Zarobki w MLM nie takie jak obiecywał sponsor?

S

spidder

Guest
Witam,
Tak jak w temacie:)
Jakie firmy mlm i programy partnerskie dają Waszym zdaniem realne szanse na przyzwoite zarobki?
 
S

spidder

Guest
Co byście powiedzieli na firmę, dzieki której można zarabiać od pierwszego dnia?
Sponsor w Twojej firmie mówi, że musisz uzbroić się w cierpliwość?
Co jednak, gdy po kilku miesiacach efekty są mizerne? Wówczas twierdzi, że to Twoja wina, za mało streczysz rodzinę i znajomych, masz za małą charyzmę itp.
Olej go :)
Napisz do mnie na jkpoum@gmail.com to przedstawie Ci ciekawą alternatywę.
 

allego

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
...MLM to biznes i tak jak zwykły tradycyjny biznes trzeba rozkręcać przez pewien czas, żeby przynosił konkretne zyski, tak samo w tym przypadku jest..

Jeśli ktoś chce zacząć zarabiać szybko pieniądze to świetnym sposobem jest np. system inwestycyjny JustBeenPaid, gdzie zarabia się 2% od zainwestowanej kwoty już od pierwszego dnia. Mogłoby się wydawać, że 2% to jest niewiele (bo np. od zainwestowanych $100 jest to $2 dziennie zarobku), ale...

No właśnie - w JustBeenPaid a dokładniej w programie inwestycyjnym JSS-Tripler jest możliwość codziennych reinwestycji zarobionych pieniędzy, dzięki którym pomnaża się swój kapitał do ogromnych kwot
- np. przy inwestycji początkowej $500 i codziennej reinwestycji zarobionych pieniędzy przez rok czasu Twój kapitał urośnie do kwoty $50 700, a zarobek dzienny do ponad $1000.
 

allego

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Witam,
Tak jak w temacie:)
Jakie firmy mlm i programy partnerskie dają Waszym zdaniem realne szanse na przyzwoite zarobki?

...jest dużo uczciwych programów partnerskich, w których można zarabiać pieniądze - natomiast jeśli dopiero zaczynasz swoją "przygodę" z biznesem w Internecie to nie jest to takie proste, żeby od samego początku zarabiać w nich przyzwoite pieniądze..

Zdecydowanie łatwiejszym sposobem jest wspomniany przeze mnie system inwestycyjny JustBeenPaid tylko tutaj musisz mieć pieniądze na inwestycje lub polecać system znajomym i rodzinie, którzy będą inwestowali pieniądze i wtedy Ty nie musisz swoich swoich pieniędzy inwestować tylko inwestujesz prowizje zarobione dzięki poleconym..
 

black_swan

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ja polecam Kyani. Jasne zasady i duża kasa. Najlepszy plan marketingowy i wiele ścieżek rozwoju.
 
S

spidder

Guest
...jest dużo uczciwych programów partnerskich, w których można zarabiać pieniądze - natomiast jeśli dopiero zaczynasz swoją "przygodę" z biznesem w Internecie to nie jest to takie proste, żeby od samego początku zarabiać w nich przyzwoite pieniądze..

Zdecydowanie łatwiejszym sposobem jest wspomniany przeze mnie system inwestycyjny JustBeenPaid tylko tutaj musisz mieć pieniądze na inwestycje lub polecać system znajomym i rodzinie, którzy będą inwestowali pieniądze i wtedy Ty nie musisz swoich swoich pieniędzy inwestować tylko inwestujesz prowizje zarobione dzięki poleconym..

Jak myślicie ile ten program może jeszcze potrwać?
Jeżeli będzie liczył 1000000 użytkowników to nadal będą im wypłacane prowizje?
 
