Zapuszcznie włosów .

pastel_

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Witam ! Pół miesiąca / miesiąc temu ścięłam włosy odrobinkę przed ramiona . W tej chwili dosięgają do ramion ( może trochę za ) . Jednak ostatnio zdałam sobie sprawę z tego , że lepiej czuję się w dłuższych i postanowiłam zapuszczać . Zależy mi na dość szybkim efekcie więc zwracam się do was . Jakich kosmetyków używać ? Jak je pielęgnować ? Jak przyśpieszyć ich wzrost ? Jeśli macie jakieś rady to prosiłabym o podzielenie się nimi tutaj . ;)

pozdrawiam !
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
katja, z tym żółtkiem, o którym piszą w artykule to święta prawda.ja mieszam je z olejkiem rycynowym i cytryną. Najlepsza odżyka na porost wlosów wedle babcinych przepisów :)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
chyba muszę spróbować :) dzięki Calliope :) tydzień temu byłam u fryzjera (chciałam skrócić włosy i wycieniować) i jak zwykle wyszłam niezadowolona... fryzjerka trochę się zapędziła i teraz moje włosy są za krótkie... mam nadzieję, że szybko odrosną ;)
 

pastel_

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Calliope , a mogłabyś mi powiedzieć ile dokładnie tych żółtek , olejku i cytryny ? Jestem już zdesperowana i wypróbuje wszystkiego . Dziewczyny , a powiedzcie mi jak chcę zapuszczać to prostowanie odpada , prawda ? A co z suszarką ?
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
maseczka WAX jest też dobra ;) , do kupienia w sklepach zielarskich (w drogeriach nie ma), za ok.20zł, jednak jest wydajna, bo opakowanie wystarcza na dłuuuuugi okres czasu:) polecam:)
 

pastel_

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Hm .. A jaką odżywkę polecacie na zniszczone włosy ( do spłukania ) ?
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Też słyszałam, że odżywki Wax są skuteczne. Myślę, że warto tego spróbować przy zapuszczaniu włosów
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
włosy rosną od 1 do 2 cm na miesiąć, nie masz na to wpływu, to zależy od kondycji włosów.
 
Do góry