Zalamany

Status
Zamknięty.

survive99

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Knurów
W wakacje bylem u babci. Z tamtad nie daleko mam do cioci i kuzynow. Bedac przez jakis czas u cioci, jak wiadomo nie moglem sie nudzic i chodzilem z kuzynami pewna dziewczyne. Mozna sie latwo domyslec ze pozniej ta znajomosc przerodzila sie w zwiazek. Bylo mi z nia naprawdze bardzo dobrre, rozmawialem z nia o doslownie wszystkim. Wiedzialem ze przed wakacjami krecila z takim jednym kolesiem...ale powiedziala ze to przeszlosc...ze pokochala mnie i jest jej ze mna dobrze. Moj kuzyn zna ja od dziecinstwa i powiedzial ze chyba naprawde mnie pokochala...Moj drogi kuzyn tez do niej krecil, zaprosil ja na wesele na ktorym ja rozniez bylem. Przetanczylem z nia cala noc. Bylo cudownie. Po poprawinach spalem z nia...wyznalismy sobie milosc. Po jakims czasie poszlismy na taka wiejska potupanke. Tzn. mielismy isc razem ale ona poszla z kolezankami a ja z kuzynami i kolegami. Wtedy juz wiedzialem ze cos jest nie tak. Unikala mnie. Poprosilem ja do tanca i spytalem sie co zrobilem zle...Ona odpowiedziala ze sobie wszystko zle ulozyla i moze mi juz teraz powiedziec ze jak pojade to bedzie z tym z ktorym krecila wczesniej. Ja odwrocilem sie i poszle,. Caly wieczor zepsuty bo oni juz wtedy byli razem. Nastepnego dnia spotkalismy sie i rozmawialismy. Zapytalem sie czemu wybrala jego...skoro tak bardzo mnie kocha i bylo jej ze mna jak z nikim innym. Rozplakala sie i powiedziala ze go nie wybrala. Niestety to byl nasz ostatni dzien razem bo nastepnego dnia rano wyjezdzalem do domu. Bardzo mi jej brakuje, jestem w 100% pewny ze ja kocham!!! Ona juz nie jest z tamtym chlopakiem. Niewiem tylko czy mam sie o nia starac... POMOZCIE!!!ZALEZY MI NA NIEJ!!!
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Przede wszystkim musisz skłonic ją by wyjaśniła Ci całą tę sytuację. Zachowała się bardzo nie w porządku. Słuchając rozumu to ona powinna do Ciebie się odezwać i wszystko wytłumaczyć. Ale przecież "pierwsze westchnienie serca to ostatnie westchnienie rozumu"... więc jeżeli czujesz, że ją kochasz to WALCZ O NIĄ!!!
 

Uzurpat0r

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
Ehh :( Tak to już jest... Nie jesteś sam. Takie już są kobiety... Potrafią bardzo skrzywdzić. A podobno faceci to świnie...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Nie ma czegoś takiego jak kochać obu :/ Co to wogóle za stwierdzenie? Jesli się kocha to tylko jedna jedyna osobę. I wie sie którą.
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Tylko czasem się nie wie którą się kocha naprawdę a którą się nam tylko wydaje że się kocha (chyba to nie po polsku). Ale walcz o nią nie masz nic do stracenia możesz jedynie zyskać, jeśli będziesz bardziej zalotny to powinna wybać Ciebie. Miłąem bardzo podobną sytuacje i do dnia dzisiejszego ona jest z tamtym byłem a ja... wałęsam się. I weź tu zrozum kobiete.
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Tylko czasem się nie wie którą się kocha naprawdę a którą się nam tylko wydaje że się kocha
Przecież miłości nie oszukasz.Chyba potrafisz rozróżnić miłość od
zauroczenia. :)
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
wyjasnila mi...kocha nas oboje ale on jest blisko a ja daleko...
głupie wytlumaczenie :/ ja bym na Twoim miejscu powiedziała jej co o niej myśle :p ścieme walneła.. przeciez jak się kocha.. to nawet mozecie się spodykaćprzyjezdzajac do siebie, dzwoniac, godzinami rozmawiajac na gg, smsować :) Eh.. jest tyle opcji ;)
 

