Zakon

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Williar znalazł sobie chwilę przed snem,by na ziemi narysować pentagram, a po jego bokach krzyż, oraz znak yin - yang. Na dłoniach utworzył sobie znak zwiększający jego duchową siłę. W pentagramie położył irytującą czaszkę.
-Neqa'elu! Słuchaj mnie - powiedział dręcząc upiora siłą swojego ducha - Odpowiesz mi teraz. Kiedyś, gdy byłem blisko śmierci pomógł mi pewien upiór. Jednak ze względu na ciążącą na de mną klątwę moja dusza i tak by go nie pożywiła - przecież klątwa sprawia, że dusze ludzi trafiają w ręce Vash-Anem. Wiem, że wy upiory wydzieracie sobie ofiary między sobą, ale to było bezcelowe. Jakie jest podejście upiorów takich jak ty do Vash-Anem. Czy mylę się twierdząc, że uważacie ich za swoich wrogów zabierających wam ofiary? Czy staracie się z nimi walczyć, czy się ich boicie? Co o nich wiesz, skąd się wzięli właściwie i czy każdy upiór może do nich dołączyć?

***​
Egzorcysta niechętnie słuchał, co niektórzy mieli do powiedzenia. Brednie wielkich panów podkreślające ich władzę wpuszczał jednym uchem, drugim wypuszczał. Ich władza nie miała dla niego znaczenia - tak, jak zawsze, gdy chodziło o coś, co nie było dla niego wyzwaniem. Gdyby któremuś na języku demon usiadł, może by miał dla niego większą uwagę. Bez tego byli tylko nudnymi starcami którym musiał ukazywać szacunek. Choć teraz, co go bawiło, wiedział, że może pozwolić sobie na więcej. Jest dla nich zbyt cenny.

-Wyjaśnię najpierw naukę. - odezwał się do wszystkich Williar gdy tylko Fiodor do niego napomknął. - Żadnej nie będzie. Wiedza, jaką zostaliśmy została nam udzielona tylko i wyłącznie ze względu na zagrożenie mogące doprowadzić do całkowitego upadku. Wiedza ta jest zbyt niebezpieczna, dlatego też z nami ona odejdzie. Osobiście, wydaje mi się, że najbardziej niebezpieczne, to jest połączenie siły, jaką daje zwycięstwo razem z ludzką wyniosłością - wycedził przez zęby mając nadzieję, że trafi to do odpowiednich osób. Zachowanie niektórych już na przywitaniu zraziło Williara, który również do zwyczajów panujących czasem nie potrafił się dostosować.
-Nawet gdybym słowami opisał wszystko, na wiele by się to nie zdało - bez przychylności naszego nauczyciela - którego imienia nie wymówię, bo nie wiem, czy by sobie życzył tego - te nauki będą puste.
Choć samej kwestii nauczania Williar nie był całkiem przeciwny, uważał, że gdyby mógł zapoznać się z kandydatem, to może by udało się zjednać przychylność Rizo dla niego.
-Aet, spokojnie. Myślę, ze da się znaleźć wspólną mowę z panem Visco. Czyjeś splugawienie mnie nie interesuje, o ile ten ktoś jest w stanie ze mną dyskutować. Sam należę do tych, których już to dotknęło. Jednak póki co mamy gorszy problem niż podział na splugawionych i na niesplugawionych. Kult Wielkiego K. Jest jedną z największych obecnie sił. Panie Visco, twierdzisz, że pozbywając się dusz ograniczyliście się do logiki. Więc teraz wysłuchaj mojej logiki, być może zbyt kontrowersyjnej dla niektórych. Kult potrzebuje nas. A my Kultu. Chodzi o równowagę sił. Kult istnieje tylko dzięki temu, że Unici jeszcze wytrwali. Gdyby Dominat nas zniszczył miałby przeciw wam siły, które do tej pory tracił na nas. Jednak teraz Dominat zyskał przeciw nam potężną broń. Jeżeli przeszkodzicie nam zostaniemy być może zniszczeni, a wtedy całą siłą, większą niż kiedykolwiek, bo każda nasza porażka dodaje im sił, uderzą na was. By zyskać pełną kontrolę. My tylko przejdziemy przez wasze ziemie. Nie będziemy nikogo atakować, nie jesteśmy agresorami. Jeżeli wyrazisz zgodę dasz nam szansę na zachowanie równowagi sił. Jeśli uważasz, że dla upiorów nie istniejecie, to się mylicie. Istniejecie, i to bardzo. Wasz brak dusz jest dla nich alarmem. Jesteście jak choroba niszcząca ich pola uprawne. Kiedyś będą musiały was zaatakować. Przemyśl to.

- KP -
williar.jpg
Williar Nightroad – Egzorcysta, Zakon Rytualistów
[Zdrowie 7/7]
[Moc 7/7] [Splugawienie 1/7] [Denary: 64,7]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 7 Dominowanie ducha - 12 Legendoznastwo - 1 Negocjacje – 0
Pasja - 3 Przeprawa – 1 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 7 Zaklinanie materii – 10

[acronym='Kostur Medrcow, +2 obr. +1 Dominowania Ducha +1 Walki Bronia']
kosturmedrcow.jpg
[/acronym]
kosturmedrcow2.jpg

Obrażenia broni: 2

[acronym='Kapelusz z magicznym diademem, +0,8 ochr. +1 Dominowania Ducha']
kapeluszs2.jpg
[/acronym]
[acronym='Stalowa zbroja, +1 ochr.']
stalowazbroja.jpg
[/acronym][acronym='Zaklete rekawice, +0,8 ochr.']
zakleterekawice.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Wzmocnione Buty szybkosci, +0,7 ochr. +1 do Przeprawy']
butyszybkosci.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 4,1

[acronym='Zaklete ,,Legendy Rubiezy", zbior przypowiesci i mitow | Modul Algorytm swiadomosci']
ksikalegendyrubieyzakle.jpg
[/acronym][acronym='Kula energii, +1 do Czujnosci']
kulaenergii.jpg
[/acronym][acronym='Eteryczny czujnik, pokazuje polozenie duchow w okolicy']
eterycznyczujnik.jpg
[/acronym][acronym='Talizman Cieni, osnuwa wlasciciela maskujaca mgla']
talizmancieni.jpg
[/acronym][acronym='Sycacy prowiant']
sycacyprowiant.jpg
[/acronym][acronym='Skorzany buklak z woda']
skorzanybuklak.jpg
[/acronym]
[acronym='Nawiedzona czaszka, bardzo upierdliwa']
72806943.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety zwoj, przelamuje ochronna bariere Vash-Anem']
zwoj.jpg
[/acronym][acronym='Raptor, bojowy wierzchowiec | Walka Bronia - 7']
raptord.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]

[acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Blizniak, neguje najblizsza strate dwoch punktow na Mocy lub Zdrowiu']
blizniak.jpg
[/acronym][acronym='Amulet Matriarchini Mirchel, dodatkowa kosc do egzorcyzmow']
naszyjnikz.jpg
[/acronym]
Fetysze


 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wieczorem Williar siedział w swoim pokoju, wpatrując się na czaszkę. Zamierzał zebrać od upiora parę faktów, uprzednio rysując wokół jego dotychczasowego lokum święte znaki. Wiedział, że kreatura nie będzie chciała z nim współpracować, toteż zmuszony był pierw użyć nie siły perswazji, a ducha. Aby ją zwiększyć, egzorcysta wyrysował na dłoniach święte symbole.

Test Zaklinania Materii

Test udany.
Ręce okultysty rozświetliły się łuną. Znak, że zaklęcie się udało. Teraz przyszedł czas, aby zmusić upiora do rozmowy…

Test Dominowania Ducha Williara oraz Neqa'el (Williar +1 za magiczne symbole)

Neqa’el przeważa 1 przebiciem.
- Odpowiesz mi teraz. Kiedyś, gdy byłem blisko śmierci pomógł mi pewien upiór. Jednak ze względu na ciążącą na de mną klątwę moja dusza i tak by go nie pożywiła - przecież klątwa sprawia, że dusze ludzi trafiają w ręce Vash-Anem. Wiem, że wy upiory wydzieracie sobie ofiary między sobą, ale to było bezcelowe. Jakie jest podejście upiorów takich jak ty do Vash-Anem. Czy mylę się twierdząc, że uważacie ich za swoich wrogów zabierających wam ofiary? Czy staracie się z nimi walczyć, czy się ich boicie? Co o nich wiesz, skąd się wzięli właściwie i czy każdy upiór może do nich dołączyć? – Williar przeprowadził serię pytań, na tematy, jakie go nurtowały od jakiegoś czasu.
Czaszka ironicznie zaklekotała zębami.
- Ah, co mi tam. Powiem ci parę rzeczy, bo nuda tu taka, że odwaliłbym kitę, gdybym jeszcze w ogóle żył. Ty taki niby mądry, a natury upiorów nie zna. Każdemu z nas zależy, aby splugawić śmiertelników. Dzięki temu oni otrzymują specjalne dary, a duchy stają się silniejsze. Chodzi o akt kuszenia ludzi. Jeśli uda ci się sprawić, że ktoś staje się choć trochę gorszy, twoja energia się wzmacnia. W naszym świecie nie ma ponadto żadnych sojuszy między upiorami, przyjaciół czy wrogów. Współpracujemy jedynie z Ebonitami, gdyż oni zrozumieli, że dla ludzkości to jedyne wyjście. Zdradziłem ci ile sam chciałem. Więcej informacji mogłoby wam pomóc, więc ode mnie już nic na ten temat nie usłyszysz.

