Zadanie z j. angielskiego...

gangsta_lady

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Siemana, yo!
Od razu przejdę do rzeczy: moja młodsza siostra ma na zadanie opisać dom.. "egzotyczny"... :mruga: Nie mam pojęcia jak opisać ten dom, a zwłaszcza po angielsku, bo ja na angelskim się nie znam... :niepewny: Mógłby mi ktoś pomóc? Bardzo proszę...
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

gangsta_lady

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Oczywiście, proszę:
Dom zbudowany jest z drewna. Umiejscowiony jest w ogórdku pełnym palm i przeróżnych kolorowych kwiatów, obok znajduje się basen. Dom jest duży, w środku jest kilka sypialni, pokój gościnny (salon), kuchnia, 2 łazienki. Sypialnie są bogato wyposażone w duże łóżka, piękne obrazy i stylowe dodatki. W pokoju gościnnym znajduje się ogromny telewizor, kanapa, fotele, kominek i kwiaty doniczkowe. Zaś, gdy wejdziemy do kuchni oczaruje nas ona są nowoczesnością. Łazienki są bardzo luksusowe - jakuzzi, sauna, duża wanna, świeczki i muzyka to marzenie nie jednego.
Z góry dziękuję! :)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Oczywiście, proszę:
Dom zbudowany jest z drewna. Umiejscowiony jest w ogórdku pełnym palm i przeróżnych kolorowych kwiatów, obok znajduje się basen. Dom jest duży, w środku jest kilka sypialni, pokój gościnny (salon), kuchnia, 2 łazienki. Sypialnie są bogato wyposażone w duże łóżka, piękne obrazy i stylowe dodatki. W pokoju gościnnym znajduje się ogromny telewizor, kanapa, fotele, kominek i kwiaty doniczkowe. Zaś, gdy wejdziemy do kuchni oczaruje nas ona są nowoczesnością. Łazienki są bardzo luksusowe - jakuzzi, sauna, duża wanna, świeczki i muzyka to marzenie nie jednego.
Z góry dziękuję! smile.gif
The house is made of wood. Placed in a garden with palms and different/various colorful flowers. Nearby is swimming-pool.
The house is big. There are several bedrooms, living room, kitchen, 2 bathrooms inside. Bedrooms are well furnished with big beds, beautiful paintings and stylish accessories. In living room there is a huge TV, couch, armchairs, fireplace and potted flowers. Kitchen will charm us its modernity, when we come inside. Bathrooms are very luxorious - jaccuzi, sauna, big/huge bath/bathtube, candles and music is dreaming of many.

Mniej więcej jest. Nie jest dosłownie bo tak sie nie da. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś jeszcze na forum kto umie lepiej ode mnie angielski i poprawi błędy
 

gangsta_lady

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ślicznie dziękuję za pomoc! :) Niech Bóg Ci to w dzieciach wynagrodzi! :D ;> A tak na prawdę, nie wiem jak mam dziękować! Pozdrawiam! ;)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ja ci dam dzieci !!!! :p Nie jest pewnie wszystko perfekt ale przetłumaczyłam jak umiałam, w razie jakby sie nie znalazł ktoś kto umie wszystko na glanc :p
 
Do góry