Zakochałem się!

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
No i jej nie odnajdziesz, więc jak mamy Ci w tym pomóc? OO
Daj sobie spokój z celem nierealnym i nie przesadzaj. ;)
 

Przemo667

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska
Zrobie wszystko by ja odnazlezc, napewno nie mieszka gdzies daleko w granicach 7km bo to byla wiejska imprezka wakacyjna wiec nie mow jak nie wiesz
Przypomina mi sie piosenka Toples - Jak na imie ta dziewczyna ma , jestem w takiej samej sytuacji. To moje pierwsze takie uczucie w sercu
 

uosobienie

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
489
Punkty reakcji
7
sprobuj ja narysowac
moze jej juz nie znajdziesz, ale zostaniesz genialnym artysta :D

no i jak patrzyles w nia jak w obrazek, to jak dobrze narysujesz to bedziesz patrzyl w obrazek jak w nia.
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
parę razy na niego zerknęła, a koleś zakochał się na zabój i nie wyobraża sobie życia bez niej. Loser :hahaha:
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Ha dokładnie rebeliant, popatrz no miłość od pierwszego "zerknięcia" :lol:

A tak poważnie to się człowieku zauroczyłeś. Teraz pluj sobie w brodę, że do niej nie podszedłeś. O co Ty masz pretensje? Nikt ci jej adresu nie poda, bo wyobraź sobie że jej nie znamy. <_<
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Wczoraj na imprezce zobaczyłem jedną dziewczynę. Podszedlłem, poprosiłem do tańca, Patrzyłem w jej oczy, ona odwracała wzrok lecz momentami widziałem jak patrzy mi głęboko w oczy. Podziękowałem za taniec szepcąc jej cicho na uszko. Podszełem 2 raz zatańczyliśmy.... Była cudowna, odwracała wzrok, ja patrzyłem się w nią jak w obrazek.. Piosenka się skończyła.. Wyszła, następnie przyszła z koleżanka, zaczęly tanczec, ona cały czas na mnie zerkała, ja jak głupi zamiast podejść to zerkałem i widziałem że ona na mnie cały czas zerka. Impreza się skończyła, jej już nie zobaczyłem, Przeszukałem wszystkie portafle internetowe - nic z tego. Zakochałem się i nie mogę o niej zapomnieć... Widzę ją cały czas przed sobą.. Jeśli jej nie odnajde, moje życie nie ma sensu :(


WOW!!! Ledwie znalazl fajna laskie, ktora gdzies przepadala i juz zycie traci sens. Wspaniale!!! <_< Gdybys myslal, w co lekko watpie, to nie tylko bys z nia tanczyl, ale tez pogadal i wydobyl pewne info, ktore pomoglby Ci z nia nawiazac kontakt. A tak, Twoje zycie jest u kresu, traci sens :D
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Jeśli jej nie odnajde, moje życie nie ma sensu :(

idź się zastrzel, aha i nie miłość tylko zauroczenie

jeśli wierzysz w przeznaczenie to pomyśl sobie tak , jak jest Ci pisana to i tak się kiedyś spotkacie , więc nie ma żadnego problemu
 

alixe

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Orwenia
Dokładnie! Trzeba wierzyć w przeznaczenie, i czekać aż sam kiedyś ją zobaczysz... Głupota...
Zobaczył, zakochał, odeszła, umiera... To takie romantyczne, że aż zwymiotuje... A może ty liczysz, że ona tu gdzieś na forum jest? He! To nie jest zły pomysł, żeby jej tu szukać, chociaż mam szczerą i wielką nadzieję, że jej nie znajdziesz. Skoro mówisz, że zrobisz wszystko żeby ja odnaleźć, to trzeba było nie być idiotą i porozmawiać jak ze sobą tańczyliście... To chyba jest, albo raczej BYŁO jakieś wyjście, skoro już wtedy wiedziałeś, że rzekomo "coś" jest na rzeczy...
A skoro gapiłeś się na nią jak na obrazek, to dlaczego jej nie narysujesz? Powywieszasz w okolicy i przy okazji zrobisz sobie i jej siarę, liczę na to, że nie jesteś artystą.
Odpuść sobie kolego, albo, jak już wiele osób przede mną mówiło, skoro twoje życie straciło sens, możesz robić co chcesz... Zabij kogoś i idź do paki, pocierpisz sobie trochę za to, że jej nie znalazłeś...
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Może nie wszystko stracone choć nie robiłabym sobie nadziei , że coś może z tego wyjść . Jak mogłeś stracić tak fajna okazje ?! Wakacje trwają nadal możliwe ,że pojawi się w tym samym klubie w następny weekend a jeśli nawet nie to poznasz kogoś innego może równie fajnego jak właśnie ona . Póki co szukaj jej na necie .
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
ludzie.! nawet jak znajdzie ją na necie to co z tego.?
ona może mieć do w du.pie.

to, że on sobie ubzdurał coś to jeszcze nic nie oznacza.
 
Do góry