Z

zypek84

Guest
To bajki. Realne zarabianie wymaga wiedzy i umiejętności. Swego czasu z kolegą wynajęliśmy halę, pomagał nam Jartom. Udało się dosyć szybko znaleźć dla niej najemców i generować zyski.
MLM dla was pieniędzy nie zarobi ;-)
 

Maniek_ko

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
podlaskie
To bajki. Realne zarabianie wymaga wiedzy i umiejętności. Swego czasu z kolegą wynajęliśmy halę, pomagał nam Jartom. Udało się dosyć szybko znaleźć dla niej najemców i generować zyski.
MLM dla was pieniędzy nie zarobi ;-)

Bzdura!
Każdy biznes wymaga wiedzy i umiejętności, jednak w niektórych biznesach nie ma ogromu wiedzy i można zacząć praktycznie od zera, oczywiście mając odpowiednią osobę zorientowaną w temacie, która pomoże postawić pierwsze kroki.
Znam wiele MLMów, które dobrze prosperują i generują realne zyski.
 

Zloty001

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Bzdura!
Każdy biznes wymaga wiedzy i umiejętności, jednak w niektórych biznesach nie ma ogromu wiedzy i można zacząć praktycznie od zera, oczywiście mając odpowiednią osobę zorientowaną w temacie, która pomoże postawić pierwsze kroki.
Znam wiele MLMów, które dobrze prosperują i generują realne zyski.


Witam

Ja także znam wiele MLM które bardzo dobrze prosperują.

Wybrałem sobie 3 mlm na których temat wiem bardzo dużo.

Bardzo przypadły mi do gustu.
W chwili obecnej czynny udział biore tylko w jednym który już w chwili obecnej bardzo mi się opłaca a jestem w nim od dokładnie 25 lutego.
MLM nie jest dla każdego, nie każdy lubi/umie handlować towarami, nie każdu lubi/umie wprowadzać nowe osoby do MLM, nie każdy zna się na obłudze komputera.

Ja nie lubie na przykład kupować towaru, magazynować a potem sprzedawać go innym.
Nawet nie mam na to miejsca :)

Poniżej opisze krótko firme w której zarabiam już przyzwoite pieniądze, w której po kilku miesiąch można odrobić swój wkład i potem już tylko zarabiać.
Nie piszę tutaj że po kilku miesiąch zarobisz miliony ale zarobisz napewno tyle że będziesz mógł/mogła zrezygnować z pracy etatowej.



Chciałbym Ci przedstawić firmę która odmienia powoli moje życie.
Z firmą współpracuje od niecałych dwóch miesięcy i już jestem zadowolony.
Jeśli jesteś zainteresowana/y generowaniem dochodu, jeżeli chcesz pozbyć się pracy etatowej lub chcesz polepszyć swój byt życia to przeczytaj to co Ci napisałem poniżej :)

Przedstawiam Państwu firmę ZeekRewards.
Bardzo prosta idea. Naszym Zadaniem jest reklamować tak zwane aukcje centowe.

Na tych aukcjach osoby mogą wygrać różne produkty jak np. biżuterie, elektronikę, samochody, wycieczki i inne - za centy, natomiast firma na tym dużo zarabia ponieważ ta aukcja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Poniżej link do strony aukcji (nie rejestrujemy się tam, no chyba, że ktoś chce brać udział w aukcjach):
http://www.zloty.zeekler.com

Osoby, które to reklamują są wynagradzane na podstawie procentu dziennego przyrostu dochodu firmy.
Musisz opanować kilka prostych czynności które będziesz powtarzać codziennie aby zakwalifikować się do wynagrodzenia dziennego :

1) Skopiowanie jednego z kilkunastu przykładowych ogłoszeń (z twoim linkiem partnerskim) w języku angielskim
2) Umieszczenie tego ogłoszenia na minimum jednym portalu ogłoszeniowym (masz do wyboru kilkadziesiąt przykładowych linków)
3) Wysłanie do firmy potwierdzenia o umieszczeniu tego ogłoszenia.


Pracujesz w domu, przed komputerem, ok. 5 min dziennie ! Jesteś wynagradzany za pracę jaką sam wykonasz.
Nie musisz nikogo sponsorować ale jeśli chcesz dodatkowo zarabiać to albo rejestrujesz do systemu minimum 2 osoby albo wykupujesz sobie od firmy tak zwany parasol czyli 5 klientów za 10 dolarów jednorazowo.
Sam wybierasz na ile chcesz się w to zaangażować.
Jeśli w danym dniu nie umieścisz ogłoszenia to nie będziesz mieć za dany dzień naliczonego wynagrodzenia .

