Zadaj pytanie użytkownikowi X.

K

kate2

Guest
Nie chciałabym być żadnym zwierzęciem absolutnie :)

Ilusia: Czytasz książki jedna za drugą? Jakie widzisz plusy czytania?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Tak, jak skończę jedną, to zaraz zabieram się za kolejną. Czytanie rozwija wyobraźnię, zwiększa zasób słów, przenosi nas też w inny, ciekawy świat :) Zawsze podobało mi się właśnie to, że możemy wizualizować sobie w głowie czytane treści, tworzyć swoją własną "ekranizację" :)

Spamerski
Jak tam samopoczucie w te pochmurne, wiosenne, poniedziałkowe popołudnie? ;)
 
S

Spamerski

Guest
Samopoczucie w porządku. Pogoda nie ma wpływu na moje samopoczucie ;)

Pincerka
Dlaczego już nie opisujesz swoich snów? :crazy:
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Dobre pytanie. Lubię bardzo rozmawiać o zainteresowaniach, hobby. Lubię gdy ktoś mnie zaraża jakąś swoją pasją, na tyle, że sama zaczynam mieć potrzebę by to robić.

Co myślisz o dzisiejszej młodzieży?
 
K

kate2

Guest
Wolfy napisał:
Co myślisz o dzisiejszej młodzieży?
Sądzę, że nie odbiega w jakiś dramatyczny sposób od młodzieży ,,wczorajszej'' . Część jest ambitna, energiczna, żądna sparwiedliwości i wiedzy a część poprzestaje na naskórkowym podejściu do życia. To, co przykre to brak szacunku obu płci do siebie wzajemnie i niepoważne podejście do drugiego człowieka i związku.



Pincerka



Czy chciałabyś mieć jeszcze dziecko? :) I jeszcze jedno pytanie skoro tu jestem: Twój typ mężczyzny: wygląd i cechy charakteru.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Co to za samowolka, na nieswoje pytania odpowiadajo, dwa naraz zadajo, za moich czasów to było nie do pomyślenia! :crazy:
 
K

kate2

Guest
Jendrula napisał:
Co to za samowolka, na nieswoje pytania odpowiadajo, dwa naraz zadajo, za moich czasów to było nie do pomyślenia! :crazy:
Ja odpowiadam raz na pół roku w tym wątku więc sobie pozwoliłam zaszaleć ;) Ale jesli to problem to poproszę odpowiedź choć na jedno z tych pytań :)
 
S

Spamerski

Guest
25 lat w więzieniu, poradziłbym sobie :szuka:

Pytanie do Wolfy, która najprawdopodobniej pomyliła temat z "Mów prawdę": jakie masz hobby? :)
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Spamerski napisał:
Pytanie do Wolfy, która najprawdopodobniej pomyliła temat z "Mów prawdę": jakie masz hobby?
O pardon. Zgadza się. :)

Moje hobby? Muzyka (gra na gitarze), ostatnio bardzo fotografia a czasem maluję też obrazy na sztaludze jak mam więcej czasu. Kolejne hobby to siłownia. Poza tym bardzo lubię czytać książki, wychodzić na miasto jak jest ciepło i obserwować ludzi. I to by było na tyle.


Pytanie do Jendruli:

Jaki jest Twój ulubiony bohater z dzieciństwa i dlaczego? Czy jakoś się z tym konkretnym utożsamiasz?
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Niestety ale chyba nie mam tego jednego jedynego ulubionego bohatera, z żadnym też się specjalnie nie utożsamiałem. W związku z czym chyba nie jestem najlepszą osobą do tego typu pytań :lol:


Ale chętnie przekażę to pytanie do Pincy :szuka:
 
M

MacaN

Guest
Ponieważ stwierdziłem, iż forum się wyludnia, a dyskusje stają się coraz bardziej banalne. Wyjątkiem były co prawda moje działy związane z polityką, ale nie chciałem już mieć obowiązków wobec miejsca, w którym po prostu nie chce mi się regularnie przebywać.

Nie wiem komu by tu.... [member=Wolfy] długo już trenujesz? No i czy robisz to regularnie i czy Ci się chce? ;)
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
W sumie trenuję tak od grudnia. Robię to regularnie 3x w tygodniu, na zmianę treningi siłowe i cardio. Konkretne partie ćwiczę już jak mi się chce. :tongue:

Pincerka, dużo zjadłaś podczas świąt? :przewraca:
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Troszeczkę za dużo :pokrecony: Ale spacerek po obiedzie pomógł :tongue:

Pincerka

Jaki masz kolor ścian w pokoju? :lol:
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Raczej nie śledzę seriali więc muszę odpowiedzieć "Czas Honoru", który swego czasu oglądałem.




Pinca, powiedz mi co ciekawego się dzieje w Chirurgach ostatnio :szuka:
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Pincerka napisał:
s12e16 – Meredith spędzi noc z Willem, ale romantyczne uniesienia zakończą się wielką katastrofą. Tymczasem Andrew zacznie izolować się od Maggie, a Amelia będzie musiała podjąć trudne decyzje dotyczące Owena. Chirurdzy s12e16 to także kolejne problemy Jacksona i April, którzy kłócą się o ciążę i o… wszystko.
Twój opis bardzo trafnie odzwierciedlił fakt, że serial o chirurgach nie ma już niestety nic wspólnego z medycyną :cry:
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
wiki9969 napisał:
Marek70 Gdzie chciałbyś spędzić tegoroczne wakacje?
Hm,plany.
Wielu je miało.Na razie nie myślałem o tym
Jak znajdę kilka dni wolnego to może wsiądę w samochód i udam się w Bieszczady nie znam tych rejonów albo Jura Krakowsko Częstochowska..

Ale przyznam się co mi chodzi po głowie.
Mam ochotę obejść Polskę dookoła,w promieniu do 100 km od granic.na 4 raty
Nazwałem to "sztafeta 4 razy 1000 km"..
1000 km to ok trzy tygodnie do miesiąca marszu,takie wakacje mi się marzą.
Albo z Gdańska na Rysy,tylko wędrować i odpoczywać.,zwiedzając ciekawe miejsca.
Może kiedyś.....

Kiepsko z pomysłem na pytanie...


Wiki
Które wakacje wspominasz najlepiej i dlaczego?
 
W

wiki9969

Guest
Tak :niepewny:


Te w 2003. Bo po latach życia w ciemności w końcu ujrzałam światełko w tunelu.

Czyli wyszłam z ciężkiej depresji spowodowanej śmiercią babci i brata dzięki narodzinom siostry. :)


Pincerka

Śpisz? :crazy:
 
M

MacaN

Guest
Dziś nic, ale 24 przypaliłem pierogi. To pewnie dlatego, ze było już po 23 i chciało mi się spać ^_^

Wiki - Kiedy upieczesz mi mój tort?
 
Do góry