Zainteresowanie dziewczyny chłopakiem?

Daniel1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
1
witam wszystkich, ostatnio byliśmy z kolegami w barze na meczu Holandia - Dania była tam z nami jedna dziewczyna(bardzo ładna, 21 lat) kuzynka mojego kumpla, było nas tam kilka osób zajeliśmy dwa stoliki okazało się że wszyscy byli bardziej zainteresowani nią niż meczem każdy próbował jej czymś imponować jaki to ja jestem fajny i zabawny itd.Przyznaję że mi też się podobała ale nie zamierzałem zachowywać jak reszta nad nią "skakać" w pewnym momencie nasze spojrzenia się spotkały a jestem z tych którzy pierwsi wzroku nie spuszczają ku mojemu zaskoczeniu ona też tego nie zrobiła dopiero gdy ją ktoś zaczął zgadywać, następnym razem kiedy nasze spojrzenia się spotykały zawsze się uśmiechała nie wiem czy sama z siebie lub odwzajemniała mój uśmiech, jak myślicie mogła się choć trochę mną zainteresować czy to może w ogóle nic nie znaczyć?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Mogła się Tobą zainteresować. Może to też nic nie znaczyć.
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Zaobserwowała, że taki cichy albo, że ją obserwujesz, to czemu ona nie spróbuje popatrzeć. Ale może to zainteresowanie..
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Zagadaj do niej, zaproś na spotkanie ;) Może akurat również wpadłeś jej w oko, dodatkowo pewnie zaitrygował ją fakt, że jako jedyny koło niej nie skakałeś ;)
Może też po prostu Ci się coś wydawało. W każdym razie, no risk no fun. :)
Zadziałaj, nie zagaduj co tam u niej, nie zaczynaj od kumplowania itp, po prostu napisz czy nie chciała by się z Tobą spotkać ;)
Ew. możesz jej na początku przypomnieć ze poznaliście się przy okazji meczu...

Od razu dostaniesz odpowiedź, czy jest zainteresowana czy nie.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
To jak wróżenie z fusów, ale jeśli jest np. ładna to bardzo możliwe, że może być znudzona tymi wszystkimi nadskakującymi facecikami. Ponieważ ty jako swoisty wyjątek olałeś ją i zająłeś się tym co najważniejsze (mecz :p ) więc istnieje szansa, że ją zaintrygowaleś.

Cóż, mówi się, że dziewczyna nie powinna się chłopakowi wykładać jak na tacy. Czasem podobna zasada obowiązuje w drugą stronę.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Można stwierdzić zainteresowanie. Jako jedyny wyróżniłeś się z całej grupy. Dziewczyny w takich momentach zadają sobie różne pytania typu "dlaczego on ze mną tak nie rozawia?" albo "czy on się mną nie intersuje?" - ich ciekawość do takiej osoby wzrasta.
Kontakt wzrokowy daje jej też do myślenia. Ma taki sam problem co Ty - nie jest do końca pewna.
Na tle tych "zarywaczy" niewątpliwie wyglądasz na najbardziej dojrzałą osobę.

Jak dojdzie do ponownego spotkania, spróbuj wychwycić możliwe oznaki zainteresowania. Bądź taki, jaki jesteś.
 

natasza.sza

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Może akurat. Spróbuj się z nią spotkać ponownie i wybadać sytuację ;) Do odważnych świat należy!
 
Do góry