Zagłosuj!

Lilique

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Daleka
http://www.kicker.de/ Na stronie znajduje się ankieta "które miejsce zajmą Niemcy w grupie B" podczas ME2008. Narazie według ankietowanych osób niemcy zajmą pierwsze miejsce.Ale wszystko da się zmienić:)
Ankieta ta znaduje się na stronie głównej po prawej stronie tak na środku łatwo znależć bo jest tam zdjęcie naszego trenera Leo z trzema pozostałymi trenerami z gr B.
WEJDZ GŁOSUJ NA 4 MIEJSCE NIEMCÓW, WYSLIJ WSZYSTKIM ZNAJOMYM NIECH ODDADZA SWÓJ GŁOS NA 4 MIEJSCE NIEMCÓW!!!
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
zróbmy szwabom motywacje jakiej jeszcze nie mieli :icon_twisted: :devil: :021: :evil: :daibel2:
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
obowiązkiem każdego prawdziwego kibica w kraju powinno być codziennie jedno zagłosowanie na czwarte miejsce Niemców.
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
jasne. zdołować Szwabów !!!.
teraz- 4.12 godz. 10.41 4 miejsce jest już na drugim miejscu
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Ale chamy. Nabazgrali coś po deutschlandzku, nie wiem co i jeszcze wyniki sondy zamazali. Obrazili się :D

A teraz czas na kolejne kraje :D Haha, zróbmy sondę na www.pilkanozna.pl i podpuscimy
niemców, żeby głosowali :D Niech tam będzie pytanie któr drużyna odpadnie, a ktoś spreparuje i popodrzuca maile na zagraniczne fora. Ale były ubaw :D:D
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja widzę tę sondę i Niemcy mają ponad 80% głosów na 4. miejsce. Chyba pół Polski zagłosowało, a może i jakieś austriackie posiłki.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Nansen, na temat seksu z niemieckimi pływaczkami proszę stworzyć odrębny temat :p
 

Boy17

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
433
Punkty reakcji
0
Miasto
ze!
O ile niemoge powiedziec, ze nielubie wszystkich niemcow jako ludzi - bo przeciez kazdy jest inny, o tyle reprezentacji niemieckiej poprostu szczerze nie lubie i zycze im jak najgorzej - graja dobrze - fakt, ale bardzo (ucieklo mi slowo).
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
http://www.kicker.de/ Na stronie znajduje się ankieta "które miejsce zajmą Niemcy w grupie B" podczas ME2008. Narazie według ankietowanych osób niemcy zajmą pierwsze miejsce.Ale wszystko da się zmienić:)
Ankieta ta znaduje się na stronie głównej po prawej stronie tak na środku łatwo znależć bo jest tam zdjęcie naszego trenera Leo z trzema pozostałymi trenerami z gr B.
WEJDZ GŁOSUJ NA 4 MIEJSCE NIEMCÓW, WYSLIJ WSZYSTKIM ZNAJOMYM NIECH ODDADZA SWÓJ GŁOS NA 4 MIEJSCE NIEMCÓW!!!

Jezu jak czytam takie zenujace, gnusne dzialania zakompleksionych polaczyn przez male p to az umiera cos we mnie

typowy polski zascianek reprezentujesz "kolezanko"
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Nuworld ty chyba rzeczywiscie potrafisz tylko obrażać.Poczucie humoru tez nie masz.Przecież to tylko żarty z tą ankietą!!!
Nie musisz od razu wyciągac swoich kompleksów.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Nuworld ty chyba rzeczywiscie potrafisz tylko obrażać.Poczucie humoru tez nie masz.Przecież to tylko żarty z tą ankietą!!!
Nie musisz od razu wyciągac swoich kompleksów.

hmm ale powiedz mi co w tej zabawie jest smiesznego i po co ona jest?

przeciez to zalosne
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
smieszne jest to ze faworyt za sprawą siły internetu wypadnie najgorzej,nie ma co sie doszukiwac drugiego dna
 
Do góry