"Zagadać" przez facebooka.

NephilimV

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Słowem wstępu - piszę tutaj a nie w poddziale "Podryw doskonały" ze względu, że chcę nawiązać znajomość, a co wyniknie dalej to zobaczymy.

Trzy dni temu byłem na koncercie, przy scenie jakoś tak nawiązałem krótki kontakt z dziewczyną - muzyka nam przerwała, ale odnalazłem Ją później. Porozmawialiśmy chwilę - było średnio, jakoś nie udało się złapać wspólnego języka, więc o żaden kontakt się nie postatałem, a skończyliśmy rozmowę słowami "widzimy sie w grudniu na kolejnym koncercie." No nic, trudno. Jednak tak na facebooku przeglądałem właśnie opinie odnośnie koncertu i przypadkiem Ją znalazłem. Szybki look na profil i tak jakbyn znalazł odbicie swoich zainteresowań - dość niszowych swoją drogą. Pomyślałem sobie, że kurcze może fajnie by było jednak jakoś nawiązać konkt i zainteresować Ją sobą. No ale właśnie... Zostaje tylko tenj facebook, a nasza pierwsza rozmowa nie była zbyt fajna. Czterech wspólnych znajomych, z czego kontakt mam z jednym, który btw. był z Nią w związkniepozwoli nam sie zapoznać. Jak to zrobić, żeby jednak nawiązać znajomość i wyjść z twarzą.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Nephilim napisał:
było średnio, jakoś nie udało się złapać wspólnego języka, więc o żaden kontakt się nie postatałem,
A widziałeś jakieś zainteresowanie z jej strony ?
W sensie , czy była chętna na dalszy kontakt.

Jeżeli dostrzegłeś w jej zachowaniu chęć poznania się bliżej ( nie była obojętna , chętnie uczestniczyła w rozmowie , sama próbowała coś od siebie dodać, uśmiechała się ) to już możesz napisać do niej na tym fejsie , ale nie narzucaj się.

A jeśli tylko czekała ,aż rozmowa się skończy, to nie zawracaj sobie nią główki . :)

Jeżeli masz jaja , to nie mieszaj w to żadnych kolegów :glare:
 

NephilimV

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
No właśnie trochę nie dała po sobie nic poznać. Niby kontynuowała rozmowę, ale też nie zauważyłem niczego co by wykazywało jej duże zainteresowanie. Późna pora była, emocje po koncercie i jakoś tak moje zmysły upośledzone były.
Lajknęła mi post na fejsie dlatego Ją znalazłem :S
Nie miałbym nawet do kogo się zwrócić. Nie wiem czy warto cś tutaj się angażować..
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Skoro kontakt był (rozmawialiście) to możesz śmiało zagadać. Zapytaj czy Ciebie pamięta i zaproś do znajomych. Może po tym ruchu ona coś od siebie doda, np. podtrzyma rozmowę albo Cię zaczepi.
Jeszcze miałem spytać: mieszkacie w tym samym mieście czy dzieli was większa odległość?
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Yelonek napisał:
Lajknęła mi post na fejsie
Czyli jeszcze nie wszystko stracone!!! :tak:
Hahaha to mnie zniszczyło :D



Ale wracając do tematu ja uważam ze jeśli zamieniłeś z nią kilka zdań na koncercie to nie ma najmniejszego problemu żeby porozmawiać za pomocą fejsa.

Musisz sobie tylko odpowiedzieć czy warto, ale uważam ze nie masz nic do stracenia a wiele do zyskania ! ;)
 

NephilimV

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Stwierdziłem, że nic nie tracę, napisałem i zostałem miło przyjęty. Zobaczymy jak sie to dalej potoczy. Dzięki!
 
Y

Yelonek

Guest
No i bardzo dobrze zrobiłeś, że jednak spróbowałeś. Tylko się teraz nie podpalaj, nie klikaj żadnego "zaczep" itd. Stosując metaforę piłkarską - spokojnie utrzymuj się przy piłce, dyktuj tempo gry, nie ryzykuj groźnych strat w środku pola i pamiętaj, że lepiej mądrze stać, niż głupio biegać. :eek:k:
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
I co, jak to się rozwija?:) To, że zagadałeś do niej przez fb, to moim zdaniem słuszny kierunek? W końcu nie jest zupełnie obcą osobą, więc miałeś prawo:) A co ważniejsze, to macie wspólne zainteresowania, z tego co piszesz, a w dodatku nie są to popularne zainteresowania, więc na Twoim miejscu kontynuowałbym znajomość i sprawdziłbym jak to wszystko się potoczy...

Bo moje zdanie jest takie, że wspólne zainteresowania pomagaja szczegolnie na poczatku nowej znajomosci sie lepiej poznac. Jak są one, to łatwiej budować relację między dwojgiem ludzi. Sam dużą wagę do tego przykładam, jak poznaję nowe dziewczyny. Akurat ja mam o tyle ułatwione zadanie, że mydwoje, gdzie mam konto, przeprowadza selekcję za mnie i dopasowuje do mnie odpowiednie dziewczyny, w dużej mierze właśnie opierając się o wspólne zainteresowanie, ale też cechy charakteru, poglądy itp. I sprawdza się moja teoria, że wspólne zainteresowania i takie dopasowanie kobiety jest istotnym elementem, bo im więcej punktów dopasowania mamy, tym te znajomości lepiej się rozwijały.

Także nie poddawaj się, zwłaszcza, jeśli Ciebie zainteresowała ta dziewczyna. Powalcz trochę o nią, a faktycznie kolegów o pomoc raczej nie proś, sam sobie dasz radę;)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Nephilim - postąpiłeś wg zasady.... do odważnych świat należy.... i o to właśnie chodzi,zresztą miałeś łatwiej bo już z dziewczyną rozmawiałeś, była tylko kwestia przypomnienia o sobie choćby właśnie na tym facebooku. Skoro wszystko układa się po Twojej myśli,mam nadzieję, że dalej już pójdzie całkiem gładko,czego Ci życzę z całego serducha.:)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Jak tak czy tak juz chwile rozmawialiście to ja nie widze żadnego problemu żebys do niej zagadal na luzie na fb, dziewczyny lubią odważnych facetów
 
Do góry