Zadaj pytanie użytkownikowi X.

E

Elen

Guest
:D MacaN odpowiem Ci z humorem- ooo tak.... z mega seksownym i inteligentnym mezczyzna wybic sie na miedzyorbitalna to bardzo realne. Mozna podbijac kolejne planety non stop. A powaznie- fajnie byloby obejrzec Ziemie z przestrzeni kosmicznnej, wiec- tak, chcialabym. **** <entliczek petliczek, czerwony guziczek na kogo wypadnie na tego bec!> :lol: Adam1984 - co Cie najbardziej intryguje i pociaga w Kobiecie?
 

Adam Uwouk

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
18
Punkty reakcji
9
Wiek
39
Miasto
UK
Elen napisał:
Adam1984 - co Cie najbardziej intryguje i pociaga w Kobiecie?

Kiedy kobieta jest elegancka i seksualna (nie mylić z seksowną )
Kiedy zdaje sobie sprawę ze swojej urody, ale nie robi z siebie gwiazdy.
Pewna siebie i zaczepna, ale nie przemądrzała. Inteligentna i ambitna, ale również potrafiąca się cieszyć nawet z drobnych rzeczy.
Kobieta która wie czego chce, potrafi sięgać po to czego pragnie i nie kieruje się jedynie sztywnymi regułami ustalonymi przez społeczeństwo.

Pytanie do Konawlia78

Jaka była najbardziej spontaniczna sytuacja w której poznałaś i umówiłaś się z obcym facetem? (sytuacja która bardzo pozytywnie Cię zaskoczyła i utkwiła w pamięci).
 
K

konwalia78

Guest
Sytuacja, w której poznałam mojego męża. Mimo, iż ona nie była zbyt spontaniczna a wyreżyserowana ( potrzebowałam partnera na ślub kuzynki ) to zaskutkowała obopólnym zachwytem i małżeństwem po 8 miesiącach znajomości :) Te spontaniczne mimo, iż owocowały sporym stażem bycia ze sobą to nie miały w sobie tej iskry która miała miejsce w opisanym przeze mnie krótko przypadku.


Adam1984 czego absolutnie nie zaakceptowałbyś w kobiecie?
 
E

Elen

Guest
Adamie, wpelni zadowala mnie Twoja odpowiedz. Przyznam nawet, ze mnie zaskoczyles pozytywnie. Czym? dojrzaloscia. Powiem Ci jak ja odebralam to, co powiedziales. Pojawia mi sie w wyobrazni obraz kobiety ladnej naturalnie, podkreslajacej atuty swej urody umiejetnie, ale nie "przerysowanej" zbyt mocnym makijazem. Kobieta czysta, elegancka, zadbana, ladnie pachnaca perfumami, ktora zachwyca nawet jak biega w parku. Kobieta, ktora nie boi sie okazac mezczyznie, ze on sie jej podoba, ale zarazem... nie narzuca sie. Hm... takie polaczenie seksapilu i naturalnego wdzieku, kobieta spontaniczna lecz niezmanierowana. Bo tylko taka potrafi sie cieszyc z "drobnych rzeczy." Kobieta swiadoma swoich potrzeb. *** A tak przy okazji powiem- ja bardzo lubie zartowac na temat seksu i damsko-meskich relacji. Ale prywatnie traktuje te sprawy powaznie.
 

Adam Uwouk

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
18
Punkty reakcji
9
Wiek
39
Miasto
UK
Moi drodzy. Przyjąłem zaproszenie do tej zabawy za co bardzo dziękuję :), ale mam naprawdę tyle rzeczy na głowie że postanowiłem udzielić ostatniej odpowiedzi na pytanie.

Elen:
Bardzo dobrze opisałaś kobietę która bardzo dobrze na mnie działa :)

Jeżeli są tutaj osoby które mają spore powodzenie/duży wybór wśród płci przeciwnej to zapewne wiedzą że wygląd zewnętrzny ma duże znaczenie i to on w pierwszej kolejności popycha nas do działania. Tak się jednak składa że z czasem i doświadczeniem podnosimy znacznie naszą poprzeczkę i zamiast kierować się jedynie wyglądam zaczynamy szukać w innych osobach cech dzięki którym dana kobieta/mężczyzna staje się tzw "fioletową krową" pomiędzy całym stadem czarno-białych :)

OK. To teraz odpowiedź na pytanie:


konwalia78 napisał:
Adam1984 czego absolutnie nie zaakceptowałbyś w kobiecie?

