Zamach terrorystyczny we Francji

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Francuzi wybrali tego socjalistę bo mieli dość poprzedniego prawicowego prezydenta.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Francuzi mają ten problem że mają dość i jednych i drugich
 
D

dawid326

Guest
Polacy mają podobnie , obecny PRAWICOWY rząd to dno i coraz , więcej Polaków się zniechęca do PIS. Poprzedniego liberalnego rządu PO też coraz mniej ludzi lubi , a lewicy u nas już praktycznie nie ma bo mało kto popiera partie lewicowe.
Fajnie by było jakby polska połączyła się z Niemcami w jeden kraj , pewnie wreszcie by się wtedy coś poprawiło tutaj na lepsze. ..
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
z całym szacunkiem to mógłbyś się sam połączyć z Niemcami, pozostali Polacy myślę że nie mają takich twórczych poglądów, na pewno nie większość
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Polski rząd nie jest prawicowy.
dawid326 napisał:
Fajnie by było jakby polska połączyła się z Niemcami w jeden kraj , pewnie wreszcie by się wtedy coś poprawiło tutaj na lepsze. ..
Bo Niemcy nas kochają i z pewnością ucałują na przywitanie ;).
 
D

dawid326

Guest
Wyluzujcie , ale tak hipotetycznie gdyby takie coś się stało to myślę , że pewnie zarobki i poziom życia by w Polsce dość szybko skoczył i do tego pewnie wiarygodność finansowa.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dawidzie najpierw poczytaj trochę o losach d. NRD po zjednoczeniu. To pouczająca wiedza
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
dawid326 napisał:
że pewnie zarobki i poziom życia by w Polsce dość szybko skoczył i do tego pewnie wiarygodność finansowa.
Albo stalibyśmy się ich kolonią, przeznaczoną do wykorzystywania jako tania siła robocza w majestacie prawa w większym stopniu, niż to jest teraz.


Ale wróćmy do tematu, bo odbiegliśmy i to znacząco.
 
D

dawid326

Guest
NRD się połączyło ponad 20 lat temu , poza tym wtedy były inne realia , Polska , jak i NRD były dużo biedniejsze w stosunku do Niemiec. Obecnie te różnice w stosunku do Niemiec są już mniejsze.
Wtedy pewnie by tereny polski były republikami federalnymi niemiec , więc kolonia na pewno nie bo to byłby strzał sobie w kolano Przez Niemców.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
mój drogi ale też chyba ustaliliśmy że to nie nie temat, w razie potrzeby stwórz nowy temat i będziemy o tym dyskutować
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Kolejna zbrodnia, tym razem we Francji. W jednym z miasteczek położonych w Normandii dwóch terrorystów zamordowało księdza i raniło zakonnicę. Ofierze poderżnęli gardło. Napastnicy zostali zastrzeleni przez policję. Do ataku przyznało się Państwo Islamskie.
 
W

wiki9969

Guest
I to kapłanowi który starał się współpracować i żyć w zgodzie z muzułmanami.

Nawet im ziemię pod meczet podarował...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i co teraz ? pilnowanie każdego kościoła ?
 
D

dawid326

Guest
PI przegrywa , więc zaczyna robić pokaz siły w europie by zastraszyć społeczeństwa europejskie.

Chociaż europa też nie jest bez winy , bo kraje północnej afryki jak i bliskiego wschodu wcale dobrze nie wspominają krajów europejskich a tym bardziej Francji i USA.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to akurat oczywiste, kto po I wojnie światowej tak kretyńsko podzielił Bliski Wschód po rozpadzie Imperium Ottomańskiego. Nie dość tego to sobie zrobili strefy wpływów. Francja i Anglia zrobiły sobie nieformalne kolonie. także o tym trzeba pamiętać
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Do tej pory atakowali w większych miastach, teraz jak się okazuje, nawet małe wsie mogą stać się ich celem.
 
Do góry