"zagubieni"

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Mam informacje dla jeszcze nie wiedzących i tych co nie oglądali na AXN :D
Od 7 września na TVP1 poleci druga seria Zagubionych :D
Ja już sie nie umiem doczekać :D :p

Podżdro :D
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja z kolei należę do grupy tych szczęściarzy, którzy widzieli już wszystkie odcinki 1 i 2 serii :). Ale i tak nie opuszczę na "jedynce" ani jednego odcinka - trzeba robić statystykę i pokazać tym jajogłowym tumanom z TVP że widzowie chcą oglądać to, co cały świat, a nie kolejne "M jak Miłość" czy "Janosika" :/.

Lost uwielbiam - jest to zdecydowanie najlepszy serial jaki w życiu widziałem, zaś trailery 3 sezonu tylko zaostrzają mi apetyt.

Ulubiona postać - Mr Eco (2 sezon) oraz Sawyer :), choć każda postać jest super. Oprócz Michaela... grrr....

Pozdrawiam wszystkich Zagubionych :D.
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Heh :p
Sawyer to tez moja ulubiona postać :D
Czasami tekstami mnie powala :p
Też jestem wielką fanką LOSTa, co wiadać nawet po sygnaturce :D :p

Pdżdro :D
 

Chinczyk

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Przybył E.T ??
Zagubieni są de best, normalnie to nieoglądam seriali takich nie komediowych :p Na Axnie ostatnio obejżałem prawie całą 2 serie albo całą :p
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Lubię Sawyera, bo pod względem charakteru (wyglądu niestety nie - tylko kolor włosów mamy identyczny :) ) jesteśmy ze sobą bardzo podobni. Bywa ze mnie momentami kawał strasznego drania i też nie lubię, gdy ktoś próbuje mną rządzić, ale mimo wszystko mam swoje rozterki i czasami pokazuję dobre serce :). Jak dla mnie facet wymiata - zarówno scenarzysta jak i aktor zasługują na co najmniej kolejne Emmy.
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Uwielhiam ten serial :) juz dawno sobie obejzalam 1 i 2 serie (sciagnealm z neta) i teraz czeam na 3, ktora bedzie juz od pazdziernika :) hehe juz sie doczekac nie moge :D
MOja ulubiona postacia jest Jack ale lubie takze Kate i Saweyra i Pana Eco :p. Troche mnie wkurza Hurley... <_<
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hurley ma chyba najbardziej zakręconą i tajemniczą historię spośród osób na Wyspie. Jest szalenie sympatyczny, a to co się w drugiej serii stało z Libi (pierwszy raz spotkałem się z takim imieniem, więc mogę napisac je z błędem)... :(. Ja osobiście go lubię, zaś odcinek "Dave" należy do jednego z moich ulubionych. Taki fajny grubasek :D.
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Noo.. wtedy jak Michael postrzelil Libi to strasznie plakalam szkoda mi jej i Hurleya bylo... :(
Ale najgorzej bylo jak Bone zginal, to byla okropna smierc.... ten odcinek obejzalam chyba z 10 razy i za kazdym razem ryczalam.... ;(
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tak, śmierć miał okropną, ale zarazem... podszedł do niej w bardzo dojrzały i odważny sposób (kiedy zwolnił Jacka z obietnicy - świetna scena). Od czasu, gdy Boone z Lockiem znaleźli właz, z Locka zrobił się straszny dziwak, nie? Dobrze, że w drugiej serii przejrzał na oczy bo nasz myśliwy to bardzo ciekawa postać.

Btw. Co do odcinka ze śmiercią Boone'a - mnie najbardziej wzruszył ten kontrast w końcowych minutach - z jednej strony wszyscy stoją kołem wokół Claire i oglądają jej małe bobo, a z drugiej - Jack na uboczu rozmawia z Shanon i oznajmia jej śmierć brata. No i ta melodia w tle - mój ulubiony motyw muzyczny z Lostów. Ktoś wie, kto to gra i jaki jest tego tytuł? Chciałbym mieć ją na kompie.
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Locke wtedy sie okropnie zachowal, ze nie powiedzial co sie naprawde stalo... ale z drugiej strony to i tak z ta informacja Jack nie mogl by pomoc Boneowi, bo przeciez operacji by nie zrobil!

Nie wiem co to za piosenka byla ale jak sie dowiem to napisze :) wlasnie sie spytalam na forum o lostach o to.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Super - skoro mogę Cię jeszcze troszkę wykorzystać ( :) ) to spytaj się też o melodię końcową z odcinka "... in Translation". Jest to scena, w której Hurley słucha Discmana a w tle Michael i Jin zaczynają budować nową łódź, Sun po raz pierwszy zakłada kostium kąpielowy i idzie na plażę, Charlie siedzi razem z Claire, Sajid z Shanon a w pewnym moemncie muzyka się urywa, bo w Discmanie wysiadły baterie :). Refren zaczyna się od słów "then I sing Halleluiah". Pozdrawiam.
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Btw. Co do odcinka ze śmiercią Boone'a - mnie najbardziej wzruszył ten kontrast w końcowych minutach - z jednej strony wszyscy stoją kołem wokół Claire i oglądają jej małe bobo, a z drugiej - Jack na uboczu rozmawia z Shanon i oznajmia jej śmierć brata. No i ta melodia w tle - mój ulubiony motyw muzyczny z Lostów. Ktoś wie, kto to gra i jaki jest tego tytuł? Chciałbym mieć ją na kompie.

Ooo ten fragment też mi sie podobał :)
A ja jestem cierpliwą fanką i czekam na odcinki w TVP :p
Jakoś przeżyje :p
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
ja jestem wielką fanką zagubionych

to najlepszy serial

szkoda, że nie mam AXN, bo bym już widziała 3 serie, ale 1 i 2 odcinek już jutro w TVP :] tylko szkoda, że czasem mogę nie zdążyć na losta z basenu, ale powinnam zdążyć, bo zawsze na począku są powtórki z poprzednich odcinków i one trochę trwają ;)
 

Shannon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
294
Punkty reakcji
0
ja juz ogldalam 3 seasony :D zcekam na 4 hehe
A co do tego odcinka z bateriami w discmanie to jest swietny ten moment byl zaczepisty :D LOST wogole rzadzi i tyle :p
 

sonia90

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
34
tez czekam na 4 serie :)
swietny serial, przebija wszystko :D
 

Shannon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
294
Punkty reakcji
0
przebija wszystko i jest ponad wszystko Boone i Shannon =* R.I.P.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
4 sezon wystartowal...

1 odcinek nawet bardzo dobry. Tylko 1 zenujacy motyw...

WIdac ze po 3 nieudanym sezonie pol roczna przerwa wyszla im na zdrowie...
Futurospekcje, choc bylem do nich nastawiony sceptycznie tez narazie wychodza interesujaco...

Dextera nie przebija ale zawsze uwazalem i bede uwazac ze Losty bija na glowe PB...
 

Juliett

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Pierwszy odcinek 4 serii bardzo mi się podobał :)
Mam nadzieję, że w tej serii odpowiedzą w końcu na niektóre pytania...
 
Do góry