Firma istnieje 14 lat. Od lutego jest w internecine
Firma w Polsce jest od końca grudnia 2011 roku więc masz szanse być w samej czołówce zarabiających ludzi tego systemu Zeekrewards.

Przy rejestracji wybierasz jedną z 4 opcji subskrypcji miesięczne:
Bezpłatna (po 2 miesiącach musisz wybrać subskrypcje)
Srebrna - 10 dolarów
Złota - 50 dolarów
Diamentowa - 99 dolarów

Jeżeli nie widzisz tu potencjału i szansy dla siebie to przepraszam, że zająłem Twój czas.
Jeśli jednak widzisz potencjał, a zapewniam, że takowy jest to zapraszam do rejestracji.
Tak jak pisałem, na początku nie musisz nic inwestować.

Link do strony firmy: http://zloty.zeekrewards.com

Jeśli będziesz zainteresowany to skontaktuj się ze mną:

Skype: Zloty_001
Gadu-Gadu: 9377767
Mail: flavonmaxclub@gmail.com
Nr.Tel.: +48 664 909 823


Pomogę Ci zacząć działać w ZeekRewards i pokażę jak w kilka minut dziennie wywiązać się z obowiązku dawania ogłoszeń.

Nie trać czasu i odezwij się do mnie a wszystko Ci wyjaśnie.
 

Zloty001

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam

Dziękuje wszystkim którzy zainteresowali się firmą ZeekRewards i skontaktowali się ze mną.

Osoby które tego jeszcze nie zrobiły a szukają spososbu na zarabianie pieniędzy w internecie proszę o kontakt.

Pozdrawiam Radek
 

oracze

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Dokładnie. Należy zacząć od promocji siebie. A potem dopiero wyboru firmy z którą się współpracują.
 

Zloty001

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam

Nie wiem do kogo użytkownik kieruje pytanie " 5 minut i zostaniesz milionerem? no nie"

Ale mogę się wypowiedzieć że niestety to nie działa w ten sposób.

Chyba nikt w MLM nie zarobił w 5 minut miliona.

Nie ma chyba na świecie takiego sposobu gdzie w 5 minut mozna zarobić milion.

No chyba że sie gra w lotto i ma się szczęscie wtedy tak :)

W firmie ZeekRewards mozna zarobić bardzo dużo pieniędzy.

Tyle że napewno starczy pieniędzy aby zrezygnować z pracy etatowej lub jak kto woli sporo do niej dorobić:)

Na grupie skype jest sporo osób które już dawno zrezygnowały z etatu i zaczeły prace na full time w ZeekRewards ponieważ bardzo im się to opłaca :)

Każdego zachęcam do współpracy z tą firmą :)

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zapisz się do autorespodnera gdzie otrzymasz więcej informacji.
Link podany w sygnaturce

Pozdrawiam i sukcesów w życiu życzę :)
 

Zloty001

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam

Bardzo się ciesze za kontakt ze mną na skype a takżę na gadu-gadu.
Mam nadzieje że nasza współpraca będzie długa i owocna.
Dużo ludzi już zauważyło że firma ZeekRewards jest powazna firmą i wypłaca spore profity.

Zapraszam kolejne oosby do współpracy z nami.

Co do sposobów zarabiania pieniędzy w ZeekRewards prosze o kontakt.
Aby wytłumaczyć te sposoby nie wystarycz wkleić kilkudziesięciu zdań na temat zarabiania w firmie poniewaz i tak tego nikt nie zrozumie.
Dodatkowo napewno będą pytania odnośnie sposobów zarabiania.

Więć jesli znajdą się osoby które będą chciały się dowiedziec coś o firmie a także o sposobach zarabiania pieniędzy w ZeekRewards.

Proszę o kontakt a wszystko wytłumacze.

Pozdrawiam Radek :)
 

Zloty001

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam

Następne osoby które dołączyły do firmy są zadowolne z efektówe swojej pracy.
Praktycznie każda osoba która zaczyna współprace z firmą jest zadowolona.
Pierwszy przelew zlecony :)

Zapraszam do współpracy:)

Pozdrawiam Radek
 

Zloty001

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam

Dziekuje za wszystkie pytania od was.
Dziękuje osobom które zaczeły współprace.
Dziękuje również za aktywną współprace z firma

Pozdrawiam
 
Do góry