zarost

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Witam mam 16 lat i chcialbym miec juz zarost. Ale mam tylko biale wloski. Ktos wie jak mozna przyspieszyc ich rosniecie i zeby byly juz czarne?? Chcialbym zapuscic juz sobie mala brodke.
z gory dzieki za odpowiedz


Spotkalem sie z metoda, ktora polegala na goleniu nawet tego meszku pod nosem....ponoc to pobudza mieszki wlosowe do aktywnego wzrostu :D.....w kazdym badz razie ja bym tego sposobu raczej nie polecal bo w ferworze walki mozna sobie uciac ware :D:D.
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
jasne że jak zaczniesz wcześniej się golić to będziesz już miał twardszy zarost i zrobisz bródkę, ale nie warto kumpel w podstawówce tak zrobił i teraz po 5 latach jak go widzę to musi się 2 razy częściej ode mnie golić :lol: ale jak chcesz pogadaj z facetem jakimś :eek:k:
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
o czleniu! za pare miesiecy bedziez walczyc z tym zarostem ze ja Cie krece! .... no ale! to chyba czeka kazdego wiec czy wczesniej czy pozniej nie robi roznicy:)

yo!!
 

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
Też sobie myślałem że jak już będe miał twardy zarost to będzie spoko i wogóle. A teraz jak rano wstaje i mam sie golić to strasznie mi sie nie chce <_<
 

pietrucha

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj
a ja wam mówie ze mezczyzna powinien miec zarost. nie rozumiem tylko dlaczego niektórzy mezczyzni prawie w ogole go nie mają. mam 16 lat i nie chce zeby mnie też spotkał taki los. chodzi mi o nieregularny zarost na twarzy. a tak w ogole to trzeba się golić golić i jeszcze raz golić ;]
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Powiedz to dziewczynie, ktora nie lubi jak facet "drapie".....a kochac sie chce :D
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
a pozniej bedzie Ci zal tych czasow kiedy goliles sie raz na tydzien...
nie cierpie tego robic i do tego jeszcze jest to strata czasu...
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
po pierwsze dla was to jest męczące apo drugie to znajdź dziewczyne która lubi jak ja drapiesz tym swoim zarostem....​
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Witam mam 16 lat i chcialbym miec juz zarost. Ale mam tylko biale wloski. Ktos wie jak mozna przyspieszyc ich rosniecie i zeby byly juz czarne?? Chcialbym zapuscic juz sobie mala brodke.
z gory dzieki za odpowiedz

Proste, musisz się ciągle golić. I to nie jakimś tam dżilet, o wiele bardziej jest podrażniany zarost, przy goleniu np. żyletą.
Ja się golę brzytwą, albo żyletkją (zwykłą na polsilver). A co do gustów się nie dyskutuje. Niektórzy wolą np. zarost, a inni wolą bez zarostu. Ja np. noszę wąsy, a wszystko inne golę. Ale niektórzy mówili, że wkurza ich codzienne golenie, a to jeszcze zależy. Jak ktoś nie ma zarostu (czyli goli się gładko) i lubi być zawsze ogolony, to będzie trochę uciążliwe. A ja mam wąsy, więc przy goleniu już jest rochę mniej roboty, bo pod nosem nie golę. Pozatym lubię czasem nie golić się kilka dni i oprócz wąsa, mieć mech na brodzie i policzkach.
 
Do góry