* * *
Podczas pertraktacji atmosfera była napięta, głównie ze względu na Visco. Sama jego obecność i wyniosłe nastawienie, denerwowało Unitów.
Gdy Fiodor zabrał głos, potajemnie zawarł w swej wypowiedzi kilka wskazówek, na temat walki z upiorami. Dzięki temu mógł naprowadzić parę osób na właściwy tor, jednocześnie nie mówiąc bezpośrednio tego, co miał na myśli. Gdy skończył przemowę jako taką, zwrócił się ku kultyście.
- Prędzej czy później zostalibyście zniszczeni. Jeżeli my przestaniemy istnieć, dominat prędzej czy później zajmie się wami. Dlatego lepiej dla was o ugodę, abyśmy my wypełnili to co mamy do zrobienia.
Mechaniczny osobnik prychnął nieznacznie.
- A jak wam pomożemy, to z pewnością będą głaskać nas po główce. Skończ te brednie.
Później przemówił Aet. Jemu nie widziała się współpraca. Jako przepatrywacz miał introwertyczny charakter i nie w smak mu było dzielić się wysoko okupionym doświadczeniem w walce z upiorami.
W pewnym momencie obrad Aet nie wytrzymał. Obcesowe zachowanie Visco, zmierziło go do tego stopnia, że wypalił:
- Zamknij jadaczkę plugawy kmiocie! Wielce się dziwię, że organizatorzy tego cyrku, którzy nie wiedzą zupełnie nic o Vash-Anem, a chcą decydować o wszystkim co z nimi jest związane, posunęli się na tyle daleko by w taki obrzydliwy sposób znieważyć wszystkich szlachetnych gości! Prędzej od upiorów i dominatu my was dopadniemy! Właściwie, jakież byłoby to zabawne gdyby teraz wkroczyło tu parę upiorów. Mam dwa komunikaty. Pierwszy, jako jedna z trzech osób znająca tajniki walki z upiorami opowiadam się w ewentualnościach za decyzjami kapitana Al-Dabana. Drugi, albo to coś opuści w tej chwili obrady, albo zrobię to ja!
Cedryk podniósł dłoń, aby Technoklanyta się uciszył.
- Panie Monde, niech pamięta pan o zasadzie świętości rady. Przyszliśmy tu tworzyć wspólne kwestie. Jako członek Unii powinien pan uszanować obecność najwyższej władzy Omamu! – wskazał na siebie i Wandę.
Aet zrobił jak uważał. Tak czy inaczej po nim wstał Mordechai, który dotychczas kwitował wszystko cierpliwym milczeniem.
- Witam Państwa. Nazywam się Mordechai Seeker, ale znany jestem też pod imieniem Muadib. Nie do końca wiem dlaczego mnie tu zaproszono bo w momencie kiedy zostałem poproszony o przybycie wiedziałem o Vash-Anem tyle co większość Unitów... Nic mówiąc krótko. Dopiero wizyta w ruinach leżących w głębi pustyni okazała się bardziej owocna i teraz wiem już o nich wiele. Odnalazłem liczne księgi a nawet korespondencję pierwszych Ebonitów. Po zapoznaniu się wszystko to zdeponowałem w u szanownego Morgana jednocześnie przekazując owe zbiory klanowi Luny. Wracając do tematu. Upiory owe to pradawne istoty i żadna znana nam moc nie jest w stanie ich pokonać. Zapoznałem się jednak z opisami sposobów walki z nimi. Dlatego jutro udaję się na pustynię by wprowadzić moją wiedzę w czyny. Nie wiem czy komuś się to już udało, ale z tego co rozumiem są tutaj osoby mające takowe doświadczenia co tylko polepsza moją ocenę własnych szans na zwycięstwo.
Metropolitka Susan skinęła na wiedźmiarza.
- O to słowa mądrości panie i panowie. Ten człowiek ledwo dostał ode mnie zaproszenie na radę, a zdążył się dowiedzieć wielu istotnych informacji w badanej przez nas sprawie. Ponadto jako pierwszy wyłożył tu jakieś konkrety. Ale proszę mówić dalej…
Tym samym Seeker ponownie zaczął deklarować:
- Dodam tylko trzy rzeczy. Nawet najbardziej walczenie soldackie klany szanują prawo poselstwa. Uszanujmy je i my. Natomiast Panie Visco, chciałbym przeprosić Pana w imieniu Unii za zachowanie co bardziej krewkich naszych braci. Po trzecie współpraca z nami oznacza dla was wspomożenie wroga swojego wroga a jak to się niegdyś mówiło... Wrogowie mojego wroga to moi przyjaciele... Chociaż na trochę. A i jeszcze jedno... Mogę wspomóc ewentualną wyprawę. Dziękuję.
Visco przekrzywił lekko szyję, co ozwało się brzęczeniem mechanizmu w jego wnętrzu.
- No proszę. Choć jeden trafił się, który nie toczy piany z ust. Jeśli powołujecie się na termin wspólnego wroga, to nie interesują mnie podchody oraz zabawy w kotka i myszkę. Dominat to potężny wróg i jeśli będziemy toczyć między sobą nieustanne waśnie, tylko pogarszamy swoje szanse na zwycięstwo. Żądam konkretnej deklaracji pana Al-Dabana, że jego klany zostawią nas w spokoju. Mają tylu krewkich wojowników, że spokojnie mogą wyżywać się na kim innym. Wiem, że nasza ideologia i zachowania odbiegają od zwyczajów Unii, ale jeśli wy odpuścicie, tak i my nie naruszymy ziem Unii.
Al-Daban westchnął ciężko. Spojrzał to na Seekera, znów skrzywił się na widok Visco.
- Mediator się znalazł. Z całym szacunkiem jakim darzę mężów magii, przez pana, panie Mordechai, jakiś odszczepieniec stawia mi warunki. O czym my w ogóle mówimy? Że niby po tylu latach, jak nam porywaliście ludzi i tworzyliście z nich mechaniczne mutanty, ja mam ci podać dłoń.
Visco ziewnął ostentacyjnie, ujawniając szereg śrub na podniebieniu.
- Dobrze wiesz, że stoi za tym Pajęczy Gród Dominatu. My przyjmujemy w nasze szeregi tylko chętne temu osoby. Nie jesteśmy barbarzyńcami, jak wy.
Al-Daban już dobywał miecza, ale i jego zmierzył groźnym wzrokiem Cedryk. Wskazał na Williara, gdyż ten właśnie wstawał, aby coś powiedzieć.
- Wyjaśnię najpierw naukę. Żadnej nie będzie. Wiedza, jaką zostaliśmy została nam udzielona tylko i wyłącznie ze względu na zagrożenie mogące doprowadzić do całkowitego upadku. Wiedza ta jest zbyt niebezpieczna, dlatego też z nami ona odejdzie. Osobiście, wydaje mi się, że najbardziej niebezpieczne, to jest połączenie siły, jaką daje zwycięstwo razem z ludzką wyniosłością. Nawet gdybym słowami opisał wszystko, na wiele by się to nie zdało - bez przychylności naszego nauczyciela - którego imienia nie wymówię, bo nie wiem, czy by sobie życzył tego - te nauki będą puste.
Na razie nikt nie reagował. Nightorad jak na Rytualistę przystało, mówił bez cienia emocji. Po prostu wykładał swoje racje, skupiając na sobie zainteresowanie wszystkich zebranych.
- Myślę, ze da się znaleźć wspólną mowę z panem Visco. Czyjeś splugawienie mnie nie interesuje, o ile ten ktoś jest w stanie ze mną dyskutować. Sam należę do tych, których już to dotknęło. Jednak póki co mamy gorszy problem niż podział na splugawionych i na niesplugawionych. Kult Wielkiego K. Jest jedną z największych obecnie sił. Panie Visco, twierdzisz, że pozbywając się dusz ograniczyliście się do logiki. Więc teraz wysłuchaj mojej logiki, być może zbyt kontrowersyjnej dla niektórych. Kult potrzebuje nas. A my Kultu. Chodzi o równowagę sił. Kult istnieje tylko dzięki temu, że Unici jeszcze wytrwali. Gdyby Dominat nas zniszczył miałby przeciw wam siły, które do tej pory tracił na nas. Jednak teraz Dominat zyskał przeciw nam potężną broń. Jeżeli przeszkodzicie nam zostaniemy być może zniszczeni, a wtedy całą siłą, większą niż kiedykolwiek, bo każda nasza porażka dodaje im sił, uderzą na was. By zyskać pełną kontrolę. My tylko przejdziemy przez wasze ziemie. Nie będziemy nikogo atakować, nie jesteśmy agresorami. Jeżeli wyrazisz zgodę dasz nam szansę na zachowanie równowagi sił. Jeśli uważasz, że dla upiorów nie istniejecie, to się mylicie. Istniejecie, i to bardzo. Wasz brak dusz jest dla nich alarmem. Jesteście jak choroba niszcząca ich pola uprawne. Kiedyś będą musiały was zaatakować. Przemyśl to.
Visco skinął głową.
- To całkiem mądre słowa, przyznam. Dobrze więc. Zgadzam się, jeśli pan Al-Daban potwierdzi to, o czym już napomniałem. Że nie będzie atakować moich ludzi. Wtedy możecie przejść.
Wszyscy teraz spojrzeli ku nomadzie. Ten zabębnił palcami o blat stołu, westchnął.
- Robię to z ciężkim sercem. I wiedz, że to nie zmienia nic w moim nastawieniu do ciebie. Ale dobrze, masz moje słowo. Jeśli jednak cokolwiek stanie się…
Cedryk przerwał mu:
- Koniec. Uzgodnione. Nie chcę więcej słyszeć o zatargach. Niech pan Fiodor, Aet oraz Williar wyruszą na zachód, ku dzwonnicy, gdy tylko będą gotowi. Mają zezwolenie na przejście poprzez ziemie kultu, a jednocześnie muszą mieć pewność, że nic im się tam nie stanie.
Visco skinął głową.
- Oczywiście. To jest pewne.
- Jednocześnie pan Mordechai, posiadający sporą wiedzę w materii upiorów, wyruszy razem z nimi, jak deklarował. Od wspomnianej trójki zależy czy zdradzą mu coś ze swoich nauk. Dzwonnica będzie dobrze strzeżona, jednakże spróbujcie użyć jakiegoś sposobu, aby pozostać jak najdłużej niezauważoni, zanim zabijecie w dzwon. Reszta zostaje tutaj, w klanie. Nie ma sensu brać kogokolwiek innego, skoro tylko ci ludzie znają jakiekolwiek sposoby na walkę z Vash-Anem. Zebranie skończone.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
- Zebranie skończone... -
To zdanie postawiło Fiodora na nogi. Przeciągnął się i popatrzył na swoich towarzyszy.
- Willar, Aet i niejaki Muadib. Ok. - Myślał drapiąc się po zaroście. - Właśnie, zarost... Coś trzeba z tym zrobić, nie goliłem się od dawna. -
Inkwizytor podszedł wolnym krokiem pod nowego towarzysza - Wiedźmiarza.
- Musimy się spotkać całą grupą aby umówić szczegóły. Ale o tym pogadaj już z nimi... - Wskazał za siebie na Aeta i Willara - I powiedz egzorcyście, żeby wysłał mi "cynk", gdy spotkanie będzie się miało odbyć. -
Ruszył do golibrody.
- Tak więc słuchaj... - Powiedział po słowach golibrody o strzyżeniu. - Po pierwsze zgól mi zarost, tak abym był gładki. Następnie zetnij moje włosy - tutaj przełknął ślinę. Swoje długie jak koński ogon włosy miał od kilku lat, przyzwyczaił się do nich. - do średniej długości i zawiąż w warkocz. Pomaluj je na czarno. Po bokach wytnij mi znak krzyża i pomaluj go na blond. Chcę mieć w dodatku grzywkę i włosy które będą mi zarastać za uszy. Powtórzyć? -
Po czym oddał się w trans strzyżenia. Widział jak jego włosy upadają na ziemie garściami. Po zakończonej robocie zapłacił(jeżeli było to konieczne) i wyszedł na umówione spotkanie.
- Słuchaj panie Mordechai. Wiemy, że jesteś silny, jednak z Vash-Anem nie działa to tak jakby mogłoby się każdemu wydawać. To niezwykłe demony które grają na uczuciach. Nie da się ich pokonać od tak. Prawdopodobnie sam o tym wiesz, bo wspomniałeś o tych zasadach na zebraniu. Z chęcią wtajemniczyłbym cię bardziej, jednak to już nie zależy ode mnie. - Rzucił wzrokiem na pozostałych.

