Zaburzenia łaknienia - pisz, jeśli masz problem

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
OSADZ

Opychać Się Aż Do Zwymiotowania
 

Spojler21

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
101
Punkty reakcji
1
reasumując:
5 l wody
3 bochenki chleba
1 wiadro herbaty
a wszystko na jedno posiedzenie

chyba zapcham kibel ^_^

a worek warzyw i kilka skrzynek owoców to gdzie?
nie dbasz o swoją dziete i masz problemy z pamięcią.
a chleb wieloziarnisty jak z jogobelli (z duzymi kawałkami owoców :p :p :p


MŻ?
zgadza się!
mniej niewiadomo czego
i więcej zarcia w witaminy bogatego :) :eek:k: :eek:k:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
5 l wody
3 bochenki chleba
1 wiadro herbaty
15 kg kartofli w mundurkach
15 kg jabłek
jeść do momentu zwracania
nie ponoszę odpowiedzialności za problemy z drożnością ubikacji
 

Spojler21

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
101
Punkty reakcji
1
...
15 kg kartofli w mundurkach
...
nie ponoszę odpowiedzialności za problemy z drożnością ubikacji

jeśli te kartole będa w mundurkach (i w takich ilościach :) to niewykluczone że problemy z drożnością wystąpią jeszcze przed ubikacją :p :p :p

a ja jem wszystko, mase słodyczy (jak wracam z pracy to kupuje sobie kilka batonów i czekolade), mięsko w najrózniejszej postaci, kanapki z kremem czekoladowym itp.
(ale w pracy mam też kilka jabłek, cytryne, paprykę czasami (ale żadko, bo mnie denerwyją te ziarenka które trzeba z niej wydłubywać bo one wszędzie się rozsypują))
i caly czas mam niedowage :( :( :(
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
ja mogę oczyścić cały supermarket i wcale nie przytyję :D
 

dzolusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Belgia/ale Polka
no ja tu widze ze z powaznego tematu komediancko sie zrobilo hihhii

no ale nic zarty tez sa potrzebne.

mam niedowage ale nie czuje sie z trym źle


no to jak sie zle nie czujesz i dobrze jest ci z tym to oby tak dalej tylko prosze nie odchudzaj sie bbardziej i nie wmawiaj sobie ze masz jeszcze z czego schudnac.napewno wygladasz super
 

dzolusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Belgia/ale Polka
ja bym chciała schudnąć tak ze 4 kilogramy, mam 164cm wzrostu i waże 55 kilo


nie no dziewczyny no wy chyba nie wiecie co mowicie ja tu zaczynam z przerazeniem czytac szczuple dziewczyny i jeszcze chca sie odchudzac w czym wy problem widzicie bo ja nie rozumiem??
rozumiem osoby ktore maja spora nadwage i musza zrzucic zbedne kilogramy ale z normalna waga lub nie dowaga i jeszcze chca sie odchudzac !!! ja wysiadam z tego przystanku .
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
ja 2 lata temu wpadłam w anemię więc wiem co to znaczy mdleć na ulicy, ciągłe bóle i zawroty głowy. Prosze Was nie głodujcie. Jeśli chcecie schudnąć więcej się ruszajcie i ograniczcie słodycze :)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
jest inna rzecz też
anorektyczki są jak szkielety i mogą sobie kurtki na ramionach wieszać
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Ja kiedyś wpędziłam się w anemie..
Teraz znowu jestem temu bliska.
Nie warto się głodzić.
Ja tez dokąłdnie rok temu trafiłam do szpitala w tragicznym stanie co do anemi poporstu prawei wogle nie miaąłm zelaza a moje czerwone krwinki to byly w minimalnych ilościach a teraz znowu sie zaczyna to naprawde nie bylo mile... w szpitalu przedwakowali mi tabletki i musialam sie meczyc z niezbyt dobrym samopoczuciem... Na sam wdok jedzenia robi mi sie niedobrze i szczere mowiac wogle mi sie nie hce jesc ale wiem ze musze Od Anoreksji ostatnio zmarła 18 letnia Kamila pozatym nie bedziesz podobac sie chłopako a oni nie lubia przytulac sie do kaloryfera .. zastanow sie dziewczyno ja zeby wyjsc na swieta ze szpitala wpuchalam sobie do buzi jedzenie na chama oby spedzic swieta z rodzina
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja 2 lata temu wpadłam w anemię więc wiem co to znaczy mdleć na ulicy, ciągłe bóle i zawroty głowy. Prosze Was nie głodujcie. Jeśli chcecie schudnąć więcej się ruszajcie i ograniczcie słodycze :)
ja raz zemdlałam ale to było już dawno jak troche schudłam teraz też mam diete ale nie mdleje już miałam skierowanie na badanie krwi ale nie poszłam bo to boli:p :D