spinaczf16

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
123
Punkty reakcji
0
Miasto
katowice
Ech...cieżka sprawa ta dziewczyna od początku cie wrabiała albo sie w tobie zauroczyła mi już wiele dziewczyn wyznawało miłość a potem zrywały bo przestały mnie "kochać" (jak ja nie lubie tego słowa:/). Człowieku wiem jak to jest najlepiej pojedź tam kiedy tylko możesz i pogadaj z nią dlaczego z tobą zerwała. Jeśli cie spławi to znaczy że sie tylko w tobie zauroczyła i nie chce mieć już z tobą nic wspólnego a jeśli ci to wytłumaczy to może jest jeszcze jakaś nadzieja. Jest jeszcze 1 opcja ten chłopak co z nim kręciła to mógł jej nagadać na ciebie niektórzy zrobią wszystko żeby zdobyć dziewczyne. Powodzenia ;)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Jeśli ja kochasz to walcz!!! Skoro nie jest z tamtym chłopakiem a nie jest tez z Toba to moze po prostu sie waha nad tym wszystkim. Wydaje mi sie że musisz jej caly czas udowadniać jak bardzo ją kochasz. Musi czuć sie dla Ciebie naprawdę ważna. Napewno nie jestes dla niej obojętny naprawdę! przecież byliście szczęśliwi. Jeśli ją kochasz walcz o niąi cierpliwie czekaj Prawdziwa miłość wszystko zniesie i wszystko wytrzyma!!!
 

Attachments

  • pandy.gif
    pandy.gif
    12 KB · Wyświetleń: 32

Martita19

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Musisz z tą dziewczyną porozmawiać, może cos nagadały jej koleżanki, a może wystraszyła sie związku, róznie to może być, musisz koniecznie porozmawiac z nia bo ja stracisz, nie masz nic do stracenia. SPRÓBUJ I WALCZ O NIĄ!!
 

::Kasik::

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawka
jeju.. ja w twoim wieku nie mialam takich problemow bo z reguly to takie szczeniackie zauroczenia i bardzo przelotne..zreszta nie to mi bylo w glowie :D
jak nie ta to inna cale zycie przed toba.. :D
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
jeju.. ja w twoim wieku nie mialam takich problemow bo z reguly to takie szczeniackie zauroczenia i bardzo przelotne..zreszta nie to mi bylo w glowie :D
jak nie ta to inna cale zycie przed toba.. :D
Wiesz Trini,jednak dobrze mówisz.Wtym wieku może być mowa tylko o zauroczeniu,nie o miłości takiej na mur beton. :/
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Warto zawalczyć, chociaż zbyt wiele nie obiecuj sobie po tym.
Widać, że dziewczyna jest niezbyt pewna swoich uczuć.
Ale ... różnie jeszcze może być, jak zobaczy, że Tobie na niej bardzo zależy ...
 

tony87

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Proesta odpowiedz. Jedź do niej. NIe trać takiej okacji bo może sie nie powtórzyć. Jak do niej pojedziesz to ona bedzie wiedziała że cos dal ciebie znaczy.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Trini i Papillon ja jednak myslę, że nie macie racji. Przykład, który mi sie nasunął na mysl w tym roku byłam w zabrzu u kuzyna mojego starszego, Jego syn, przystojniacha 19-latek Remik, świetny swoją drtoga :D od 6 lat chodzi z 2 lata starsza dizecwyzna. I co? A Ty Survive99 zadzwoń do niej, a jak możliwośc to pojedx. Szcera rozmowa, nie podoba mi się ta dizewczyna. ona tez ewentualnie moze ściermniac, ze kocha Wa sobu,z ebny Ciebie nie zranić:/... Ale to już w ostateczności...
 
Status
Zamknięty.
Do góry