- KP -
fiodor.jpg

Fiodor - Inkwizytor, Kompanie Soldackie
[Zdrowie 7/7] [Moc 7/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 99,6]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 1 Dominowanie ducha - 4 Legendoznastwo - 0 Negocjacje – 3
Pasja - 10 Przeprawa – 6 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 10 Zaklinanie materii - 0​
[acronym='Zakleta Srebrna katana, +1 obr. (+1 obr. przeciwko splugawionym) | Modul Teleporter (wymagajacy test ZM lub 4 Mocy)']
srebrnakatana.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety Msciciel, +2 obr. +1 do Walki Bronia']
zakletymsciciel.jpg
[/acronym]
Obrażenia broni: 3 (+1 przeciwko splugawionym)

[acronym='Stalowy helm, +0,6 ochr.']
metalowyhelm.jpg
[/acronym]
[acronym='Wzmacniany kirys z peleryna, +0,8 ochr.']
wzmacnianykirys.jpg
[/acronym][acronym='Rekawice Obrony, +0,7 ochr.']
rekawiceobroncy.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Zaklete Buty Sprintu, +0,8 ochr. +1 do Przeprawy']
zakletebutysprintu.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 3,7

[acronym='Esencja lecznicza, +2 utraconego Zdrowia']
esencjalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Esencja lecznicza, +2 utraconego Zdrowia']
esencjalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Tytan, +1 do testow walki (silnie toksyczne)']
tytan.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]
[acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety kolczyk, aktywowany, uodparnia na strach (mozna uzyc 2 razy)']
zakletykolczyk.jpg
[/acronym][acronym='Kon']
konv.jpg
[/acronym][acronym='Swieta inskrypcja, ujawnia prawdziwa osobe przedmiotu/osoby']
swietainskrypcja.jpg
[/acronym]
blankc.png


[acronym='Adept - dodatkowa kość do testu podczas walki']
adept.jpg
[/acronym][acronym='Odpowiedz Zmii, zawsze 3 obrazenia']
odpowiedzzmii.jpg
[/acronym][acronym='Bez litosci, +2 do testu walki, zawsze +1 obrazen']
bezlitosci.jpg
[/acronym][acronym='Blyskawiczny blok, negacja 3 pkt. obrazen']
blyskawicznyblok.jpg
[/acronym]
blankc.png

Manewry bojowe


[acronym='Cesarskie spojrzenie, uzywajacy zdaje sie byc bardzo grozny']
cesarskiespojrzenie.jpg
[/acronym]​
Zagrywka


 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Końcówka zebrania przebiegła równie burzliwie co początek, ale zdecydowanie bardziej owocne. Muadib już nic nie mówił, jedynie kiwał głową. Po oficjalnym zakończeniu obrad pożegnał się i oddalił. Wmieszał się w tłum i kiedy mógł podszedł do nomadzkiego kapitana łapiąc go za ramię. Wtedy też przekazał mu kilka swoich myśli: "Swych przyjaciół trzymaj blisko a wrogów jeszcze bliżej. Tak mówili starożytni i mieli w tym ogromną rację. Przyjdzie czas a Unia zwycięży. Wtedy Ty i twe oddziały skończycie egzystencję tych mechanicznych kreatur. Pokój twej duszy tymczasem."
Później zagadał go inkwizytor z grupy zwanej Zakonem. Mówił coś o jakiś spotkaniach i "cynkach". Muadib wysłuchał go jak nakazywała zwykła grzeczność, ale nie przywiązał do jego słów większej wagi. Skinął jedynie głową i odszedł. Teraz był zaabsorbowany innymi sprawami. Do wyruszenia gdziekolwiek zostało mu jeszcze wiele czasu więc udał się do swej kwatery. Tam rozpoczął intensywną medytację. Szybko wpadł w ekstatyczny trans na granicy snu i jawy. Z zakamarków swego umysłu począł wydobywać detale walki z upiorami. Kilka faktów uznał jakby za "załatwione". Wiedział, że do walki z Vash-Anem potrzebuje czystego umysłu. Wyciszać się potrafił doskonale gdyż od wielu lat prowadził ascezę na pustyni. Tam dokonał ogromnych postępów w dziedzinie kontroli własnych emocji. Jego umiejętności w tym względzie były podbudowane nie tylko samymi nabytymi zdolnościami, ale też naturą Seeker'a, który już tak po prostu miał, że nie należał do ludzi o porywczym charakterze. Wiedział też o starożytnych znakach. Przypomniał więc sobie kształt aby móc się nimi łatwo posługiwać. Następnie poukładał sobie wszystkie te informacje w głowie i medytował nadal. Wędrował po zakamarkach swej duszy i "prostował" tam wszystko co mogło by nie przystawać do wymaganego stanu. Po całonocnych medytacjach wyruszył na pustynię. Najpierw jednak powiadomił o tym swych nowych kompanów.
-Możecie poczekać. Jeśli do końca dnia nie wrócę dalsze czekanie będzie pozbawione sensu.

- KP -
27415346.jpg

Mordechai "Muadib" Seeker – Wiedźmiarz, Zakon Rytualistów
[Zdrowie 7/7] [Moc 7/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 0]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 6 Dominowanie ducha - 10 Legendoznastwo - 1 Negocjacje – 0
Pasja - 0 Przeprawa – 0 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 0 Zaklinanie materii - 8​
blankc.png
blankc.png

Obrażenia broni: 0

headqb.png

[acronym='Utwardzany kirys, +0,3 ochrony']
utwardzanykirys.jpg
[/acronym][acronym='Skorzane rekawice, +0,1 ochrony']
skorzanekarwasze.jpg
[/acronym]
[acronym='Utwardzane spodnie, +0,2 ochrony']
utwardzanespodnie.jpg
[/acronym]
feet.png

Ochrona pancerza: 0,6

[acronym='Karta 2/4, czesc talii']
karta2s.jpg
[/acronym][acronym='Zaproszenie, informacja o zebraniu Rady w klanie ,,Luna"']
20231183.jpg
[/acronym][acronym='Woda']
wodaf.jpg
[/acronym][acronym='Antydot']
antydot.jpg
[/acronym][acronym='Lina (3 metry)']
linaq.jpg
[/acronym][acronym='Krzesacz (zapalniczka)']
krzesaczzapalniczka.jpg
[/acronym]
[acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png


[acronym='Talizman, +1 do testow wiedzmiarstwa jesli celem jest krzywda']
talizmankrzwyda.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png

Ingrediecje
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
-Noo... Wreszcie ta błazenada się skończyła. Nie znoszę takich wymysłów i znoszenia obecności wielkich osób.
Egzorcysta poszukał Wiedźmiarza, który wybierał się na pustynię.
-Panie Mordechai. Pozwoli pan na moment. Fiodor dobrze mówi. Musisz pozbyć się emocji. Dam dobrą radę. Najpierw atakuj, potem myśl. Myśl jak najmniej. Tu chodzi o prostotę. Pozwól na chwilę. Wiesz, że odrobinę mogę cię wzmocnić. Narysuje Ci specjalne znaki. - Oprócz standardowych znaków, jakie rysował ludziom, gdy tego potrzebowali na plecach wiedźmiarza umieścił święte znaki.- Masz tu mały specjał ode mnie. Poczekaj jeszcze chwilę.
Egzorcysta zaczął szeptać prośbę:
-Rizo, proszę miej w opiece tego tutaj wiedźmiarza. To on nas wspomoże. Pozwól mu też poznać tą wiedzę, która nas wzmacnia dzięki tobie.
Na odchodnym spróbował uderzyć kosturem lekko w kostkę wiedźmiarza, by sprawdzić jego czujność.
-Miej się na baczności. Uważaj na najmniejszy nienaturalny szelest. Nie potrzebujesz może towarzystwa? Wiesz, jakby co, ja chętnie wybiorę się na spacer. Tutejsze otoczenie źle na mnie działa.

- KP -
williar.jpg
Williar Nightroad – Egzorcysta, Zakon Rytualistów
[Zdrowie 7/7]
[Moc 7/7] [Splugawienie 1/7] [Denary: 64,7]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 7 Dominowanie ducha - 12 Legendoznastwo - 1 Negocjacje – 0
Pasja - 3 Przeprawa – 1 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 7 Zaklinanie materii – 10

[acronym='Kostur Medrcow, +2 obr. +1 Dominowania Ducha +1 Walki Bronia']
kosturmedrcow.jpg
[/acronym]
kosturmedrcow2.jpg

Obrażenia broni: 2

[acronym='Kapelusz z magicznym diademem, +0,8 ochr. +1 Dominowania Ducha']
kapeluszs2.jpg
[/acronym]
[acronym='Stalowa zbroja, +1 ochr.']
stalowazbroja.jpg
[/acronym][acronym='Zaklete rekawice, +0,8 ochr.']
zakleterekawice.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Wzmocnione Buty szybkosci, +0,7 ochr. +1 do Przeprawy']
butyszybkosci.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 4,1

[acronym='Zaklete ,,Legendy Rubiezy", zbior przypowiesci i mitow | Modul Algorytm swiadomosci']
ksikalegendyrubieyzakle.jpg
[/acronym][acronym='Kula energii, +1 do Czujnosci']
kulaenergii.jpg
[/acronym][acronym='Eteryczny czujnik, pokazuje polozenie duchow w okolicy']
eterycznyczujnik.jpg
[/acronym][acronym='Talizman Cieni, osnuwa wlasciciela maskujaca mgla']
talizmancieni.jpg
[/acronym][acronym='Sycacy prowiant']
sycacyprowiant.jpg
[/acronym][acronym='Skorzany buklak z woda']
skorzanybuklak.jpg
[/acronym]
[acronym='Nawiedzona czaszka, bardzo upierdliwa']
72806943.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety zwoj, przelamuje ochronna bariere Vash-Anem']
zwoj.jpg
[/acronym][acronym='Raptor, bojowy wierzchowiec | Walka Bronia - 7']
raptord.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]

[acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Blizniak, neguje najblizsza strate dwoch punktow na Mocy lub Zdrowiu']
blizniak.jpg
[/acronym][acronym='Amulet Matriarchini Mirchel, dodatkowa kosc do egzorcyzmow']
naszyjnikz.jpg
[/acronym]
Fetysze


 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Aet opuścił obrady w trakcie ich trwania, ale mimo tego mógł przewidzieć ich końcowy wynik. Wiedział, że kapitan pod wpływem Omamu złamie się jak zapałka, a nas wyślą niczym mięso armatnie. Założę się, że będziemy mieli na karku także Kultystów K. Gdy obrady się skończyły, Aet wrócił na salę i idąc wśród krzątających się postaci odnalazł swoich towarzyszy. Dowiedział się, że podrzucają im kulę u nogi w postaci koralikowca. - Nooo oczywiście, tego się spodziewałem... - odrzekł w stronę Willara i Mordechaia. Monde zastanawiał się, dlaczego wiedźmiarz nazywa się tak samo jak jeden z kanonicznych egzarchów, zwłaszcza, że charakterem i wyglądem nijak mu nie odpowiada. Gdy Willar zaczął wtajemniczać naszego przyszłego towarzysza, Aet skwitował to negatywnie - Może mu jeszcze się wypnij jakeś taki uczynny... Nie pamiętasz przez co przechodziliśmy, nie możesz od tak wszystkiego wykładać, przecież on nawet próby nie przeszedł. Próby w której zginął jeden z naszych dawnych towarzyszy jak zapewne pamiętasz... A teraz jakiś przebieraniec ma od tak wszystkiego się dowiedzieć. A może to jakiś szpieg dominatu? Nasz nauczyciel nie pochwalał by czegoś takiego.
Aet zebrał się w sobie i wypowiedział guślarskie zaklęcie* na umożliwienie widzenia aury istot, po czym zlustrował nowym spojrzeniem Mordechaia.

- KP -
aetx.jpg

Aet Monde – Przepatrywacz, Technoklany
[Zdrowie 7/7] [Moc 7/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 9]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 3 Dominowanie ducha - 0 Legendoznastwo - 0 Negocjacje – 0
Pasja - 0 Przeprawa – 6 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 10 Walka bronią - 0 Zaklinanie materii - 8​
[acronym='Swietlisty luk, +2 obr.']
swietlistyluk.jpg
[/acronym][acronym='9 strzal (+1 obr. od trucizny)']
10strzal.jpg
[/acronym]
Obrażenia broni: 2 (+1 od trucizny)

headqb.png

[acronym='Peleryna Mrocznego Okultysty, +0,7 ochr.']
pelerynamrocznegookulty.jpg
[/acronym][acronym='Skorzane rekawice, +0,1 ochr.']
skorzanekarwasze.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Buty Podroznika, +0,7 ochr.']
butypodroznika.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 2,3

[acronym='Lina (3 metry)']
linaq.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety kolczyk, aktywowany, uodparnia na strach (mozna uzyc 2 razy)']
zakletykolczyk.jpg
[/acronym][acronym='Kon']
konv.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='10 strzal']
10strzal.jpg
[/acronym][acronym='10 strzal']
10strzal.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png


[acronym='Konsekracja ciala - utrata punktow Mocy zamiast Zdrowia']
konsekracja.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png

Manewry bojowe


 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mordechai skinął głową.
-Jeśli chcesz to o świcie przy głównej bramie. Do widzenia. Czuję od Ciebie silną moc, ale jest jeden warunek. Nie ingerujesz. To jest moja sprawa.
Następnie przyjrzał się postaci "krzykacza", który próbował usilnie zlustrować go swym wzrokiem. Muadib zażartował sobie i siłą swego ducha przesłał do jego umysłu zatrważające obrazy rzezi i makabry jakie odbywają się w czeluściach piekielnych. Po chwili odszedł.

- KP -
27415346.jpg

Mordechai "Muadib" Seeker – Wiedźmiarz, Zakon Rytualistów
[Zdrowie 7/7] [Moc 7/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 0]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 6 Dominowanie ducha - 10 Legendoznastwo - 1 Negocjacje – 0
Pasja - 0 Przeprawa – 0 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 0 Zaklinanie materii - 8​
blankc.png
blankc.png

Obrażenia broni: 0

headqb.png

[acronym='Utwardzany kirys, +0,3 ochrony']
utwardzanykirys.jpg
[/acronym][acronym='Skorzane rekawice, +0,1 ochrony']
skorzanekarwasze.jpg
[/acronym]
[acronym='Utwardzane spodnie, +0,2 ochrony']
utwardzanespodnie.jpg
[/acronym]
feet.png

Ochrona pancerza: 0,6

[acronym='Karta 2/4, czesc talii']
karta2s.jpg
[/acronym][acronym='Zaproszenie, informacja o zebraniu Rady w klanie ,,Luna"']
20231183.jpg
[/acronym][acronym='Woda']
wodaf.jpg
[/acronym][acronym='Antydot']
antydot.jpg
[/acronym][acronym='Lina (3 metry)']
linaq.jpg
[/acronym][acronym='Krzesacz (zapalniczka)']
krzesaczzapalniczka.jpg
[/acronym]
[acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png


[acronym='Talizman, +1 do testow wiedzmiarstwa jesli celem jest krzywda']
talizmankrzwyda.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png

Ingrediecje
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Po obradach większość członków Zakonu odnosiło się życzliwie do nowego kompana, choć nie bez pewnej rezerwy. Koniec końców był osobą z zewnątrz. Prócz odważnych słów, niczego przy nich jeszcze nie dokonał, toteż podejrzenia były czymś naturalnym. Jeśli o te zaś chodzi, Aet był wyjątkowo konsekwentny. Patrzył na wiedźmiarza spode łba, a gdy znalazł dogodną sytuację, postanowił przebadać jego aurę za pomocą prostego zaklęcia.

Test Zaklinania Materii

Test udany.
Okultysta ujawnił mu się w fosforyzujących kolorach. W astralu odpowiednik jasnych kolorów oznaczał dobre intencje, a ciemniejsze barwy lub krwistoczerwone odcienie równały się ze złem. Kształt oblekający Muadiba składał się głównie z bieli, choć czasem dało się dostrzec czarne plamy – oznaczały one typowe ułomności ludzkie, jaki posiada nawet najbardziej cnotliwy człowiek.
Mordechai musiał wyczuć, że Aet go sprawdza, w końcu był doświadczony w tego typu kwestiach. Na szybko utworzył mentalny obraz mąk i posłał go do umysłu Technoklanyty.

Test Dominowania Ducha Mordechaia i Nemezis
Siła Nemezis: trudność efektu – łatwy (3), cel – krzywda (3) = 6.

Mordechai zadaje 6 punktów obrażeń na Mocy. Inkarnacja Duchów.
Rytualista nie tylko momentalnie pokonał Nemezis, ale doszczętnie ją zniszczył. Co więcej, siła zaklęcia okazała się posiadać znacznie większy potencjał niż zamierzał… (dalszy opis pozostawiam Bishopowi)
Fiodor odłączył od grupy i kręcił się teraz między obozami, aby wreszcie zawitać u golibrody. Konkretnie przedstawił mu, jak chce wyglądać.
- Nie musisz powtarzać. To prosta robota. Raz, dwa i będzie gotowe.
Faktycznie, już po dziesięciu minutach inkwizytor nabrał nowej aparycji.

Nad ranem Williar oraz Mordechai spotkali się przy bramie Luny. Egzorcysta chwilę przedłużył wymarsz, gdyż przygotował dla nowego kompana defensywę w postaci magicznych znaków.
Jak tylko byli gotowi, ruszyli przed siebie. Było jeszcze chłodno i przyjemny zefir wiał w twarze dwójki. Po jakimś czasie słońce nieco wspięło się po nieboskłonie, zaczynając coraz niemiłosierniej przypiekać.
Po godzinie zwrócili uwagę na emanowanie mocy ze wschodu. Gdy zbliżyli się do źródła, rozpoznali ją jako człowieka. Jakiś mężczyzna stał między gorącymi piaskami, patrząc w ich kierunku.

52786440.jpg
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
- Oom... Oom... Srogieju, na dzisiaj wystarczy. - Fiodor przestał medytować wczesnym rankiem. Ubrał się i wyszedł na powietrze. Wziął kilka wdechów, złapał się za głowę.
- Cholera, ale nudy... - Powiedział przeciągając się. Westchnął. - Nie wierzę, aby w tej okolicy nie kręcił się żaden podejrzany typ. A może... - Fiodor pomyślał.
Ruszył w stronę siedziby "Krwawych Łowów". Willara i nowego towarzysza, Sekkera nie było co oznaczało, że można byłoby czymś się zająć.
Podszedł do kogoś, kto wyglądał na doświadczonego w tych kwestiach.
- Witaj... Otóż bardzo się nudzę. Znajdzie się dla mnie jakaś robota? -


- KP -
fiodor.jpg

Fiodor - Inkwizytor, Kompanie Soldackie
[Zdrowie 7/7] [Moc 7/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 99,6]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 1 Dominowanie ducha - 4 Legendoznastwo - 0 Negocjacje – 3
Pasja - 10 Przeprawa – 6 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 10 Zaklinanie materii - 0​
[acronym='Zakleta Srebrna katana, +1 obr. (+1 obr. przeciwko splugawionym) | Modul Teleporter (wymagajacy test ZM lub 4 Mocy)']
srebrnakatana.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety Msciciel, +2 obr. +1 do Walki Bronia']
zakletymsciciel.jpg
[/acronym]
Obrażenia broni: 3 (+1 przeciwko splugawionym)

[acronym='Stalowy helm, +0,6 ochr.']
metalowyhelm.jpg
[/acronym]
[acronym='Wzmacniany kirys z peleryna, +0,8 ochr.']
wzmacnianykirys.jpg
[/acronym][acronym='Rekawice Obrony, +0,7 ochr.']
rekawiceobroncy.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Zaklete Buty Sprintu, +0,8 ochr. +1 do Przeprawy']
zakletebutysprintu.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 3,7

[acronym='Esencja lecznicza, +2 utraconego Zdrowia']
esencjalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Esencja lecznicza, +2 utraconego Zdrowia']
esencjalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Tytan, +1 do testow walki (silnie toksyczne)']
tytan.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]
[acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety kolczyk, aktywowany, uodparnia na strach (mozna uzyc 2 razy)']
zakletykolczyk.jpg
[/acronym][acronym='Kon']
konv.jpg
[/acronym][acronym='Swieta inskrypcja, ujawnia prawdziwa osobe przedmiotu/osoby']
swietainskrypcja.jpg
[/acronym]
blankc.png


[acronym='Adept - dodatkowa kość do testu podczas walki']
adept.jpg
[/acronym][acronym='Odpowiedz Zmii, zawsze 3 obrazenia']
odpowiedzzmii.jpg
[/acronym][acronym='Bez litosci, +2 do testu walki, zawsze +1 obrazen']
bezlitosci.jpg
[/acronym][acronym='Blyskawiczny blok, negacja 3 pkt. obrazen']
blyskawicznyblok.jpg
[/acronym]
blankc.png

Manewry bojowe


[acronym='Cesarskie spojrzenie, uzywajacy zdaje sie byc bardzo grozny']
cesarskiespojrzenie.jpg
[/acronym]​
Zagrywka


 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
-Chyba go sprawdzimy? Małe szanse, ze tylko tak przechodzi spacerkiem. Ale Ty tu decydujesz. Ja tu tylko towarzystwa dotrzymuje.
Egzorcysta zaczął analizować aurę jaką czuli. Zachowywał czujność, ale nie przejmował się bardzo. Tu Mordechai miał działać.

