zakochałam się w koledze z podstawówki !

Anulaa93

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
90
Punkty reakcji
0
Obecnie jestem w 1 liceum. Z tym kolegą chodzilam od 4 -6 klasy podstawowej, i teraz tak jakoś wyszło, że zaczęliśmy wychodzic na dwór z nim i jeszcze z paroma kolegami z mojej klasy podst. Tak jakbyśmy odbudowali kontakt. W Podst. nie dogadywaliśmy sie , w sumie to nawet nie gadaliśmy ze sobą ale teraz nawet jest fajnie jak jestesmy sam na sam i idziemy po kogoś. i własnie odkąd tak przebywałmy na dworze od niedawna, zdąrzyłam się w nim zakochać. Niewiem czy to miłość czy zauroczenie, ale wydaje mi sie ze raczej miłość. On tez chodzi ze mną do szkoły, często się widzimy na przerwach przechodząc obok siebie. On chyba niewie ze mi sie podoba. Niewiem co mam zrobic zeby zyskać u niego jakies szanse. Niewiem czemu ale mam wrażenie ze on mnie olewa. Tzn nie odpisuje mi na gg, nie pisze smsów. A ja nie chce być natrętna, nie chce cały czas ja zaczynać rozmowy na gg i w esach. Naprawde mi na nim zależy. Napisałam mu nawet, że w dzien wolny od szkoły zaproszę go i jeszcze jakiegoś kolege na film do mnie do domu, Kupimy piwo itp. Nie chce zapraszać go samego bo boje sie ze sie domyśli tego ze cos do niego czuje. Chce jakos na niego zadziałać, mieć z nim fajne tematy do rozmów, bo to jest chłopak tak jakby obojętny, że wszystko mu jedno co sie stanie ( w sprawach z dziewczynami oczywiscie) noi chciałabym mu jakos zaimponować. I jeżeli moglibyście to napiszcie jakie tematy do gadania chlopcy lubią najbardziej, byłabym bardzo wdzięczna ;*
 

Lucky15

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Dębica
WoW xddd Nieźle. Ale on jest w podstawówce teraz ? Jak takk to raczej z tym piwem to wątpie :) chyba ze jest jakis inny.. a co do tematow kazdy lubi co innego inne tematy no ale jak bys sie w nim zakochala to bys znalazla tematy nawet jakby ich nie bylo :)
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
ja sądze inaczej a to dlatego, że moze on nie jest ani biseksualistą ani homoseksualistą a jest heteroseksualista....
wiesz powiem szczerze że to się zdarza bo ja tez przez to przechodziłem w gimnazjum....
Jesli nie chcesz by ktos się dowiedział o Twojej orjętacji to pozostań przy tym co jest bo może byc nie wesoło.
wiesz ja uwazam tak samo jak kolega nade mna.... :) :)
ale najczęściej to piłka nozna, dziewczyny- to ich główny temat.... perfumy i w ogóle...
Pozdrawiam Damian
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
ja sądze inaczej a to dlatego, że moze on nie jest ani biseksualistą ani homoseksualistą a jest heteroseksualista....
wiesz powiem szczerze że to się zdarza bo ja tez przez to przechodziłem w gimnazjum....
Jesli nie chcesz by ktos się dowiedział o Twojej orjętacji to pozostań przy tym co jest bo może byc nie wesoło.
wiesz ja uwazam tak samo jak kolega nade mna.... :) :)
ale najczęściej to piłka nozna, dziewczyny- to ich główny temat.... perfumy i w ogóle...
Pozdrawiam Damian
Według mojej "orjętacji" to ten post zupełnie z du.py wzięty.
 

