? zalamana facetami ;d

komercyjna.

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
..
witam
zastanawiam sie co jest ze mna nie tak, co robie zle i co powinnam zmienc w swoim mysleniu bo ciagle mi nie wychodzi...
jestem po 3 letnim zwiazku, sama go zakonczylam, niewazne. w kazdym razie minelo malo czasu
ciagle jacys faceci do mnie pisza, chca sie umawiac a ja chce sobie wlasnie kogos znalezc
nie zalezy mi bardzo, ale po tym ostatnim zwiazku brakuje mi tak kogos
nie jego , kogos innego ,ale do pokochania.
no i tu zaczyna sie problem ...
kazdy facet [ przedzial wiekowy 21-27 ] spotyka sie ze mna, rozmawia, oczywiscie wszystko fajnie
i chwila mija a on juz sie dobiera do mnie , i z kazdym jest to samo !
i caly czas te same teksty 'ejjjt ... zabierz reece' 'nie moge, jestes taka piekna!'
bylam na 4 takich spotkaniach, i na kazdym bylo t o s a m o ! to jakies chore dla mnie
no przeciez co jest ?! nie jestem jakas dziwka, nie ubieram sie tak, nie zachowywuje
wydaje mi sie ze nie prowokuje wygladem.
z czego to wynika ? za kazdym razem jak wracam z jakiegos spotkania to sie normalnie zle czuje
brakuje mi takiego normalnego faceta, ktory moglby 'chwile zaczekac' .. nie wiem
a nie tak, od razu wszystko na raz a potem co ?
to ze mna jest cos nie tak czy o co chodzi ?
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Nie sądzę, aby z Tobą było coś nie tak, to raczej kwestia tego, że trafiasz na nieodpowiednich facetów, którym chodzi tylko o jedno. Jednak nie tylko tacy są na świecie, w końcu trafisz na normalnego, głowa do góry. ;]
 

PrisonerOfMinds

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ostrołęka
Zgadzam się z przed mówcą BB)
Nie martw się jeszcze tacy faceci o których mówisz nie wymarli :)
Tylko trzeba ich długo szukać
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
1. moze masz ładne ciało i nudna osobowsc i uznali, ze nie maja ochoty na dłuzsze rozmowy z Toba, ale warto byłoby Cie przeleciec?

2. a moze mimowolnie pociagaja Cie tacy, ktorzy pozniej okazuja sie "szybko-raczkimi" bo jesli ciagle na takich trafiasz to ciezko mowic o przypadku, predzej o preferencjach

3. albo moze rzucasz im jakies podteksty w grze słowem i zaczynaja myslec fiutem?
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
witam
zastanawiam sie co jest ze mna nie tak, co robie zle i co powinnam zmienc w swoim mysleniu bo ciagle mi nie wychodzi...
jestem po 3 letnim zwiazku, sama go zakonczylam, niewazne. w kazdym razie minelo malo czasu
ciagle jacys faceci do mnie pisza, chca sie umawiac a ja chce sobie wlasnie kogos znalezc
nie zalezy mi bardzo, ale po tym ostatnim zwiazku brakuje mi tak kogos
nie jego , kogos innego ,ale do pokochania.
no i tu zaczyna sie problem ...
kazdy facet [ przedzial wiekowy 21-27 ] spotyka sie ze mna, rozmawia, oczywiscie wszystko fajnie
i chwila mija a on juz sie dobiera do mnie , i z kazdym jest to samo !
i caly czas te same teksty 'ejjjt ... zabierz reece' 'nie moge, jestes taka piekna!'
bylam na 4 takich spotkaniach, i na kazdym bylo t o s a m o ! to jakies chore dla mnie
no przeciez co jest ?! nie jestem jakas dziwka, nie ubieram sie tak, nie zachowywuje
wydaje mi sie ze nie prowokuje wygladem.
z czego to wynika ? za kazdym razem jak wracam z jakiegos spotkania to sie normalnie zle czuje
brakuje mi takiego normalnego faceta, ktory moglby 'chwile zaczekac' .. nie wiem
a nie tak, od razu wszystko na raz a potem co ?
to ze mna jest cos nie tak czy o co chodzi ?
heh wydaje mi sie ze sama takich nieswiadomnie wybierasz, ale nie o tym temat, jesli juz na 1 spotkaniu sie dobiera to owszem dziwnie to wyglada ale jesli jest 5 lub z ktorych z kolei to nie widze w tym dziwnego jak faceta stara sie wprowadzic znajomosc na blizszy stopien.

skoro tak cie to irytuje to mow na 1 spotkaniu o tym ze to takie zagrania od razu odpadaja jesli facet zakuma to nie bedzie tego robic.

poszukaj sie facetow mniej smialych zobaczymy czy z takich typow bedziesz zadowolona?
 