- KP -
williar.jpg
Williar Nightroad – Egzorcysta, Zakon Rytualistów
[Zdrowie 7/7]
[Moc 7/7] [Splugawienie 1/7] [Denary: 64,7]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 7 Dominowanie ducha - 12 Legendoznastwo - 1 Negocjacje – 0
Pasja - 3 Przeprawa – 1 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 7 Zaklinanie materii – 10

[acronym='Kostur Medrcow, +2 obr. +1 Dominowania Ducha +1 Walki Bronia']
kosturmedrcow.jpg
[/acronym]
kosturmedrcow2.jpg

Obrażenia broni: 2

[acronym='Kapelusz z magicznym diademem, +0,8 ochr. +1 Dominowania Ducha']
kapeluszs2.jpg
[/acronym]
[acronym='Stalowa zbroja, +1 ochr.']
stalowazbroja.jpg
[/acronym][acronym='Zaklete rekawice, +0,8 ochr.']
zakleterekawice.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Wzmocnione Buty szybkosci, +0,7 ochr. +1 do Przeprawy']
butyszybkosci.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 4,1

[acronym='Zaklete ,,Legendy Rubiezy", zbior przypowiesci i mitow | Modul Algorytm swiadomosci']
ksikalegendyrubieyzakle.jpg
[/acronym][acronym='Kula energii, +1 do Czujnosci']
kulaenergii.jpg
[/acronym][acronym='Eteryczny czujnik, pokazuje polozenie duchow w okolicy']
eterycznyczujnik.jpg
[/acronym][acronym='Talizman Cieni, osnuwa wlasciciela maskujaca mgla']
talizmancieni.jpg
[/acronym][acronym='Sycacy prowiant']
sycacyprowiant.jpg
[/acronym][acronym='Skorzany buklak z woda']
skorzanybuklak.jpg
[/acronym]
[acronym='Nawiedzona czaszka, bardzo upierdliwa']
72806943.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety zwoj, przelamuje ochronna bariere Vash-Anem']
zwoj.jpg
[/acronym][acronym='Raptor, bojowy wierzchowiec | Walka Bronia - 7']
raptord.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]

[acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Blizniak, neguje najblizsza strate dwoch punktow na Mocy lub Zdrowiu']
blizniak.jpg
[/acronym][acronym='Amulet Matriarchini Mirchel, dodatkowa kosc do egzorcyzmow']
naszyjnikz.jpg
[/acronym]
Fetysze


 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Małe zasoby siły mentalnej krzykliwego młodzieńca okazały się niewystarczające aby odeprzeć ingerencję wiedźmiarza. Ten mógł zrobić teraz wiele, bardzo wiele, ale dał sobie spokój. Zesłał na przepatrywacza kolejne wizje, które budzić mogły trwogę w sercach najodważniejszych wojów. One prawie wyczerpały jego wszystkie siły duchowe. Muadib zostawił go na krawędzi świadomości z jedną wiadomością: "Nie igraj z ogniem chłopcze bo nie wiesz na co się porywasz". Te słowa rozbrzmiewały w jego głowie niczym dźwięk dzwonów, który stawał się co raz bardziej intensywny, moc tego głosu była tak silna, że ostatecznie doprowadziła chojraka do nieprzytomności.
-Pośpij sobie i znaj moją dobroć.
Seeker nie lubił się wynosić ponad innych ani tym bardziej nie lubił się unosić, ale nie dawał sobą pomiatać. Miał nadzieję, że ta krótka lekcja nauczy młodzieńca szacunku dla innych. Jej konsekwencje i tak były znikome. Ostatnie słowa jakie skierował do swego "oponenta" brzmiały:
-Drugiego ostrzeżenia nie będzie.

Na pustyni czuł się jak ryba w wodzie. Znał ją dobrze i wiedział, że ta surowa kraina potrafi zadziwić swym pięknem. Również towarzystwo egzorcysty mu bardziej odpowiadało. Widać było, że to silnie uduchowiony człowiek. Kiedy napotkali dziwną personę Muadib uczynił to samo co jego kompan. Skupił się i postarał się wyczuć aurę owego człowieka (?). Jeśli tylko wyczuł zagrożenie. Rozrysował na ziemi okrą. Usiadł w jego środku i rzucając szeptem zaklęcia rozpoczął mentalne starcie.

- KP -
27415346.jpg

Mordechai "Muadib" Seeker – Wiedźmiarz, Zakon Rytualistów
[Zdrowie 7/7] [Moc 7/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 0]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 6 Dominowanie ducha - 10 Legendoznastwo - 1 Negocjacje – 0
Pasja - 0 Przeprawa – 0 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 0 Zaklinanie materii - 8​
blankc.png
blankc.png

Obrażenia broni: 0

headqb.png

[acronym='Utwardzany kirys, +0,3 ochrony']
utwardzanykirys.jpg
[/acronym][acronym='Skorzane rekawice, +0,1 ochrony']
skorzanekarwasze.jpg
[/acronym]
[acronym='Utwardzane spodnie, +0,2 ochrony']
utwardzanespodnie.jpg
[/acronym]
feet.png

Ochrona pancerza: 0,6

[acronym='Karta 2/4, czesc talii']
karta2s.jpg
[/acronym][acronym='Zaproszenie, informacja o zebraniu Rady w klanie ,,Luna"']
20231183.jpg
[/acronym][acronym='Woda']
wodaf.jpg
[/acronym][acronym='Antydot']
antydot.jpg
[/acronym][acronym='Lina (3 metry)']
linaq.jpg
[/acronym][acronym='Krzesacz (zapalniczka)']
krzesaczzapalniczka.jpg
[/acronym]
[acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png


[acronym='Talizman, +1 do testow wiedzmiarstwa jesli celem jest krzywda']
talizmankrzwyda.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png

Ingrediecje
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mordechai wykorzystał dodatkową moc, jaka przepełniała jego zaklęcie, by wyssać z przepatrywacza energię niemal do cna. Aet poddał się działaniu zaklęcia niczym bezwładna marionetka, poruszana w takt ruchów jej właściciela. Wnet upadł na kolana, mogąc tylko cedzić niemrawe słowa i próbując zrozumieć przekaz: ,, -Pośpij sobie i znaj moją dobroć. Drugiego ostrzeżenia nie będzie”.

Gdy wstał nad ranem, Monde czuł się nieco lepiej, choć mocne uderzenie mentalne z poprzedniego dnia nadal dawało o sobie znać (Aet: obecny poziom Mocy: 4). Oszołomiony, zaczął poszukiwać towarzyszy. Jak się okazało Williar oraz Mordechai wyruszyli na Pustynię, by rzekomo sprawdzić umiejętności tego drugiego. Aet miał co do tego inne zdanie. Atak na jego osobę interpretował jako narodzenie się nowego zagrożenia nie tylko dla niego, ale i reszty kompanii. Nie namyślając się długo, zebrał swój dobytek i ruszył śladami dwójki. Po drodze wymamrotał znane mu, guślarskie zaklęcie. Za jego pomocą chciał wyciszyć swoją energię i tym samym, pozostać niezauważonym dla Seekera.

Test Zaklinania Materii

Test udany.
Aet przymknął oczy, cicho westchnął. Opanował drżenie rąk, gonitwę myśli. Przeszedł wreszcie do miarowego chodu. Choć nie był biegły w dziedzinie magii, czuł że jego aura staje się mniej widoczna.
Następnie musiał namierzyć poszukiwanych. W mniemaniu Aeta, Williarowi groziło niebezpieczeństwo, więc liczyła się dla niego każda minuta. Pośpiech był jednak złym doradcą, co zmusiło Aeta do chwilowego stłumienia stresu i dokładnego przebadania pobliskich śladów.

Test Przeprawy

Test udany.
Technoklanyta z łatwością odnalazł odciśnięte podeszwy dwójki. Seeker nosił proste obuwie, o cienkim podbiciu, natomiast ślady Williara znaczyły się magicznymi skrami - jego obuwie było bowiem zaklęte. Przepatrywacz ruszył dalej, wzdłuż tropu. Jak tylko ujrzał swój cel, uruchomił działanie tatuażu i zaczął przekradać się bliżej. Tymczasem ciemna mgiełka spływała po jego ciele, jednocześnie załamując wokół obraz, aby wreszcie uczynić myśliwego zupełnie niewidzialnym. Podczas gdy zamachowiec skradał się ku Seekerowi, ten właśnie zastanawiał się nad zupełnie kim innym. Enigmatyczny osobnik na Pustyni mógł zwiastować kolejne kłopoty, toteż razem z Williarem postanowili wybadać jego aurę. Obydwaj nie wyczuwali na szczęście oznak splugawienia, ani cech właściwych sługom Ciemności. Tymczasem mężczyzna powoli zaczął kroczyć ku nim. Również był nieufny wobec obcych, jego ręka nerwowo krążyła wokół spustu karabinku.
- Witać nieznajomi. Niech żyć Unia. Ja potrzebować pomocy… – zaryzykował jednak, witając się łamanym językiem.
Nie zdążył jednakże dokończyć, gdyż w tym właśnie momencie Aet wystrzelił pierwszą strzałę. Jego wyrachowanie i element zaskoczenia działało na korzyść przepatrywacza. Nie tylko miał dogodną pozycję, ale i pozostawał przez niecałą minutę w ukryciu. Tym sposobem znikąd pojawiła się strzała. Pędziła wprost na wiedźmiarza.