jest inna rzecz też
anorektyczki są jak szkielety i mogą sobie kurtki na ramionach wieszać
nie chodzi oto żeby je krytykować że są wieszakami !! :/ tylko je wspierać

no ja tu widze ze z powaznego tematu komediancko sie zrobilo hihhii

no ale nic zarty tez sa potrzebne.
no to jak sie zle nie czujesz i dobrze jest ci z tym to oby tak dalej tylko prosze nie odchudzaj sie bbardziej i nie wmawiaj sobie ze masz jeszcze z czego schudnac.napewno wygladasz super
niewiem czy super :( czasem jak za dużo zjem to sie czuje taka cięzka wole iść głodna spać niż na pachana
 

dzolusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Belgia/ale Polka
nie chodzi oto żeby je krytykować że są wieszakami !! tylko je wspierać
tylko ze takie osoby nie zawsze chca byc wspierane wspierac inaczej probowac pomagac tylko ze anoreksja to jak nalog mimo ze nie zdrowe to i tak to praktykuja(czyli wiedza ze to jest zle i nie powinny sie odchudzac to mimo wszystko sobie wmawiaja ze sa grube i sie odchudzaja)
ale pewnie z takim przezwiskiem to tez sie nie zgadzam.


niewiem czy super czasem jak za dużo zjem to sie czuje taka cięzka wole iść głodna spać niż na pachana


no ale pisalas ze zle sie z tym nie czujesz czyli nie jest najgorzej ocenilam to ze dobrze bo lepiej czyc sie dobrze niz zle.
a po drugie to nie jec za duzo po co lepiej isc niedojedzonym niz napchanym bo jak sama piszesz czujesz sie ciezko a to dobrze na organizm nie wplywa.


pozdrawiam
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Musisz poprostu sobi uświadomić że głodówka nie jest dobrą metodą pozatym porozmawiaj z przyjaciółką napewno Ci pomoże to już nie jest dieta to choroba !
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Musisz poprostu sobi uświadomić że głodówka nie jest dobrą metodą pozatym porozmawiaj z przyjaciółką napewno Ci pomoże to już nie jest dieta to choroba !
niewiem gadałam otym z przyjaiółką mówie że sie nie odchudzam a tak naprawde to kontroluje swoją wage w głowie. Mysle otym cały czas prawie i wiem że jestem chuda ale boje sie przytyć i ograniczam sie nieumie tego zmienić nawet jakbym chciała!! Kiedyś miałam nadwage to zaczełam sie odchudzać i wpadłam w taki wir odchudzania tak mi sie wydaje
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Niestety problem anoreksji i bulimi dotyczy bardzo wielu dziewczyn... przecież każda z nas chce wyglądać jak najlepiej, a powiedzmy sobie szczerze nie chce nam się biegać i ćwiczyć jak faceci, więc pozostaje głodówka. Ale to naprawdę jest zgubne, sama o tym doskonale wiem. Ciagle próbuję się wyrwać ze szponów choroby, ale wciąż są wygrane i przegrane...jeśli jeszcze jest czas na odwrót to zastanówcie jakim kosztem się katujecie...
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Witam wszystkich :) Temat niestety nie jest wesoły, bardzo wiele dziewczyn popada w bulimię i anorekcję czasem nie bedąc do końca świadomym jak straszna jest ta choroba. Chciałabym, żeby ten temat był przestrogą i także pomocą dla tych, którzy mają problem tej natury.

Ja niestety należe do takich osób, teraz ciężko mi pisać o tym coś więcej, ale może jest ktoś, kto potrzebuje rozmowy? Pozdrawiam serdecznie
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Niestety problem anoreksji i bulimi dotyczy bardzo wielu dziewczyn... przecież każda z nas chce wyglądać jak najlepiej, a powiedzmy sobie szczerze nie chce nam się biegać i ćwiczyć jak faceci, więc pozostaje głodówka. Ale to naprawdę jest zgubne, sama o tym doskonale wiem. Ciagle próbuję się wyrwać ze szponów choroby, ale wciąż są wygrane i przegrane...jeśli jeszcze jest czas na odwrót to zastanówcie jakim kosztem się katujecie...
jak chcesz to wpdanij na mojego bloga www.szczuplutka5.blog.onet.pl pozdro
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Co do mnie to mój chłopak jest dla mnie niesamowitym wsparciem, dzięki niemu właśnie istnieją małe zwycięstwa, gdyby nie on to nie wiem co by było teraz ze mną... Kocham Cię Misiaczku, DZIĘKUJĘ ! p.s mój chłopak to hammerheart :* :*
 
Do góry