Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ja preferuję bezbarwną pomadkę ochronną z Melisy jest ciut tańsza niż z nivea a jakość porównywalna.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Używam wazeliny kosmetycznej na dzień, a wieczorem nakładam na usta naturalny miód. Nie mam problemu bo usta mi dzięki temu się nie wysuszają i nie pękają.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Ja raz na jakiś czas masuje usta szczoteczką do zebów, potem są miękkie i gładkie. No, a potem wazelinę Lip Care Flosleku. Bardzo mi odpowiada, dobrze pielęgnuje i chroni :)

Ja się skusiłam namową i zapachem na tą wazelinę, taka w pudełeczku prawda? Chyba sobie jeszcze czekoladową kupię. Jak przyjdą mrozy, no w sumie to rano już jest mroźno, sprawdzę jak wazelinka chroni usta.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
za wczasu lepiej sie wyposazyć w asortyment. Ja idąc na zakupy dzisiaj zapomnialam posmarowac i rąk i ust ( a jeszcze rękawiczek zapomniałam ) :/ i już mam masakryczne i w dolkach ust mnie zmroziło.. Ale teraz wchlania mi się wartstwa panthenolu w sprayu niebawem powinno być już dobrze. :)
 

Wildgift_pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Latem czy zimą, u mnie najbardziej spisuje się pomadka do ust z firmy Nivea - "Vitamin shake Craneberry i raspberry". Pomadka występuje w nowej formie, ma taki ścięty dziubek. Zawiera witaminy B, C i B5 które dbają o to, żeby nasze usta były zdrowe i odpowiednio nawilżone. Kolor pomadki jest różowy, na ustach jednak pozostawia tylko delikatny połysk. Ale najważniejsze jest to, że pachnie jak owocowa Mumba! :D
Polecam!
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Miód pozostawia się na kilka minut na ustach, oprócz właściwości nawilżających chroni je przed szkodliwymi skutkami promieni słonecznych. Likwiduje zmarszczki wokół ust, odżywia, nawilża i odmładza. To jedno i najlepsze dotąd co znam na zimowe sposoby z ustami, do tego smaczne!

Nawykiem każdej kobiety powinno być smarowanie ust pomadką ochronną, kremem lub wazeliną o właściwościach nawilżających, a problemów nie będzie. =)
 

natasza.sza

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja też smaruję często usta miodem, zwłaszcza zimą. Oprócz tego pomadka ochronna. Tylko jeszcze sposobu na opryszczkę nie znalazłam
 

pawelde79

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Mały balsamik z oriflame, teraz cięzko go dostać ale swojego czasu pamietam że był w każdym katalogu. małe rózowe pudełeczko. Usta były po nim super.
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miód, wazelina ewentualnie pomadka na zimę. Nie mam jednej ulubionej biorę co mam pod ręką.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
To moja ulubiona wazelinka z Ziaji. Przy okazji ostrzegam przed wazeliną Bielendy. Ona jest jak tak cała perfumeria. Ma się wrażenie, że na usta dajemy czysty perfum. No tragedia, wytrzymac się nie da. Natomiast ta Ziajki jest bezsmakowa i bezzapachowa.
 

Attachments

  • wazelina.jpg
    wazelina.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 6

Doro.tka

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Wazelinka kosmetyczna - też taką mam, fajna i sprawdza się, ewentualnie coś dodatkowo w sztyfcie bezbarwnego do torebki :)
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja używam pomadek Chapstick, a tej zimy odkryłam Carmex. Słyszałam też dużo dobrego o Tisane, ale na własnych ustach nie wypróbowałam.
 

Francisca

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Polecam pomadkę Neutrogeny. Jest naprawdę super, tak jak i krem do rąk - ja często mam przesuszone dłonie i usta, a wystarczy, że raz zastosuję pomadkę czy krem z tej firmy i już widzę wyraźną poprawę :)
 
D

Dosiek77

Guest
Polecam pomadkę Neutrogeny. Jest naprawdę super, tak jak i krem do rąk - ja często mam przesuszone dłonie i usta, a wystarczy, że raz zastosuję pomadkę czy krem z tej firmy i już widzę wyraźną poprawę :)
Ostatnio skusiłam się i spróbowałam. Faktycznie jest bardzo dobra, tłusta ale nie lepka i super nawilżenie
 

Carla2

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja znalazłam w wyszukiwarce kosmetycznej balsamy ziaji...czy ktoś używał? Oto one: https://lupakosmetyczna.pl/kosmetyki/8/
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Na zimę polecam Carmex. Mnie ten balsam nie raz wybawił od popękanych do krwi ust. Dodatkowo pobudza krążenie a teraz jest sporo zapachów. Mnie ten klasyczny nie odpowiadał.
 

Agata311

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Witam
A ja polecam do ust na zimę aloesowy naturalny sztyft do ust http://www.forever.iq.pl/produkt/aloesowy-balsam-do-ust, sama stosuje juz od roku i działa wyśmienicie.
 

riata

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
jaki specyfik możecie polecić na bardzo wysuszające się w ciągu dnia USTA ?
 
Do góry