Test Strzelectwa Aeta i Czujności Mordechaia (Aet +1 za opis, +1 za zaskoczenie)

Aet zadaje 6 punktów obrażeń.
Ten nie miał zbyt wiele szans. Jak tylko odwrócił się w kierunku ataku, grot ugodził go w pierś. Wystrzał był tak silny, że powalił okultystę na piasek. Ów zachłysnął się krwią, czuł że ciemnieje mu w oczach. Jeszcze żył, ale pozostawało pytanie – jak długo?
Tymczasem nieznajomy naprężył się na podobieństwo wystrzelonej przed chwilą strzały. Wymierzył w kierunku Pustyni jako takiej lufą swojej broni:
- Kto? Jak? To być te przeklęte upiory! – zaczął pokrzykiwać, poszukując wzrokiem niewidocznego przeciwnika.

* * *
Fiodor był w tym czasie oderwany od dramatycznych wydarzeń. Jednakże jak każdy, szanowany Soldat, nie potrafił długo siedzieć bezczynnie. Postanowił zatem odwiedzić gildię ,,Krwawych Łowów”. Tam przywitała go pani generał Amber, znana już Mordechai’owi.
- Mówisz, że doskwiera ci bierność? Czy ty nie jesteś jednym, którzy uczestniczyli we wczorajszej Radzie? – zamaskowana kobieta dokładnie taksowała inkwizytora wzrokiem - Hm… skoro tak, nie muszę nawet pytać o twoje kompetencje. W Radzie uczestniczą tylko najlepsi. Jest robota, owszem. Planujemy właśnie szybki wypad na strażnicę Ebionitów. Widzisz, nie tylko nomadzi podróżują po Pustyni. Wysłannicy Dominatu mają własne oddziały, które poruszają się po okolicznych terenach, codziennie zmieniając punkt obozu. W ten sposób patrolują Pustynię. Jedna z takich grup oscyluje niebezpiecznie blisko Luny. Mamy zamiar zrobić z nimi porządek. Jeśli na to się piszesz, zapraszam. Wiem, że wy Soldaci nie pogardzicie kruszcem. Cóż, wypełniamy swoją dolę za darmo, ale będziesz mógł sobie przywłaszczyć zagrabione przedmioty wrogów. Tylko pamiętaj, wiedz na co się porywasz. Ja i reszta kompanii, nie chwaląc się, zjedliśmy sobie zęby na walce z Ebionitami. Mimo tego, na każdej wyprawie zachowujemy najwyższą czujność. To prawdziwe maszyny do zabijania.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Aetowi trzęsły się dłonie. Założył następną strzałę na cięciwę, wymierzył i wystrzelił. Nie ważne co się potem stanie, jego cel to zabić wroga. Starał się to wykonać jak najszybciej, a zaskoczony wiedźmiarz nie mógł mieć żadnego czasu na reakcję. Nikt nie wyczuwał jego energii, nie było go widać. Minuta to wystarczająco. Musiał zdążyć! Niemożliwe aby było inaczej. Mordechai na granicy śmierci nie mógł mieć wystarczająco siły, aby mu przeszkodzić. Minuta dłużyła się w godzinę. Aet wiedział, że nic go nie może powstrzymać, minuta to zupełnie wystarczająco by oddać więcej niż dwa strzały. Nic nie mówił, siedział cicho. Nie mieli szans go spostrzec. Póki miał czas, atakował... - Giń! Nie pozwolę byś skrzywdził kogoś innego. - pomyślał. Monde za wszelką cenę, chciał jak najszybciej oddać drugi strzał. Ranny przeciwnik potrzebujący czasu na odprawienie rytuału nie był w stanie przegonić młodego przepatrywacza. Był gotowy oddać strzał w to samo miejsce, nawet gdyby Mordechai używał sztuczek z zasłonami.

- KP -
aetx.jpg

Aet Monde – Przepatrywacz, Technoklany
[Zdrowie 7/7] [Moc 4/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 9]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 3 Dominowanie ducha - 0 Legendoznastwo - 0 Negocjacje – 0
Pasja - 0 Przeprawa – 6 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 10 Walka bronią - 0 Zaklinanie materii - 8​
[acronym='Swietlisty luk, +2 obr.']
swietlistyluk.jpg
[/acronym][acronym='8 strzal (+1 obr. od trucizny)']
10strzal.jpg
[/acronym]
Obrażenia broni: 2 (+1 od trucizny)

headqb.png

[acronym='Peleryna Mrocznego Okultysty, +0,7 ochr.']
pelerynamrocznegookulty.jpg
[/acronym][acronym='Skorzane rekawice, +0,1 ochr.']
skorzanekarwasze.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Buty Podroznika, +0,7 ochr.']
butypodroznika.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 2,3

[acronym='Lina (3 metry)']
linaq.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety kolczyk, aktywowany, uodparnia na strach (mozna uzyc 2 razy)']
zakletykolczyk.jpg
[/acronym][acronym='Kon']
konv.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='10 strzal']
10strzal.jpg
[/acronym][acronym='10 strzal']
10strzal.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png


[acronym='Konsekracja ciala - utrata punktow Mocy zamiast Zdrowia']
konsekracja.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png

Manewry bojowe
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
- Pewnie, że tak... Walczyć umiem, o to się nie musisz martwić. Tylko, że od wczoraj nie widziałem żadnego z moich towarzyszy, więc strasznie się nudzę. Tak, tak... Nie potrzebuje zapłaty. Powiedz kiedy ruszamy... -
Fiodor został w siedzibie i wyciągnął miecze. Czekał na wymarsz.
Gdy szli już pustynią, szedł za grupą wypatrując ebonitów. Wyciszył się i skupił. Był gotów do walki.

- KP -
fiodor.jpg

Fiodor - Inkwizytor, Kompanie Soldackie
[Zdrowie 7/7] [Moc 7/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 99,6]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 1 Dominowanie ducha - 4 Legendoznastwo - 0 Negocjacje – 3
Pasja - 10 Przeprawa – 6 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 10 Zaklinanie materii - 0​
[acronym='Zakleta Srebrna katana, +1 obr. (+1 obr. przeciwko splugawionym) | Modul Teleporter (wymagajacy test ZM lub 4 Mocy)']
srebrnakatana.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety Msciciel, +2 obr. +1 do Walki Bronia']
zakletymsciciel.jpg
[/acronym]
Obrażenia broni: 3 (+1 przeciwko splugawionym)

[acronym='Stalowy helm, +0,6 ochr.']
metalowyhelm.jpg
[/acronym]
[acronym='Wzmacniany kirys z peleryna, +0,8 ochr.']
wzmacnianykirys.jpg
[/acronym][acronym='Rekawice Obrony, +0,7 ochr.']
rekawiceobroncy.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Zaklete Buty Sprintu, +0,8 ochr. +1 do Przeprawy']
zakletebutysprintu.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 3,7

[acronym='Esencja lecznicza, +2 utraconego Zdrowia']
esencjalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Esencja lecznicza, +2 utraconego Zdrowia']
esencjalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Tytan, +1 do testow walki (silnie toksyczne)']
tytan.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]
[acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety kolczyk, aktywowany, uodparnia na strach (mozna uzyc 2 razy)']
zakletykolczyk.jpg
[/acronym][acronym='Kon']
konv.jpg
[/acronym][acronym='Swieta inskrypcja, ujawnia prawdziwa osobe przedmiotu/osoby']
swietainskrypcja.jpg
[/acronym]
blankc.png


[acronym='Adept - dodatkowa kość do testu podczas walki']
adept.jpg
[/acronym][acronym='Odpowiedz Zmii, zawsze 3 obrazenia']
odpowiedzzmii.jpg
[/acronym][acronym='Bez litosci, +2 do testu walki, zawsze +1 obrazen']
bezlitosci.jpg
[/acronym][acronym='Blyskawiczny blok, negacja 3 pkt. obrazen']
blyskawicznyblok.jpg
[/acronym]
blankc.png

Manewry bojowe


[acronym='Cesarskie spojrzenie, uzywajacy zdaje sie byc bardzo grozny']
cesarskiespojrzenie.jpg
[/acronym]​
Zagrywka


 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Williar pierwsze co zrobił to osłonił wiedźmiarza sobą, jednocześnie uaktywniając swój talizman. Miał niezłą zbroję, i czuł się w pełni sił. Nastepnie położył dłonie na ranie by powstrzymać krwotok. Musiał zrobić coś, by podtrzymać go przy życiu. Przeciwnik był sprytny. Dwóch specjalistów w swojej dziedzinie go nie wykryło. Zobaczyć go Nightroad też nie mógł, jednat tego nie potrzebował. Skupił się na znalezieniu jego umysłu. Tym razym pełnię sił ku temu przeznaczył.
-To nie upiór. To jakis skrytobójca. Jak możesz strzelaj w tamtą stronę, może się zdradzi.
Williara martwiło jednak, że napotkany powiedział znowu. Szykowała się zabawa, ale najpierw trzeba wykryć strzelca. Miał nadzieję, że gdy nowy go ostrzela, skrytobójca się zdradzi. Gdy tylko wykrył jego umysł, wywołał w nim iluzję. Nie mogło to być nic nienaturalnego. Wizja atakujących go skorpionów nie powinna być nienaturalna. Nastepnie ustawił w iluzji wydmę tam gdzie znajdywał się z wiedźmiarzem. Gdy byli zakryci iluzją zaczął przesuwać się z Mordechaiem.

