Zaburzenia okresu, ciąża...?;0

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Po współżyciu z chłopakiem zrobiłam test-wynik wyszedł negatywny-ale obawiam się, że wynik może być nie prawdziwy, bo zrobiłam go 7dni po współżyciu (a nie 14)...no ale 3 dni po tym teście dostałam okres.Wydaje mi się, że był normalny raczej...no może krótszy o 1dzień niż zwykle...
Teraz drugi raz dostałam, ale wcześniej o tydzień...pierwszy dzień obfity, drugi średni i na tym koniec :mruga: a u mnie okres zawsze trwa co najmniej 4,5 dni...
Wymiotowałam dwa razy przed tym okresem, ale nie wiem czy to nie przez wirus...czasami jest mi niedobrze, ale poza tym nie zauważyłam żadnych innych objawów...
Mój pierwszy raz był ponad miesiąc temu, czy to możliwe, że przez to okres mam tak strasznie rozregulowany?nie miałam nigdy tak dokładnie regularnego, ale teraz to już w ogóle masakra....
albo czy moge być w ciąży?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wlasnie pytanie jak wyzej...ale mysle ze nie jestes w ciazy okres normalnie dostalas a przez obawe przed ciaza widzisz roznice w okresie za krotko trwal byl inny tatata za szybko zrobilas test strata pieniedzy,masz normalnie miesiaczki a rozregulowac sie mogly przez stres badz wahania hormonow
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jeżeli sie zabezpieczaliście należycie, sądze,że nie jesteś w ciąży tylko za bardzo sie przejmujesz, i może z powodu stresu Twój okres był inny niż zawsze.

PS. Nie będe zakładać nowego tematu ale chciałam o coś spytać.
Od 1-1,5 tyg.bardzo mnie mdli w godzinach południowych, piersi mnie strasznie bolą,mam wilczy apetyt, ciągle chce mi sie spać. Cóż, zabezpieczam sie biore sterdiril30 już 3opakowanie, zastanawiam sie czy to są skutki uboczne?spotykałyście sie z czymś takim?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
mała*czarna to sa skutki uboczne tabletek jezeli bedzie bardzo ci to przeszkadzalo po 4 opakowaniu mozesz zmienic na inne
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Justyśkaa - dziękuje Ci bardzo :*
To jest masakra, ja już myślałam,że znalazłam dobre tabletki...dlaczego nie moge żadnych do siebie dobrać? Czy jest możliwością ,że nigdy takich nie znajdę??? Brałam Cilest, Yasminelle, Novynette, teraz ten Stediril30...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
niestety ale tabletki nie dla kazdej kobiety pasuja to sa hormony moja siostra probowala 5 razy i nie moze dopasowac wiec to rzucila...radze wspomniec ginekologowi o badaniu krwi poniewaz tak szybciej mozna dobrac tabletki
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
niestety ale tabletki nie dla kazdej kobiety pasuja to sa hormony moja siostra probowala 5 razy i nie moze dopasowac wiec to rzucila...radze wspomniec ginekologowi o badaniu krwi poniewaz tak szybciej mozna dobrac tabletki
Oł szyt...mam jeszcze nie zaczęte 4opakowanie, za 3 dni powinnam zrobić przerwe. Sama nie wiem...pewnie łykne te 4opakowanie na spróbowanie (minie nie minie?). Jak mi sie nie polepszy to znowu poszukam innych. To jest naprawde męczące :(
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
po 4 opakowaniach wiadomo czy tabletki pasuja czy nie ale mozesz poczekac jeszcze troche byc moze twoj organizm sie dlugo przyzwyczaja
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
jesli jestes na tyle dorosła zeby współzyc mysl o konsekwencjach.........
Zdaje sobie z tego sprawe.
I przecież nawet nie użalałam się nad sobą tylko po prostu pytam...!
A właśnie robiłam test i wyszło, że nie jestem w ciąży...ale nadal troche niepokoi mnie ten okres...
myślicie, że powinnam iść do ginekologa?
słyszałam, że jeśli okres jest tak bardzo nieregularny to w przyszłości moge mieć problemy z płodnością...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
mozesz miec problem z zajsciem w ciaze poniewaz brak miesiaczki to brak owulacji nic nie zaszkodzi jak pojdziesz do ginekologa
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mozesz miec problem z zajsciem w ciaze poniewaz brak miesiaczki to brak owulacji nic nie zaszkodzi jak pojdziesz do ginekologa
Ale ja mam okres...tylko czasami mój cykl trwa 32dni, a czasami 22...poza tym ostatnio miałam wyjątkowo mało obfite i krótkie...ale to też chyba coś nie tak...
a miesiączkuje już od 6 lat to myśle, że chyba powinien być wreszcie regularny...]
może poczekam jeszcze 2 mies i zobacze jak bedzie...?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ale okres moze sie uregulowac dopiero po porodzie jezeli masz co miesiac krwawienia to czym sie przejmujesz?przeciez nie zawsze musisz miec obfite miesiaczki ale do lekarza mozesz pojsc
 
Do góry