zaproszenie na osiemnastkę - jak wręczyć?

koralik12

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Chciałabym zrobić swoją osiemnastkę i zaprosić chłopaka który mi się podoba. Czy wypada mi go zaprosić? Jak wręczyć mu zaproszenie? Nie znamy się aż tak dobrze.
W ogóle znacie jakieś fajne strony gdzie można zamówić zaproszenia na 18tkę?
 
K

krzysztofandraszak

Guest
1. Podchodzisz do tego chłopaka.
2. Dajesz mu zaproszenie na kartce.
3. Mówisz, że organizujesz swoje osiemnaste urodziny i że miło byłoby Ci, gdyby wpadł.

I tak, wypada, nawet pomimo tego, że dobrze się nie znacie.

Najprostsze metody zawsze są najlepsze. Ze stroną z zaproszeniami Ci nie pomogę, bo nie znam.Poszukaj w googlach.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
No powiem, że osobiście na miejscu tego typka bym się trochę zmieszał. Fajnie, dostałem zapro na imprezę, ale halo? Ja jej prawie nie znam...
Z drugiej strony, jakby jego kumple albo koleżanki u Ciebie byli/-ły, to w sumie ma łatwiej.

A mogłabyś nieco jakoś bliżej opisać waszą "znajomość" ?
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Żeby mnie tak ktoś kiedyś wręczył do ręki takie zaproszenie;]
 

koralik12

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Dlatego pomyślałam że to dobry sposób żeby się bliżej poznać. Myślę że mi nie odmówi tym bardziej właśnie że mamy wspólnych znajomych, którzy będą na mojej osiemnastce. Mam nadzieję że nie odmówi :) A może lepiej przekazać zaproszenie przez znajomych?

No i jakie zaproszenia? Znalazłam fajną stronkę, ale nie mogę się zdecydować, może takie http://zaproo.pl/sklep/zaproszenie-07-premium-kopia/? No i czy dla wszystkich takie same czy dla niego specjalne?
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Nie wiem jak długo jeszcze do Twojej imprezy, ale najpierw odśwież z nim kontakt po czym wręcz mu osobiście zaproszenie. I kartki powinny być moim zdaniem takie same. Unikniesz w ten sposób nieporozumień, że jeden dostał ładniejszą, bo jest fajniejszy. Wszystkich tak samo potraktuj.
 

koralik12

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Tak też zrobię. 18 dopiero za miesiąc, więc jeszcze trochę czasu mam. A zaproszenia będą takie http://zaproo.pl/sklep/images/1843/zaproo_facebook_130x55c.jpg/. Myślę że dobre, neutralne bez zbędnych nadruków.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Osobiste wręczenie zaproszenia to zdecydowanie najlepszy pomysł,bo wtedy poczuj,że się nim faktycznie interesujesz i zależy Ci na tym,aby przyszedł. Daj znać jak poszło:)
 

pucuś

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
a może nad morze?;)
Osobiste wręczenie zaproszeń jest ważne! Mnie kolega zaprosił przez fejsa - masakra jakaś.
Fajne zaproszenia są na www.zaproo.pl. Jest na nich to co naważniejsze i masa wzorów do wybrania.
Osobiście od nich zamawiałem i mi i gościom się podobały.
W lipcu będzie miał 18 mój kuzyn i już zapisał sobie i ch stronkę.
 
Do góry