- KP -
williar.jpg
Williar Nightroad – Egzorcysta, Zakon Rytualistów
[Zdrowie 7/7]
[Moc 7/7] [Splugawienie 1/7] [Denary: 64,7]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 7 Dominowanie ducha - 12 Legendoznastwo - 1 Negocjacje – 0
Pasja - 3 Przeprawa – 1 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 7 Zaklinanie materii – 10

[acronym='Kostur Medrcow, +2 obr. +1 Dominowania Ducha +1 Walki Bronia']
kosturmedrcow.jpg
[/acronym]
kosturmedrcow2.jpg

Obrażenia broni: 2

[acronym='Kapelusz z magicznym diademem, +0,8 ochr. +1 Dominowania Ducha']
kapeluszs2.jpg
[/acronym]
[acronym='Stalowa zbroja, +1 ochr.']
stalowazbroja.jpg
[/acronym][acronym='Zaklete rekawice, +0,8 ochr.']
zakleterekawice.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Wzmocnione Buty szybkosci, +0,7 ochr. +1 do Przeprawy']
butyszybkosci.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 4,1

[acronym='Zaklete ,,Legendy Rubiezy", zbior przypowiesci i mitow | Modul Algorytm swiadomosci']
ksikalegendyrubieyzakle.jpg
[/acronym][acronym='Kula energii, +1 do Czujnosci']
kulaenergii.jpg
[/acronym][acronym='Eteryczny czujnik, pokazuje polozenie duchow w okolicy']
eterycznyczujnik.jpg
[/acronym][acronym='Talizman Cieni, osnuwa wlasciciela maskujaca mgla']
talizmancieni.jpg
[/acronym][acronym='Sycacy prowiant']
sycacyprowiant.jpg
[/acronym][acronym='Skorzany buklak z woda']
skorzanybuklak.jpg
[/acronym]
[acronym='Nawiedzona czaszka, bardzo upierdliwa']
72806943.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety zwoj, przelamuje ochronna bariere Vash-Anem']
zwoj.jpg
[/acronym][acronym='Raptor, bojowy wierzchowiec | Walka Bronia - 7']
raptord.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]

[acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Blizniak, neguje najblizsza strate dwoch punktow na Mocy lub Zdrowiu']
blizniak.jpg
[/acronym][acronym='Amulet Matriarchini Mirchel, dodatkowa kosc do egzorcyzmow']
naszyjnikz.jpg
[/acronym]
Fetysze


 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mordechai ledwo się poruszał. Krew obficie znaczyła się strugą na jego piersi. Organizm wiedźmiarza, wyczuwając zbliżająca się śmierć, walczył do ostatek sił. W głowie myśli kołatały się, mieszały w abstrakcyjne formy. Williar postanowił natychmiast zasłonić towarzysza własnym ciałem. Napotkany nieznajomy oddalił się parę kroków, przeciwległe do strony, z której padł pierwszy strzał. Cały czas mierzył bronią przed siebie, jednocześnie zerkając na rannego i egozrcystę. Sam nie wiedział co myśleć o tej sytuacji. Gdy rozpoczyna się rozmowę z obcymi ludźmi, a zaraz następuje atak znikąd, trudno nie podejrzewać wszystkich na około o demoniczne moce. Tak czy inaczej, na razie nie ingerował. Wytężał wzrok, poszukując ruchu wśród wydm.
Cięciwę łuku Aeta napięła kolejna strzała. Przepatrywacz kierował się jednym celem: zabić.

Test Czujności dla Aeta, Mordechaia i Williara w celu wyłonienia kolejności działań

Williar | Mordechai | Aet
W momencie jak egzorcysta przysłonił wiedźmiarza, ten natychmiast zaczął inkantować zaklęcie. Jego ciało było w złym stanie, ale hart ducha pozostał silny. Okultysta mógł mieć tylko nadzieję, że dostatecznie, aby wytworzyć wokół siebie defensywną sferę.

Test Zaklinania Materii Mordechai’a i Nemezis
Siła Nemezis: 5
Trudność efektu – średni (+6), cel – pomoc (+1) = 7

Mordechai zadaje 1 punkt obrażeń na Mocy.
Mordechai zadaje 2 punkty obrażeń na Mocy.
Nemezis zadaje 1 punkt obrażeń na Mocy.
Nemezis zadaje 1 punkt obrażeń na Mocy.
Mordechai zadaje 2 punkty obrażeń na Mocy.
Przez kilka sekund, które w umyśle Mordechai’a zdawały się rozciągać do długich godzin, walczył on z ciemna stroną swej duszy. Nemezis szeptała kąśliwe uwagi, groziła, krzyczała. Słowem, próbowała jak zwykle najróżniejszych sztuczek. Czasami udawało się nagiąć wolę Seeker’a, ale ostatecznie wyszedł on z pojedynku obronną ręką. Piasek wokół okultysty wzbił się tumanami, gdyż zaklęcie zadziałało nagle i gwałtownie. Elektryzująca powłoka ujęła go w sobie, chroniąc przed kolejnymi obrażeniami. Tymczasem strzała wystrzelona przez Aeta już mknęła w kierunku dwójki. Williar nie mógł zareagować na tyle szybko, aby zorientować się, że jego towarzyszowi nic nie grozi i zejść z linii jej lotu.

Test Strzelectwa Aeta i Czujności Williara

Aet zadaje 4 punkty obrażeń (wszystkie blokowane przez pancerz).
Pocisk poszybował ku niemu z zawrotną prędkością. Nie miał mu jednak uczynić krzywdy. Wytrzymała zbroja egzorcysty odbiła go z brzdękiem, pozostawiając jedynie wgniecenie na stali.

Test Czujności dla Aeta, Mordechaia i Williara w celu wyłonienia kolejności działań

Mordechai | Williar | Aet
Mordechai, kryjąc się za towarzyszem wyrysował na piasku magiczny krąg. Słaniając się na nogach, usiadł po jego środku i zaczął szukać energii przeciwnika. Choć oponent był niewidzialny, to Seeker mógł zaatakować jego ducha. Do tego nie potrzebował zmysłu wzroku, a siły pochodzącej z wnętrza. Jednakże ten był na tyle przebiegły, że zawczasu zamaskował swoją moc. Muadib postanowił zatem złamać owe zaklęcie.

Test Dominowania Ducha Mordechai’a i Nemezis (Mordechai +1 za ingrediencję)
Trudność efektu – łatwy (+3), cel – krzywda (+3) = 6

Mordechai zadaje 4 punkty obrażeń na Mocy.
Przymknięte powieki Rytualisty zadrżały. Powoli w jego głowie zaczęła jarzyć się sylwetka zamachowca. Było w niej coś znajomego. Nie mógł jednakże określić co. Bardziej widział jego myśli, czuł rytm pulsu niźli obserwował realną osobę. W każdy razie, jego zaklęcie złamało się, co zamierzał wykorzystać Williar. Egzorcysta przesłał wizję, gdzie napastnika atakowały skorpiony.

Test Dominowania Ducha Williara i Zaklinania Materii Aeta

Williar przeważa 1 przebiciem.
Aet był w niełatwej sytuacji. Jego cel przysłaniał Williar, a to przecież na dobrze egzorcysty mu także zależało. Jego uwagę odwróciło niespodziewane wydarzenie. Para stworów o cienkich odnóżach i ogonach zakończonych jadowitymi kolcami, zmierzała w jego kierunku.
W tym momencie zaklęcie tatuażu przestało działać. Pozostałym ukazał się Aet, który mierzył z łuku, jednocześnie spoglądając na niewidzialnych dla reszty przeciwników.

* * *
Amber i jej załoga byli ludźmi czynu. Generał wkrótce powiadomiła Fiodora, że jest gotowa i wraz z dziesiątką wojowników ruszyli wspólnie ku obozowi.
Szli w milczeniu, myśląc o kolejnej walce. Dla Rytualistów każdy pojedynek był również starciem duchowym. Przedstawiciel tego klanu musiał bowiem trzymać nerwy na wodzy w każdej sytuacji, a podczas nadchodzącej bitwy miało to być niełatwe.
Ebionici rozbili się w kotlince, miejscu niewidocznym z daleka. Ich namioty były łatwo rozpoznawalne. Fioletowe płachty zdobiły wzory z okiem Cesarza, zaś wokół nich ustawiono pale ,,przyozdobione” w ludzkie czaszki. Miejsce zdawało się być opustoszałe. Amber pochyliła się do przodu, mrużąc oczy.
- Poszli na zwiad? A może to pułapka… – myślała na głos.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
- Drugiego ostrzeżenia nie będzie, podły psie - rzekł zdejmując strzałę z cięciwy. - Oko za oko, ząb za ząb, zdrada musi zostać ukarana. Znaj moją łaskawość, oszczędzę twoją obrzydliwą egzystencję, a ty Willarze bacz uważnie z kim przestajesz. - Monde w każdej chwili mógł posłać kolejną strzałę wysoko w niebo, która ominęła by egzorcystę i trafiła wprost w Mordechaia. Kolejnym wyjściem było celowanie między nogi egzorcysty albo jego bokiem, lecz to stanowiło większe wyzwanie. Dla Aeta oczywistym było, że może paść ofiarą kolejnych wizji, dlatego zignorował skorpiony. Przepatrywacz odwrócił się na pięcie i wpierw wymówiwszy guślarskie zaklęcie prawdowidzenia (niwelujące efekty następnych prób ingerencji w umysł i zsyłania wizji na słabym poziomie) ruszył szybkim krokiem z powrotem do klanu*.

*Test przeprawy na skuteczną ucieczkę wykorzystującą element środowiskowy pustyni

- KP -
aetx.jpg

Aet Monde – Przepatrywacz, Technoklany
[Zdrowie 7/7] [Moc 4/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 9]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 3 Dominowanie ducha - 0 Legendoznastwo - 0 Negocjacje – 0
Pasja - 0 Przeprawa – 6 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 10 Walka bronią - 0 Zaklinanie materii - 8​
[acronym='Swietlisty luk, +2 obr.']
swietlistyluk.jpg
[/acronym][acronym='7 strzal (+1 obr. od trucizny)']
10strzal.jpg
[/acronym]
Obrażenia broni: 2 (+1 od trucizny)

headqb.png

[acronym='Peleryna Mrocznego Okultysty, +0,7 ochr.']
pelerynamrocznegookulty.jpg
[/acronym][acronym='Skorzane rekawice, +0,1 ochr.']
skorzanekarwasze.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Buty Podroznika, +0,7 ochr.']
butypodroznika.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 2,3

[acronym='Lina (3 metry)']
linaq.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety kolczyk, aktywowany, uodparnia na strach (mozna uzyc 2 razy)']
zakletykolczyk.jpg
[/acronym][acronym='Kon']
konv.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='10 strzal']
10strzal.jpg
[/acronym][acronym='10 strzal']
10strzal.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png


[acronym='Konsekracja ciala - utrata punktow Mocy zamiast Zdrowia']
konsekracja.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png

