zalety miesiączkowania

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
warszawa
DZIEWCZYNY!!!
zakładamy księgę! xD
niech służy ona młodym pokoleniom :p (rady dla załamanych nastolatek przytłoczonych 'tymi dniami' :D podtrzymujmy się na duchu i przekonajmy się że to nie takie straszne xD )


więc: zalety okresu (wiem że to będzie ciężkie ale ten temat może być ciekawym doświadczeniem :D )



piszcie!!!
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
1. Wkraczanie z dzieciństwa w kobiecość ;)
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
mozna sie go pozbyc jak sie zajdzie w ciaze :p
 

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
warszawa
mój 100 post!!! :p

a zalety... pomyślmy chociażby o tym ile na rynku jest podpasek i tamponów o ciekawych zapachach i właściwościach :D
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
pomyślmy chociażby o tym ile na rynku jest podpasek i tamponów o ciekawych zapachach i właściwościach :D
a czy jak zmieniasz podpaske czy tampon to to naprawde ma dla Ciebie az tak wielkie znaczenie? :D
zwracasz wtedy na to uwage? :lol: bo ja jakos nie zwracalam jak robilam te niemile czynnosci ;)
jak pomysle ze teraz po porodzie bedzie ze mnie przez miesiac cieklo to :bag: :mruga: :/ :(
ja nie chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :bag: :(
 

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
Zazwyczaj dla wielu młodych par, po paru pierwszych stosunkach - okres jest wybawieniem = znakiem, że nie miała miejsce wpadka ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
justay wyjęłaś mi to z ust ;)
Często jak kobieta widzi, że brzuch jej urósł, przytyła 2kg i pojawiły jej się pryszcze, z ulgą stwierdza, że za 3, 4 dni ma okres i nie ma się czym obawiać :D Więc porzuca myśli o odchudzaniu i... idzie po czekoladę :D
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Obecnie nie widze plusów. Bo nawet jakbym tej miesiączki nie dostała i miałabym sie z nia pożegnać na 9 miesięcy to wcale bym sie nie smuciła ;)
Plus był tylko w podstawówce ( teraz gimnazjum) i w LO :) kiedy to można było nie ćwiczyć na wf lub iść do pielęgniarki i poprosić o zwolnienie z lekcji bo ma sie ciężkie dni :) Kochana pani pielęgniarka :)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
ja też za bardzo plusów nie widzę, tylko się męczę w te dni...
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hmmm...inni nam wspolczuja jak jestesmy takie biedne i obolale, np moj chlopak jest wtedy niesamowicie troskliwy jak mnie boli brzuszek :p czasami az przesadzam i nawet jak nie boli mnie bardzo to udaje jaka to jestem strasznie biedna ;) heh
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm mozna nie isc do szkoly wmawiając mamie ze bardzo boli czy nie cwiczyc na wf'ie alee chyba wolalabym isc do tej szkoly/cwiczyc na wfie niz znosic ten bol :p.....
 

anuleczka_87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
z mojego miasta;)
najlepsze to jest kilka dni przed:) mozna wtedy jesc i jesc... a i tak sie nie przytyje:)
a apetyt jest duuuuuuuuuuży (przynajmniej tak jest u mnie)
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
zalety.
no powiedzmy, że to zalety.
można nie ćwiczyć na wuefie :D
albo wywinąć się z jakiejś głupiej lekcji :p
albo czasem nie zrobić czegoś w domu xD

pffffff.
ale jednak wtedy boli :phi:
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
hmmm...inni nam wspolczuja jak jestesmy takie biedne i obolale, np moj chlopak jest wtedy niesamowicie troskliwy jak mnie boli brzuszek :p czasami az przesadzam i nawet jak nie boli mnie bardzo to udaje jaka to jestem strasznie biedna ;) heh
O tak, tak. Dokładnie, z tym się zgadzam :}
Można to wykorzystać :p Marudzisz jak bardzo boli i wszyscy są mili ^^
 
Do góry