nie znam osoby ktora majac 17lat sie nie całowała ani nikogo nie miala...

Skoro nie znasz takich osób, bądź pierwszy ;) !
Bądź oryginalny, takie osoby wyróżniaja sie z tłumu przecież :) A nuż Cię ktoś w nim zobaczy.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja tam już wolałabym zostać starą panną niż zakonnica...
I żeby zostać księdzem to trza mieć powołanie, a nie wstąpić do seminarium bo dziewczyny nie mogę znaleźć...
Phii
Spokojnie...
Może się zakochasz po 80... :p
No co?
Lepiej późno niż wcale... :p :D :bag:
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Oj Robert ...
Po pierwsze sutanna Ci nie pasuje ! Wiem, bo widziałam :D
Co prawda źle nie wyszłeś... ale i tak nie masz tego powołania, czuje to.
Jeśli piszesz o miłości to tak naprawde pragniesz jej.
I nie możesz iść do seminarium... Chociaż zrobisz co chcesz.
Przed Tobą tyle lat, w każdej chwili możesz spotkać tą jedyną.
Nigdy nie jest za późno ! :}
 

lopez2001

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Witam.
Ronnie nie masz sie czym przejmować bo ja miałem pierwszą dziewczynę w wieku 19 lat a więc nie jest tak zle jak ci sie wydaje.Ja bym z chęcią się wrócił tę pare latek bo wiek w jakim jesteś to najlepszy okres w życiu każdego człowieka.Powodzenia i pozdrawiam
 
Do góry