Manewry bojowe
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
- Cholera, nienawidzę takich komplikacji... - Zacisnął rękojeści.
Zdenerwował się. Nie wiedział co zazwyczaj robić w takiej sytuacji. Jedyne co mu przyszło na myśl to ryzyko.
- Łatwe to nie będzie. Wiem, że większość jeżeli nie całość nie lubi takich Soldackich planów, to teraz taki atak wydaje się najskuteczniejszy. Otóż otoczymy obóz dookoła. Pojedynczo. Zaatakujemy z każdej ze stron i w ten sposób będziemy dążyć do centralnego punkty obozu. Tam się spotkamy i po kolei wyrżniemy ebonitów w pień. - Tutaj przerwał, ziewnął i spojrzał na wszystkich. - Istnieje także inny plan. Wpadniemy jednym wejściem, robiąc szarżę. Nie raz i nie dwa takie rzeczy robiłem, toteż możecie liczyć na moje doświadczenie. Poszukamy ich i zaatakujemy. Inaczej jeżeli ich nie ma, toć na pewno zastawili pułapki. -
Rozejrzał się i cicho westchnął.
- Najbardziej podoba mi się plan drugi. Próbujemy... -
Ustawił się w rzędzie i wyciszył się.
- Bogowie, przyjaciele, egzarchowie... Srogieju i Rizo... Wspomóżcie mnie również w tej walce. - Odmówił modlitwę w myślach. Podniósł głowę do góry. - Teraz! -
To była komenda do ataku, aby wbiec do obozu ebonitów i wściekle ich rozszarpać.
Ruszył więc do ataku, trzymając miecze w dłoniach, przy nodze. Nie miał czasu na strach.
Pierwszy napotkany ebonita spotkany przez Fiodora spotkał się z kataną, która ze świstem poleciała w stronę jego splugawionej głowy. Wybił się w powietrze. Atakował na przemian mieczami każdego splugawionego jakiego widział. Nie robił tego jednak ze wściekłością. Mściciel i katana z chlupotem rozbryzgiwały kolejne ciała i cięły na przemian, robiąc przy tym masę szybkich pchnięć, cięć i różnych kombinacji. Fiodor gibał się przy tym nie gorzej*.
Nadeszła jednak pora na odszukanie przywódcy. Fiodor sprintem biegł i próbował takiego wyszukać. Inkwizytor Podrzucił tytan i rozdarł go swoją bronią, wzmacniając się i dodając im ostrości. Nadeszła pora aby rozprawić się z przywódcą. Rzucił się na niego wściekle i atakował praktycznie z każdej strony nabierając przy tym rozpędu i siły. Katana szybko znalazła się po lewej stronie, zaś mściciel po prawej. Wtem katana nabrała rozpędu i cięła ebonitę w splugawione biodro, a stal mściciela cięła kilka centymetrów wyżej. Ostrza syknęły tylko cicho rozdzielając potwora na 3 części.**

* - Błyskawiczna Riposta
** - Wściekły atak

- KP -
fiodor.jpg

Fiodor - Inkwizytor, Kompanie Soldackie
[Zdrowie 7/7] [Moc 7/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 99,6]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 1 Dominowanie ducha - 4 Legendoznastwo - 0 Negocjacje – 3
Pasja - 10 Przeprawa – 6 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 10 Zaklinanie materii - 0​
[acronym='Zakleta Srebrna katana, +1 obr. (+1 obr. przeciwko splugawionym) | Modul Teleporter (wymagajacy test ZM lub 4 Mocy)']
srebrnakatana.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety Msciciel, +2 obr. +1 do Walki Bronia']
zakletymsciciel.jpg
[/acronym]
Obrażenia broni: 3 (+1 przeciwko splugawionym)

[acronym='Stalowy helm, +0,6 ochr.']
metalowyhelm.jpg
[/acronym]
[acronym='Wzmacniany kirys z peleryna, +0,8 ochr.']
wzmacnianykirys.jpg
[/acronym][acronym='Rekawice Obrony, +0,7 ochr.']
rekawiceobroncy.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Zaklete Buty Sprintu, +0,8 ochr. +1 do Przeprawy']
zakletebutysprintu.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 3,7

[acronym='Esencja lecznicza, +2 utraconego Zdrowia']
esencjalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Esencja lecznicza, +2 utraconego Zdrowia']
esencjalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Tytan, +1 do testow walki (silnie toksyczne)']
tytan.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]
[acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety kolczyk, aktywowany, uodparnia na strach (mozna uzyc 2 razy)']
zakletykolczyk.jpg
[/acronym][acronym='Kon']
konv.jpg
[/acronym][acronym='Swieta inskrypcja, ujawnia prawdziwa osobe przedmiotu/osoby']
swietainskrypcja.jpg
[/acronym]
blankc.png


[acronym='Adept - dodatkowa kość do testu podczas walki']
adept.jpg
[/acronym][acronym='Odpowiedz Zmii, zawsze 3 obrazenia']
odpowiedzzmii.jpg
[/acronym][acronym='Bez litosci, +2 do testu walki, zawsze +1 obrazen']
bezlitosci.jpg
[/acronym][acronym='Blyskawiczny blok, negacja 3 pkt. obrazen']
blyskawicznyblok.jpg
[/acronym]
blankc.png

Manewry bojowe


[acronym='Cesarskie spojrzenie, uzywajacy zdaje sie byc bardzo grozny']
cesarskiespojrzenie.jpg
[/acronym]​
Zagrywka


 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
-Uważaj kogo oceniasz, Aet. Następnym razem zaatakuje czymś mocniejszym. Potem o to przedyskutujemy!
Williar przeszukał plecak Mordechaia szukając lekarstw. Jednocześnie nie zrezygnował z prób wykorzystania mocy. Zaklinał ciało wiedźmiarza modląc się do Uzura. Odezwał się do nieznajomego.
-Gdzie pan widział te upiory? Proszę opowiedzieć co zaszło?

- KP -
williar.jpg
Williar Nightroad – Egzorcysta, Zakon Rytualistów
[Zdrowie 7/7]
[Moc 7/7] [Splugawienie 1/7] [Denary: 64,7]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 7 Dominowanie ducha - 12 Legendoznastwo - 1 Negocjacje – 0
Pasja - 3 Przeprawa – 1 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 7 Zaklinanie materii – 10

[acronym='Kostur Medrcow, +2 obr. +1 Dominowania Ducha +1 Walki Bronia']
kosturmedrcow.jpg
[/acronym]
kosturmedrcow2.jpg

Obrażenia broni: 2

[acronym='Kapelusz z magicznym diademem, +0,8 ochr. +1 Dominowania Ducha']
kapeluszs2.jpg
[/acronym]
[acronym='Stalowa zbroja, +1 ochr.']
stalowazbroja.jpg
[/acronym][acronym='Zaklete rekawice, +0,8 ochr.']
zakleterekawice.jpg
[/acronym]
[acronym='Ciemna szata (dolna), +0,8 ochr.']
ciemnadolnaszata.jpg
[/acronym][acronym='Wzmocnione Buty szybkosci, +0,7 ochr. +1 do Przeprawy']
butyszybkosci.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 4,1

[acronym='Zaklete ,,Legendy Rubiezy", zbior przypowiesci i mitow | Modul Algorytm swiadomosci']
ksikalegendyrubieyzakle.jpg
[/acronym][acronym='Kula energii, +1 do Czujnosci']
kulaenergii.jpg
[/acronym][acronym='Eteryczny czujnik, pokazuje polozenie duchow w okolicy']
eterycznyczujnik.jpg
[/acronym][acronym='Talizman Cieni, osnuwa wlasciciela maskujaca mgla']
talizmancieni.jpg
[/acronym][acronym='Sycacy prowiant']
sycacyprowiant.jpg
[/acronym][acronym='Skorzany buklak z woda']
skorzanybuklak.jpg
[/acronym]
[acronym='Nawiedzona czaszka, bardzo upierdliwa']
72806943.jpg
[/acronym][acronym='Zaklety zwoj, przelamuje ochronna bariere Vash-Anem']
zwoj.jpg
[/acronym][acronym='Raptor, bojowy wierzchowiec | Walka Bronia - 7']
raptord.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]

[acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym][acronym='Blizniak, neguje najblizsza strate dwoch punktow na Mocy lub Zdrowiu']
blizniak.jpg
[/acronym][acronym='Amulet Matriarchini Mirchel, dodatkowa kosc do egzorcyzmow']
naszyjnikz.jpg
[/acronym]
Fetysze


 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mordechai nie zaniechał swoich działań. Cały czas utrzymywał swoją barierę materialną i natarł na przepatrywacza. Skrytobójstwo nie mogło ujść bezkarnie a skoro szczęście sprzyjało wiedźmiarzowi postanowił pójść za ciosem. Zaraz po przełamaniu bariery mentalnej rzucił do ataku całą swą moc napierając na słabą duszę zamachowca niczym pustynna burza na samotny klan Nomadów. Siła ta była ogromna i nie do powstrzymania. Seeker zniszczył wszelki jego opór i siłą własnej woli uderzał w niego nieustannie. Cios za ciosem tak aby szybko zniszczyć jego zasoby energii. Kiedy to zrobił zniszczył jego duszę kończąc jednocześnie świadomą egzystencję zamachowca skazując go na życie w wegetatywnym stanie bez jakichkolwiek wyższych funkcji mózgu.

- KP -
27415346.jpg

Mordechai "Muadib" Seeker – Wiedźmiarz, Zakon Rytualistów (Zatruty)
[Zdrowie 1/7] [Moc 5/7] [Splugawienie 0/7] [Denary: 0]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 6 Dominowanie ducha - 10 Legendoznastwo - 1 Negocjacje – 0
Pasja - 0 Przeprawa – 0 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 0 Zaklinanie materii - 8​
blankc.png
blankc.png

Obrażenia broni: 0

headqb.png

[acronym='Utwardzany kirys, +0,3 ochrony']
utwardzanykirys.jpg
[/acronym][acronym='Skorzane rekawice, +0,1 ochrony']
skorzanekarwasze.jpg
[/acronym]
[acronym='Utwardzane spodnie, +0,2 ochrony']
utwardzanespodnie.jpg
[/acronym]
feet.png

Ochrona pancerza: 0,6

[acronym='Karta 2/4, czesc talii']
karta2s.jpg
[/acronym][acronym='Zaproszenie, informacja o zebraniu Rady w klanie ,,Luna"']
20231183.jpg
[/acronym][acronym='Woda']
wodaf.jpg
[/acronym][acronym='Antydot']
antydot.jpg
[/acronym][acronym='Lina (3 metry)']
linaq.jpg
[/acronym][acronym='Krzesacz (zapalniczka)']
krzesaczzapalniczka.jpg
[/acronym]
[acronym='Silna mikstura lecznicza, +3 do utraconego Zdrowia']
silnamiksturalecznicza.jpg
[/acronym][acronym='Silna mikstura Mocy, +3 do utraconego Mocy']
silnamiksturamocy.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png


blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png

Ingrediecje
 
Status
Zamknięty.
Do góry