Zapalenie pęcherza moczowego

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Urolog to już poważna sprawa. mój mąż jakiś rok temu bardzo cierpiał z powodu pęcherza, nie mógł wogóle oddać moczu, płakał, że nie powiem wył w łazience.. lekarz mu pomógł lekami mocniejszymi na początku a potem kazał przyjmować kapsułki profilaktycznie.
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
Tylko Furagin, nic innego nigdy nie działało, mogłam na tony tego
Podstawa to higiena intymna i niewietrzenie nerek
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
szmer- a stosujesz coś profilaktycznie? Tak wiesz między nawrotami, chyba że takowych nie masz...
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No ba, każda kobieta, która cierpi na ZUM powinna się wcześniej zaszczepić.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Wiesz co ,czasami mozna na zapalenie pecherza w ogole nie chorowac,ale własnie ciaza jest takim stanem ze przyklejaja sie do nas tego tych dolegliwości i to ze zdwojona siła.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Domowe sposoby niestety nie wyleczą takich przypadłości, a jedynie mogą przynieść ulgę na chwilę
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
w Takiej fazie każdy rozsądny człowiek powinien do urologa pójść po receptę, a nie zaczynać na własna rękę leczyć się tym co jest nieskuteczne niestety.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
No wiesz,ale nasze społeczeństwo mimo wszystko jest leniwe ,albo tlumaczy sie tym ze do lekarzy sa długie kolejki i nie chce sie im w nim stac.Dlatego tez wola sie leczyc samodzielnie.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
masz rację a potem tylko narzekają, ze mają nawroty choroby i znowu powtarzają błąd, ech....kiedy my dorośniemy....
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Właściwie to samodzielnie można sobie witaminki aplikować, ale żeby się porządnie wyleczyć i nie mieć nawrotów to tylko wizyta u lekarza.
 

le.lek

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0

Mój problem jest strasznie, ale to strasznie bolesny, zacznę od początku.....

Ps. dodam że mój mąż też już na to cierpi, czy to jest zaraźliwe?? odkąd jestem chodzącym bólem, nawet się do mnie nie dotyka, a koczaliśmy się dwa dni wcześniej przed tym, jak jestem chora.

Pomocy, czy ktoś, może mi powiedzieć, czy to oby napewno jest zapalenie pęcherza, bo jak narazie antybiotyk nic mi nie pomógł, może nawet wzmógł, mój krwiomocz, który jest strasznie "krwisty".

zmykajcie razem do urologa. Najlepiej na tę samą wizytę. Zapalenie pęcherza nawet z tak ostrym przebiegiem jak piszesz jest spowodowane przez bakterie. Jeśli mąż ma to samo a wcześniej doszło do zbliżenia to mówimy o tej samej bakterii! Potrzebujecie wspólnie leczenia.

Mnie wystarczał w takich sytuacjach FURAGIN... ale nie wiem co Wam przepisze lekarz. Nie czekaj. I daj znać jak się czujesz.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Nie każdemu pomaga to samo, lepiej jednak poradzić się urologa, on najlepiej dobierze odpowiednie leczenie.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja tez tak uważam ze jesli mamy taka możliwosc zaszczepienia sie ,zamiast meczenia z bolem przy zapakeniu pecherza,to nie powinnismy sie zastanawiac.
 
Do góry