Zarost (bródka, Wąsy)

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
włąsnie zapuszcczam taką małą brudke zoobacze jakii bedzie efekt :) ale tylko na krawedziach :eek:czko:
 

Katherine

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Najfajniej jak jest ogolony (gładziutki :p), ale taki 1 lub 2 dniowy zarost tez jest fajny :) ale bardziej nie.. (drapie potem :/)

ale to jak zrobisz zalezy od ciebie tylko i od twojej 2 polowki.. bo dziewczyny maja rozne upodobania ;)
 

Attachments

  • frog_2.gif
    frog_2.gif
    29,3 KB · Wyświetleń: 38

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
dłuższa bródka i tygodniowy zarost... mmm... :) ale bez wąsów...
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
ja tam lubię jak mój chłopak drapie mnie po twarzy swoim zarostem... dlatego nie pozwalam mu się tak często golić :D :D
a tak ogólnie... to uwielbiam takie seksowne, małe bródki u facetów...
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
A mi sie nie podobają brody , bródki i zarost- tak ogółem.
Bo jak komus pasuje to czemu nie...
Mój tata ma brodę i to rzeczywiście nieprzyjemne uczucie jak zarost dotknie policzka...
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No brodka jest super!! ale nie taka cala twarz w zaroscie tylko na samej brodzie, ale nie az taki cienki paseczek tylko na caly spod brody :p
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
ehehehe....lepieeej nieee....mi się nie podoba....z resztą byłem dziś u fryzjera i zaraz gnam do łazienki ogolić się....bo tak zarost z krótszymi włosami źle sie komponuje eheheh... :p a poza tym co ma zarost do mojego językaaa i do lizaniaaa? cooo Veledziuuu?
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Gole się głównie ze względu na dziewczynę która twierdzi, że "drapię" jak się z nią całuję... Gdyby nie to to pewnie cały czas byłbym zarośnięty - nie wiem czemu ale jakoś nie chce mi się poświęcić tych pięciu minut na ogolenie...
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Jamiałem najpierw "kozią brudkę" tak na podbrduku, później dzoszły do tego bokobrody czyli potocznie "pekaesy" kolejnie brudka znikneła i wyglądałem jak z poprzedniej epoki z tymi pekaesami i w marynarce i spodniach kantach :D a teraz już od ponad roku broda ale bez wąsów tylko taka krótka broda. Mam takie szczęście, że mam miękki zarost więc dziewczyna nie narzeka, że drapie, boli albo swędzi a wręcz przeciwnie uważa, że tak mi lepiej z zarostem. Ale jakoś do wąsów nie mogę się przekonać i chyba nigdy się nie przekonam. Tego nie potrafię zaakeceptować. :/
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mi tez sie wasy nie podobaja :/
badyl Tobie fajnie ze masz miekki zarost a wlasciwie fajnie Twojej dziewczynie bo np moj chlopak to od razu drapie jak mu zaczynaja wloski odrastac.
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
tomek makowiecki i jego zarost mmmmmzakochać się mozna :)
tego typu zarast jes pociąający uwielbiam to :)
d.jpg


no i jak mogłąm zapomneić o majewskim
1.jpg

ale wąsów samych nie lubie to już zbyt stare i dobre dla strszych facetów ok 40 :)
kolesie koło 20 wąsom mówcie STANOWCZE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

maku

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
182
Punkty reakcji
0
Ja powiem że mam brodę od dłuższego czasu ponieważ poprostu nie chce mi sie ogolic rano lepiej sobie pospać:p,i nie zgadzam sie z Wami odnośnie teog co tu wypisujecie mi tam sie moja broda podoba z wąsami;
Pozdrawiam nie lubiących bródek;)
 
Do góry