Traktowania mnie jak sponsora i organizatora rozrywek.
Często bardzo atrakcyjne kobiety przyzwyczajone są do tego, że faceci starają się im przypodobać organizując różnego rodzaju rozrywki (szczególnie na samym początku ich znajomości).
Ja osobiście mam takie podejście, że obojętnie kim by nie była dana kobieta i jakby pięknie nie wyglądała, to zawsze jesteśmy na tym samym poziomie. Jeżeli kobieta zaczyna strugać gwiazdę i sama nadaje sobie różnego rodzaju przywileje (tylko i wyłącznie ze względu na swój wygląd fizyczny i wianuszek adoratorów), to szybko sprowadzam ją na ziemie i nasze relacje wyglądają już zupełnie inaczej.
Jeżeli natomiast trafia się jakaś wyjątkowo zapatrzona w sobie osobistość, to szybko doznaje lekkiego szoku dostając w prezencie tzw kosza.

Z racji tego że Elen jako ostatnia zamieściła post, przekazuje jej możliwość zadania pytania do dowolnej osoby biorącej udział w tej zabawie.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy :)
 
E

Elen

Guest
A tak tak Adamie.... tu masz racje, czasem bywa tak, ze ludzie zafascynuja sie czyims super wygladem, ale osobowosc ciekawa to ogromny plus. To zalezy jeszcze od tego kto na kogo trafi i czego oczekuje. Roznie to bywa z tym "rownym poziomem." ;) Ale dam juz spokoj moze. *** Jako ta od trudnych pytan, musze cos wymyslec. Hm... ? Moze zadam pytanie z cyklu zyciowo -egzystencjonalnych. Gressil - gdybys wiedzial, ze zostal Ci mniej wiecej rok zycia, to...co zmienilbys w swoim zyciu? co zrobilbys a czego nie? Jak spedzilbys ten czas na ziemi?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Spełniłbym jedno marzenie (nie pytaj jakie). Poza tym chciałbym ten czas spędzić z rodziną,

macan

jaki dźwięk przyprawia cię o ciarki? jest w ogóle taki?
 
E

Elen

Guest
Gressil, alez oczywiscie, ze nie mialam zamiaru pytac, nie jestem wscibska. Marzenie to marzenie, mowic nie trzeba. Niech Ci sie spelni.:) Ale powiem Ci, ze mamy podobne podejscie, bo ja tez chcialabym spedzic ten czas z osobami bliskimi sercu. Ogolnie jestem za okazywaniem uczuc. W sumie kazdy nastepny dzien, to dzien mniej z zycia. Smierc postrzegam jako zakonczenie i transformacje. Skupiam sie na dniu dzisiejszym. Dzieki za odpowiedz. :)
 
M

MacaN

Guest
Tak, jest taki dźwięk. Zgrzyt paznokci przesuwanych po ścianie, tablicy, itp. Kojarzy mi się to z niesamowitym dyskomfortem, jaki potem odczuwam, gdy sam tak przejadę niechcący po czymś paznokciami.

Hmmm...

Marek70

Należysz do mensy ?
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Nie ,nie należę.
To w sygnaturze to tylko żartobliwy cytat
Natomiast znam dwie osoby należące ,jedna jest z dalszej rodziny ,druga ze znajomych z forum


Wiki 9967
Czy Twój nick to zdrobnienie od imienia?
 
W

wiki9969

Guest
Chyba chodzi o mnie. :D

Powiedzmy, że tak, ale nie od pierwszego. :p


RainQueen

Kogo zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę? :p
 
W

wiki9969

Guest
Rain nie ma, więc przekazuję pytanie.

Pincerka:

Czy gdyby Spamerski zaproponował Ci spotkanie, to odważyłabyś się na nie pojechać? :crazy:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Nie :crazy:



Wiki
Kogo z forumowiska chciałabyś zabrać na bezludną wyspę? :D
 
W

wiki9969

Guest
Yellow. Byłby to najcudowniejszy okres w moim życiu. :zakochany:



Grzechu

Z kim z Forumowiska chciałbyś się spotkać? :szuka:
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Kiedyś już się spotkałem z kimś z forum :crazy:
Ale obecnie z Lokajm bo najbliżej :D Obalili bysmy wino :szuka:

Pinca

Kiedy wypuscisz Emperasa z piwnicy Spamerskiego? :Crazy:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
To zależy od szefa :crazy:




Empeg

Jesteś głodny?
Jak tak to postukaj trzy razy łańcuchem o kaloryfer. :szuka:

:crazy:
 
W

wiki9969

Guest
To teraz napisz do niego, żeby łaskawie wszedł na forum i odpowiedział. :szuka:


A raczej spuść go z łańcucha. :szuka:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Brak odzewy od Emperaszka.
Więc ponawiam pytanie do Spamerskiego :crazy:



Ile metrów kwadratowych ma Twoja piwnica? :szuka:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
z truskawkami? :crazy:
Nie

Wiki

Jaką supermoc chciałabyś posiadać?
 
Do góry