Zakopane?

czeslawrycerz

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Zakopane to moje ulubione miejsce na wakacje. Spędzam tam mnóstwo czasu. Myślę, że znajdzie się tutaj wiele osób, które chciałyby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat Zakopanego. Wypowiedzcie się, proszę, na temat tego co podoba się Wam w tym miejscu :)

Przy okazji... zapraszam do udziału w konkursie na Zakopane Forum :)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Zakopane na wakacje? Oj, nie ja zdecydowanie wole morze albo zagranizcne rejony. Zakopiec dobry na sylwestra albo ewentualnie majówkę, żeby sobie po górkach pohasać, ale zeby an wakacje... Trzeba lubic chodzenie po górach, żeby kochac Zakopane.
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
ja spędzam wakacje letnie w górach i jest świetnie. kwaterę mam kilka km od zakopca, na wsi nad potokiem, a do zakopca dojeżdżam dla rozrywki. szczególnie lubię spędzać czas na gubałówce, tam jest wszystko :eek:k:
 
P

papryka9

Guest
A ja zdecydowanie wolę góry niż morze, jakoś milej mi się tam wypoczywa:) Co do Zakopanego, to owszem bardzo mi się podoba,ale bardzo drażni mnie podejście górali do turystów- zależy im tylko na tym, by jak najwięcej od nich wyciągnąć kasy i nie liczą się z tym,że być może całkiem niedługo mało kto będzie tam zaglądał
 

winyloo7

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
49
Punkty reakcji
0
Zakopane? Ideale miejsce! Kocham góry, a więc i Zakopane. Wszystko można znaleźć, i ta specyfika miejscowych! Oj to ma swój klimat, ma :]
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Tylko dwa razy byłem latem w górach, w tym raz w Zakopanem. Było spoko, ale zdecydowanie bardziej wole latem uderzyć nad morze, czy nawet na Mazury. Góry bardzie zimą. Można pojeździć na desce czy nartach - szkoda tylko, że wolnego czasu już nie tak dużo jak kiedyś :D
 

jjkasia7

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Góry są cudowne, zarówno latem jak i zimą. Chodzenie cały dzień po szlakach, super sposób na spędzanie wolnego czasu. Chociaż za samym Zakopanem to średnio przepadam, zdecydowanie za dużo "turystów".

A morze na dłuższy czas to jest nudne jak flaki z olejem.
 
V

VX-

Guest
Tylko dwa razy byłem latem w górach, w tym raz w Zakopanem. Było spoko, ale zdecydowanie bardziej wole latem uderzyć nad morze, czy nawet na Mazury. Góry bardzie zimą. Można pojeździć na desce czy nartach - szkoda tylko, że wolnego czasu już nie tak dużo jak kiedyś :D
Każdy lubi co innego . Nad morze to ja mogę jechać na weekend na więcej nie mam ochoty.
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Kto co lubi :] Góry maja zdecydowanie swój urok wiosną, kiedy wszystko się budzi do życia.
Piękna sprawa :]
 
D

dan38

Guest
...przy okazji...trochę moich zdjęć z Zakopanego i Tatr

http://zasina.art.pl/gallery/Miejsca/Zakopane-i-Tatry-pa-dziernik-2010
 
Do góry