Zapachy dla mężczyzn

Girtz

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Śląsk
Do tej pory używałem jakiś kupionych od faceta na ulicy, na początku chciał 90zł, a w końcu sprzedał za 8,50. Bardzo fajnie pachną, ale niestety krótko się utrzymują. Ostatnio znalazłem wodę toaletową o świetnym zapachu, D&G La Lune 18, jak tylko będę miał pieniądze to na pewno ją zdobędę.
 
A

ann han

Guest
Jako kobieta mogę powiedzieć, ze najbardziej podoba mi się DKNY Men. Kupiłam takie perfumy mojemu facetowi na gwiazdkę w perfumerii kokai.pl. Mam nadzieję, że jemu się spodobają tak samo jak mnie. Ale drodzy Panowie jest mnóstwo pięknych zapachów, które potrafią podziałać na kobiety;)
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
Calvin klein IN2U, carolina herrera 212,azzaro chrome ,armani mania, niektórych zapachów wogole nie czuje aqua di gio i ck euphoria ,nie wiem nawet jak pachną :D to chyba dlatego ze do mnie pasują tak bardzo ale ja wole czuc perfumy
 

gearuka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Mój ulubiony to Armani Code, ma świetny, mocny (przez co dobrze go od osoby czuć) zapach i długo trzyma. No i jest stosunkowo tani ;) Polecam.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
zaglosowalem na ACQUA DI GIO chociaż slabo go czuje ale przyjemny zapach
 

Delete

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja od lat uzywam Bruno Banani http://www.lumiere.pl/product_info.php?info=p4320_About_Men.html&XTCsid=4caa7ce2fc7fd5ef0c27b033916945d9
Bardzo duzo dziewczyn powiedziało ze ładnie pachnę.
Mi sie tez bardzo podoba i polecam kazdemu ;)
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Stanowczo Giorgio Armani Code. Na punkcie tego zapachu można oszaleć ;)
 

Heron

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
78
Punkty reakcji
2
Hm. mi się bardzo podoba z avonu black suede touch. uzywa/ł go ktos?:D
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Jakie mocno wyczuwalne, ładne perfumy polecacie do 100 zł (pojemność 75-100 ml)

Kupiłem HUGO BOSS SZARY i dziewczyna mówi mi ciągle, że ich ode mnie nie czuje...

Ma ktoś z was te perfumy i może powiedzieć jak to z nimi jest czy inni je czują od was.
Bo kupowałem je na allegro i być może to jakies podróbki i dlatego tak to jest :/
 
Do góry