zakupy przez Internet-co sądzicie?

Lila880

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Na pewno nie kupuję przez internet ciuchów bo to za duże ryzyko. Najczęściej kosmetyki ale ze sprawdzonych sklepów.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Z ciuchami to i ja ostrożnie, ale zabawki czy jakiś sprzęt to kupuję. Niedawno poznałam serwis za10 groszy i tam teraz najczęściej przesiaduję polując na różne okazje :)
 
N

nianiaSweet

Guest
no i rzeczywisćei widzisz, że można wygrać na za10groszy dużó tańśzy sprzęt? bo widziałam już reklamy tego portalu i zastanawiałm się czy można za grosze coś wylicytować.
 
L

lena38

Guest
Bardzo dużo zakupów robię przez internet, jestem zapracowana i nie nie mam czasu biegać po sklepach. W każdy piątek, wieczorem z lampką dobrego wina siadam przed komputerem i zaczyna robić zakupy od spożywczych po ubrania. W zeszłym tygodniu trafiłam na fajny sklep Lily White gdzie można kupić ubrania i buty od projektantów i na wyprzedaży kupiłam dla córki designerskie baleriny Melissy, a dla siebie limonkową, długą sukienkę z letniej kolekcji Bunny the Star. Wdzięczna będę za podpowiedź o sklepach z męską odzieżą.
 

Paula889

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja zamawiam głównie książki. Przykładowo ostatnio szukałam na prezent dla szwagra książki Św. Tomasza z Akwinu i znalazłam tylko online.
 

joannabr

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Przez internet zamawiam najczęściej ubrania i buty dla dzieci. W sieci można je kupić o wiele taniej niż w sklepach tradycyjnych. Korzystam też z ofert klubów zakupowych takich jak, np. Limango. Mają tam bardzo duży wybór markowych produktów i dobre ceny. Niedawno zamówiłam tam kurtki zimowe dla moich córek i udało mi się zaoszczędzić prawie 200 zł :)
 
T

TomaszTomasz

Guest
zajak napisał:
A Wy? Kupujecie, nie kupujecie?
Czasem się zdarzy. Jak na razie nie miałem problemów, nawet jeśli towar mi jakoś nie odpowiadał to spokojnie dało się wymienić, ewentualnie otrzymać zwrot forsy. Ogólnie mi to nawet pasuje, nie lubię łazić po sklepach, zwłaszcza odzieżowych.
 

Olanzapine

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
113
Punkty reakcji
1
Książki, zabawki, niektóre mniej dostępne kosmetyki, szczególnie te naturalne, ewentualnie bluzki z ubrań tak, ale reszty nie polecam kupować, bo będą zwroty - buty, sukienki często nie zgadzają się z opisem albo rozmiar się różni niestety.
Kosmetyki są w podobnych cenach, nawet jeśli kilka zł mniej i tak nadrabia koszt przesyłki więc bez różnicy.
Ostatnio strasznie tanio kupiłam choinkę i ozdoby, książki medyczne, których w moim mieście w ogóle nie ma.
Trochę czasu jednak trzeba pobuszować żeby wyrwać okazję.
 

joannabr

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię robić zakupy przez internet i juz coraz rzadziej odwiedzam sklepy stacjonarne. Dzięki temu oszczędzam czas i pieniądze. Korzystam też z klubów zakupowych, takich jak Limango, bo mogę tam trafić na bardzo fajne promocje . Niedawno zamówiłam, np. buty narciarskie dla swojego synka za połowę regularnej ceny ;)
 

Kowalmar

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
kupuję ale zazwyczaj coś typu sweter, czy spódnica, czyli ciuchy które mogą być oversize albo już kiedyś je przymierzałam a w necie znajduję taniej
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
przez internet kupuję bieliznę, mam ulubioną markę która ma swój sklep internetowy i jestem im wierna, nawet mąż prezenty mi u nich zamawia. Jeśli poszukujecie pięknych i bardzo wygodnych biustonoszy które posłużą lata :)
 

Oll0

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
A ja często kupuję przez internet, bo jest zazwyczaj taniej. A w sklepie mogę zobaczyć jak coś wygląda ;)
 

chichotka

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
W sklepach to się bardziej opłaca zaszaleć w trakcie obniżek, nie ma sensu przepłacać no i można przymierzyć. Dlatego tylko sporadycznie kupuje w internetach, ale najczęściej są to jakieś akcesoria jak torebka, biżuteria itd.
 

kristin88

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja coraz częsciej kupuję w internecie ostatnio znalazłam fajny sklep z włoską bielizną, ceny mają przyzwoite i dostawa w 2 dni.
sklep nazywa sie rzymskiezakupy . BB)
 

marlica

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja sporo kupuję przez internet i to bardzo wygodne. Prezent dla mamy też oczywiscie na ostatnią chwilę zamawiałam ale sie udało. Jeszcze 3 dni do dnia mamy a ja swoje zamowienie dostałam :D Kupiłam jej łańcuszek na meamoore.com i mam nadzieje, że bedzie happy ^^
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja lubię kupować w sieci, szczególnie ciuchy, choć lubię też sieciówki i lumpeksy. Ostatnio przez net kupiłam marynarkę od młodej projektantki http://www.weronikalipka.pl/sklep/89Wełniana, pięknie uszyta z dbałością o szczegóły, coś takiego to ciuch na lata, nie zniszczy się po 10 praniach. Bardzo się z tego cieszę, bo nie za dużo w mojej szafie porządnych rzeczy.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Kupuję często. Jest wybór, mogę porównać ceny. Ale nie przesadzam, lubię wybrać się też do sklepu.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Z odzieżą raczej jestem ostrożny, ale inne rzeczy tak.
 

Saszca

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja to się mega boję kupowac przez internet, i tu nie chodzi ze bedzie za duze czy za male tylko ze w rzeczywistosci to wyglada inaczej niz na zdjeciu,
 
Do góry