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
z daleka
Wychodzi na to,że napotykasz tylko samych nie wychowanych,myślących o jednym chamów.Myślę,
że powinnaś w innym miejsu poszukać naprawdę wartościowego człowieka,np. w czytelni,
muzeum itp.Mam nadzieję,że w końcu znajdziesz swego księcia z bajki :eek:k:
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Wychodzi na to,że napotykasz tylko samych nie wychowanych,myślących o jednym chamów.Myślę,
że powinnaś w innym miejsu poszukać naprawdę wartościowego człowieka,np. w czytelni,
muzeum itp.Mam nadzieję,że w końcu znajdziesz swego księcia z bajki :eek:k:
nadzieja matka glupich

a zycze powodzenia w szukaniu ksiecia, nie lepiej poszukac kogos normalnego a nie jakiegos ksiecia?
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
skoro tak cie to irytuje to mow na 1 spotkaniu o tym ze to takie zagrania od razu odpadaja jesli facet zakuma to nie bedzie tego robic.

A co to, facet nie potrafi samemu myslec i uznac, ze cos sie dzieje za szybko i ze to przed nim nie stoi dziewczyna, ktora od razu chcialaby isc do lozka ? Zreszta to, ze jest palantem i tak by wyszlo predzej, czy pozniej, bo wielu lat otepienia mozgowego nie da sie wyleczyc w jednej chwili.

Niestety, ale tak dzis jest, ze wszyscy sie przyzwyczaili, ze kobiety nie stawiaja nikomu wysoko poprzeczki. To wasza wina mimo wszystko, bo od zawsze faceci gotowi sa zrobic dla pieknej dziewczyny doslownie wszystko. Kiedys skakano w ogien, walczono na szpady, wystawiano swoj honor na probe - bo wowczas kobiety sie cenily i trzeba bylo wiele, zeby zyskac w ich oczach. A dzis wszyscy sie przyzwyczaili, ze typowa, ladna dziewczyna musi byc latwa i dla niej seks nie jest czyms wyjatkowy, ot tylko normalna sprawa wiec kazdy mezczyzna zakalda, ze nie musi sie zbytnio wysilac, bo po co skoro mozna walnac pare tanich komplementow, mrugnac oczkiem, klepnac w tylek i juz do lozka. W ogole po co nawet rozmawiac ?! Lepiej isc do klubu, tam nie trzeba nawet udawac, ze ma sie cos ciekawego do powiedzenia, bo muzyka zaglsuza wszystkie mysli wiec wystarcza gesty i oblapianie sie. Ale jak juz powiedzialem, glowna w tym wina kobiet, ktore sie nie szanuja i traktuja seks jak zabawe.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Po prostu źle wybierasz. Nie obraź się przypadkiem, ale wyczuwam w tym temacie jakiś akt desperacji. Każdy chce być kochany i to naturalne, ale czasem warto sobie odpuścić wszelkie romansiki, by się uspokoić. Jak powiedziałaś, jesteś po długoletnim związku i jeszcze się nie otrząsnęłaś, a już chcesz kolejnego? Moim zdaniem, to nawet dobrze, że wszystkie te znajomości się kończą, bo gdyby jakiś facet się naprawdę zaangażował, to pełniłby rolę pocieszyciela po tamtym chłopaku. Tak jest najczęściej, gdy laska szuka faceta krótko po poprzednim.
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
w sumie to chyba całkiem normalne... niektórzy faceci tacy po prostu są. też miałam kilka takich sytuacji, że już na pierwszym spotkaniu chłopak liczył na nie wiadomo co...
ale jak facet tak się zachowuje to od razu można wywnioskować, czy facetowi zależy na seksie, czy na tobie. :)
 
Do góry