Anulaa93

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
90
Punkty reakcji
0
WoW xddd Nieźle. Ale on jest w podstawówce teraz ? Jak takk to raczej z tym piwem to wątpie :) chyba ze jest jakis inny.. a co do tematow kazdy lubi co innego inne tematy no ale jak bys sie w nim zakochala to bys znalazla tematy nawet jakby ich nie bylo :)

nie heh on jest w 1 liceum tak jak ja ;)



kurcze no a macie jakieś sposoby jak np sie z nim umowić zeby sie nie domyślil ze cos do niego czuje ? a moze zacznijmy od tego co wy zrobilibyście na moim miejscu. Wcielcie sie niby we mnie i napiszcie to co uwarzacie za stosowne ;)
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
"tak... zeby pomyslał sobie ze tylko jedno mi w głowie prosze cie.. "

jak facet tak pomyśli to masz ++++

xD
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
To moze spytaj go czym sie interesuje itp. Zapros na randkę np do kina itp. Pokaz mu ze Ci na nim zalezy, moze wtedy przejrzy na oczy
 

foger

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
34
tak ja bym zdania takich osób jak:Lucky15 dizelkowi iLyN wogóle nie brał pod uwagę :p jeden wgl nie czai co to czytanie ze zrozumieniem,drugi nieogarnia całego tematu,a kolejny to jakiś niewyżyty koleś :p Jak napisałaś chodzi do 1lo :p,może nie proponuj mu żadnych wprost,ewidentnych randek bo "faceci" w tym wieku nie są zbyt dojrzali ;) (no,ale są wyjątki-wiec Ty go znasz) :p Zaimponuj mu w sposób naturalny,sobą :) organizujcie czas wspólnie z waszymi znajomymi, jeśli stwierdzi,ze jesteś lajtowa,spodoba mu się Twój charakter to już potem będzie prosto i możesz dawać mu do zrozumienia,ze jednak Ci bardziej Ci na nim zależy ;)
 

Anulaa93

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
90
Punkty reakcji
0
tak ja bym zdania takich osób jak:Lucky15 dizelkowi iLyN wogóle nie brał pod uwagę :p jeden wgl nie czai co to czytanie ze zrozumieniem,drugi nieogarnia całego tematu,a kolejny to jakiś niewyżyty koleś :p Jak napisałaś chodzi do 1lo :p,może nie proponuj mu żadnych wprost,ewidentnych randek bo "faceci" w tym wieku nie są zbyt dojrzali ;) (no,ale są wyjątki-wiec Ty go znasz) :p Zaimponuj mu w sposób naturalny,sobą :) organizujcie czas wspólnie z waszymi znajomymi, jeśli stwierdzi,ze jesteś lajtowa,spodoba mu się Twój charakter to już potem będzie prosto i możesz dawać mu do zrozumienia,ze jednak Ci bardziej Ci na nim zależy ;)


hehe jednak cie posłucham ;)
 

karlin

Forum king
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
744
Punkty reakcji
1
Miasto
Toruń
Zaproś go na film, na lody, do kina, no gdziekolwiek.
Poza tym staraj się z Nim często widywać (wypady ze znajomymi na miasto etc.) i "przybliżaj się" do Niego. Pokaż że jest dla Ciebie ważną osobą.
A potem to już wyczujesz czy coś Was łączy.

Pozdrawiam
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
Czego Ty się boisz?
zaproś go samego po prostu, jak ma się coś domyślać to i tak się domyśli a tak będzie miał trochę do myślenia.
a nie odpisuje bo może nie ma go na gg? a komórka, może nie mieć nic na koncie.
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
A może Ty się mu nie podobasz ? Widzę że nikt takiej opcji nie zakładał.
Wiem ponura wizja dla Ciebie?
Sam tak mam, już mi jedna napisała że sie jej podobam, tylko w tym sęk
że ona mi nie, i robię jak twój kolega, rzadko odp na gg czy już w ogóle
sms.
Spotkałem się z nią raz, pogadałem i tyle.
Ale to ja nie ta twoja sympatia.
Umów się się z nim na neutralnym gruncie, jeśli nie będzie przejawiał zainteresowania,
które ty będziesz wykazywać to nici.
 

PenrynHD

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja proponuję taką konfigurację: Lodzik i potem Stosunek...na pewno się spodobacie.
Potem hiszpan xD
 
Do góry