zakupy przez Internet-co sądzicie?

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Myślę, że zakupy przez internet to przyszłość i za parę dobrych lat zamówienia przez internet można będzie zrobić nawet w osiedlowym sklepiku.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Ja w sumie też kupuję sporo rzeczy przez internet, mam parę sprawdzonych sklepów i nawet zakupy bieliźniane poczyniam w Internecie :D parę razy w Jagnie kupiłam staniki bo były w dobrych cenach z dobrych firm. Butów też tak jak przedmówczyni bałabym się kupić ale zrobiłam wyjątek z butami sportowymi do biegania i też jestem bardzo zadowolona. Tez póki co nie zdarzyło mi się aby ktoś mnie oszukał i żeby przyszło nie to czego oczekiwałam czy coś. Poza tym zawsze można zwrócić produkt.
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Lubię kupować przez internet, głównie ubrania i biżuterię. Co do butów mam wątpliwości, ale pewnie i tak kiedyś to zrobię bo w normalnym sklepie takich nie znajdę :/
 

VisciolaFashion

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja kupuje nie tylko biżuterię,ale także i ubrania. Wtedy wychodzi mnie to o wiele taniej,a wybór mam zdecydowanie większy. Znam swój rozmiar i wiem co będzie na mnie pasowało a co nie.
 

Ejoanna

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
To racja,jeżeli znamy swój rozmiar to możemy kupować bez ryzyka,ze coś nie będzie pasować. Ja też często robie zakupy przez internet i jak do tej pory się nie zawiodłam.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Osobiście w ogóle nie lubię dokonywać zakupów przez internet. Kupuję rzeczy, które wcześniej zobaczę, dotknę, przymierzę (jeśli taka potrzeba). Zakupy przez internet, to opcja nie dla mnie.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Zazwyczaj w necie kupisz taniej, wynika to z marży jaką muszą nałożyć sprzedawcy stacjonarnii, ze względu na koszty; głównie wynajem pomieszczenia, obsługę itd. sprzedając przez net można uniknąć części kosztów dlatego niektóre rzeczy można kupić w lepszej cenie.
 
D

Dziubek_1

Guest
Sukienki, torebki czy inne dodatki. A czy wiecie że najprężniej rozwija się sektor usług sprzedawanych przez neta?
Ja na przykład sprzedaję diety:D
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Kupuję. Często i wszystko - od bielizny po buty. 9/10 przypadków to udane zakupy :). Zawsze, jak coś można zwrócić. Na allegro zwykle nikt nie robi problemów. Sama również sprzedaję czasem swoje ciuchy.
 

Maja_S

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Kupuję różne rzeczy przez internet chociaż najczęściej książki i torebki. Generalnie jestem zawsze zadowolona z zakupów i jeszcze nie zdarzyło mi się, żebym zwracała jakiś produkt.
 

alinia

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cześć, polecicie mi jakieś nie tylko fajnie wyglądające, ale i sprawdzone sklepy internetowe sprzedające markową/firmową odzież? Będę wdzięczna!
 

elizak

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ze sprawdzonych na pewno doradzam Sarafis, ale takich sklepów jest sporo w necie także odsyłam do googli. Pozdro cześć wszystkim.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Ja też mam bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy z Sarafisem i to wielokrotnie. Jeszcze do nich wrócę :)
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Ja jestem bardzo na tak! ;]
Nie dość, że nie trzeba się olatać po sklepach, tracić czas to najważniejsze: w internecie większy wybór, zwłaszcza jeśli ktoś jest z jakiejś wioski, czy choćby troszkę mniejszego miasta.
Czasem znajduje takie rzeczy, że nawet moja chora wyobraźnia by na takie coś nie wpadła ;)
No i to wszystko dzięki mojemu ukochanemu: allegro.pl
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Cześć, polecicie mi jakieś nie tylko fajnie wyglądające, ale i sprawdzone sklepy internetowe sprzedające markową/firmową odzież? Będę wdzięczna!

Może nie tyle sklep co serwis - wydaje mi się to być lepszą ewentualnością, bo znajdziesz nie tylko jedną firmę, a parę marek. Słyszałam o zapowiadającym się takowym serwisie, który właśnie ma rozpocząć swoją działalność.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Internet to większy wybór, często niższe ceny no i wygoda. Ale można się przejechać...
Mi się już kilka razy zdarzyło, że rzecz, którą nabyłam nie była zgodna z tym, co w opisie aukcji.
No i z rozmiarami też trzeba uważać :)
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja uwielbiam robic zakupy przez internet, zawsze udaje mi się kupić dobry rozmiar, zarówno butów jak i ciuszków. Często kupuję również kosmetyki, Moje ulubione zakupowe portale to min. allegro, splendore szafa.
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
uwielbiam robic zakupy prezez internet, najczesciej wybieram allegro, bo to jak dla mnie najpewniejszy portal.
 

pawelde79

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Allegro króluje ale spotkałem się z tym, że połowa aukcji wcale nie jest opłacalna, przykładem tego może być wystawiienie spodni/ bluzki itp za 9 zł przy czym przesyłka kosztuje 35 zł. Gdzie tu jest sens ??
 
Do góry