Zabił żonę po wyjściu z więzienia

Status
Zamknięty.
N

nianiaSweet

Guest
To wszystko wina Polskiego Dziurawego Prawa i Niedolnego Sądownictwa!
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
więzienie nic nie daje przeważnie jeszcze większe szuje z niego wychodzą jak wchodzą.. mam kilku znajomych z więzienia.. tzn ja nie siedziałem:) ale są jeszcze gorsi niż jak weszli... jedyne więzienie jakie już nie istnieje ale było baaardzo dobre i tak powinny każde wyglądać był by spokój to Alcatraz, widziałem dokument o tym miejscu na discovery i nawet najwięksi jak Al Capone który tam siedział zmiękli bo musieli byc NIKIM jak reszta. Najwięksi gangsterzy jak dorzyli końca swojej odsiadki stawali się normalnymi ludźmi i na końcu dokumentu się wypowiadali że nie ryzykowali by znów rabunków żeby sie tam nie dostać. Tak powinno być i w polsce tacy jak ten by wiedzieli co to odsiadka. Pedofile, gwałciciele, mordercy i inni zwyrodnialcy by wiedzieli na czym życie polega.. Polecam ten film o ucieczkach z Alcatraz. I jeszcze powinny być kary jak w usa po 60 lat czy dorzywocie lub 200 lat w pace a nie za usiłowanie zabujstwa 5 lt bo "przecież go nie zabił" pewnie;/
 
S

Spamerski

Guest
Problem w tym, że oprawca ma w praktyce większe prawa, niż poszkodowany. Facet nie miał pewnie nic do stracenia, więc dokonał takiej zbrodni, bo widocznie w więzienne warunki nie były dla niego złe. Kolejny przykład "chorego" elementu, jakim jest wymiar sprawiedliwości. Zresztą, co to za więzienie, gdzie tylko "odsiaduje" się wyrok. Powinno się prowadzić regularne badania, gdyby takie przeprowadzono, może okazałoby się, że facet nie jest zdrowy psychicznie i z więzienia wysłać, nie na wolność, a do psychiatryka.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Problem w tym, że oprawca ma w praktyce większe prawa, niż poszkodowany. Facet nie miał pewnie nic do stracenia, więc dokonał takiej zbrodni, bo widocznie w więzienne warunki nie były dla niego złe. Kolejny przykład "chorego" elementu, jakim jest wymiar sprawiedliwości. Zresztą, co to za więzienie, gdzie tylko "odsiaduje" się wyrok. Powinno się prowadzić regularne badania, gdyby takie przeprowadzono, może okazałoby się, że facet nie jest zdrowy psychicznie i z więzienia wysłać, nie na wolność, a do psychiatryka.
Oglądałem "boso przez świat" pana Cejrowskiego i był on w więzieniu... chodziłem swego czasu po kolędzie i widziałem domy ludzi... w większości z nich były gorsze warunki niż w więzieniu;/ Oni tam siedzą w luksusach.. mało powiedziane;/ jak by im dali wycisk to by popamiętali;/ była sprawa co koleś zbluzgał sąd w czasie rozprawy itp to go po 10 minutach dopiero usuneli z sali;/ oglądałem na discovery o więzieniach w usa to jak kolesie przeszukiwali kazali mu stanąć głową do sciany on ruszył troszki ręką wyżej niż mu kazali to go skuli i obezwładnili tak jak by atakował ich conajmniej nożem:p i to jest akcja a w polsce to widać;/ napluł by na nich a oni by mu powiedzieli "ejjj przestań" ;/ to taki przykład tylko:) tam dostanie 2 dożywocia a u nas 5 lat w zawiasach;/

"Problem w tym, że oprawca ma w praktyce większe prawa, niż poszkodowany" prawda. Było niedawno o taksówkarzu co został zaatakowany nożem, obezwładnił napastnika i dostał zarzuty że to on zaatakował biednego bandyte i uszkodził mu rękę:D to jest chore:D
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
parę dni temu pod prokuraturą w lublinie widziałem jak babka mówi do kamery dla TVN 24 (dziennikarka ofc) więc zrobiłem z siebie debila przed kamerą, tyle ciekawego mam do powiedzenia o tej sprawie.
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
jak slysze/czytam o takich sytuacjach to mnie ciarki po plecach przechodza... Z zalu i ze zlosci, jak moze tak wymiar sprawiedliwosci dzialac...
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
o jezu... kolejny naiwniak dał się w chuja mediom zrobić. Wymiar sprawiedliwości nie ma z tym nic wspólnego, nie da się przewidzieć takich sytuacji, jeśli zachowywał się dobrze w areszcie to były podstawy by go wypuścić i zachowanie sędziego jest uzasadnione a te :cenzura:ane polskie media ze wszystkiego chcą robić aferę... i widać im to świetnie wychodzi.
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Znecal sie nad rodzina, i go za dobre sprawowanie wypuscili z wiezienia? dobry zart...
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Po 3 dniach wolności...ciekawe.Pewnie przez te 3 dni chciał się zemścić tylko nie wiadomo za co.Ale dzieci dobrze zrobiły.Tyle nie winnych dzieci z XXI w. zabito i były niewinne.Takiego kolesia bym posadził na 4 lata a po tym zdarzeniu to na dożywocie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Niektórzy chyba tylko czekają na tragedię, żeby nieco popastwić się na wymiarem sprawiedliwości. Sądy i ich funkcjonowanie swoje dziury mają, ale to nie znaczy, że mają dla odmiany przewidywać przyszłość. Ja tu czuję nagonkę i tanią sensację. Najwięcej się oskarża sąd, a gdzieś po boku stoi fakt, że nawet żona nie chciała zeznawać przeciwko mężowi. Podejrzewam, że sądownictwo ma mnóstwo spraw, gdzie rzekomo mężczyzna znęca się nad swoją rodziną. Gdyby każdego mieli lustrować od góry do dołu nie miałoby czasu na nic innego. No i suma summarum naprawdę ktoś wierzy, że te pełne trzy miesiące w areszcie by coś zmieniły?
 

rainforest

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Akurat tak się składa, że piszę pracę magisterską z przemocy domowej.
Jestem załąmana i wściekła tym co się dzieje w polskich sądach. Ochy chyba sobie nie zdają sprawy z tego
jacy są sprawcy przemocy. Poza tym dlaczego prawo nie chroni ofiar - wszystkich! Przeważnie daje się wyrok w zawiasach,
znajdzie się okoliczności łagodzące a w TV usłyszymy, że sądy mają pouczać a nie karać.
Co za bzdura!!! Dlaczego mamy kodeksy karne skoro ich nie używamy?
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Dlaczego mamy kodeksy karne skoro ich nie używamy?
Chyba chciałaś zapytać:"Po co" mamy kodeksy karne skoro ich nie używamy:.
Mam hipotezę dlaczego zabił.Wtedy jak pierwszy raz trafił do kicia to jego "żona" zawiadomiła policje i się dowiedział i teraz ją zabił w zemście za to,że trafił za kratki.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Dobra,ale zeby zabic wlasna zone?
kurcze,za nic nie chcialabym miec takiego drania w swoim otoczeniu
 
S

Spamerski

Guest
Akurat tak się składa, że piszę pracę magisterską z przemocy domowej.
Jestem załąmana i wściekła tym co się dzieje w polskich sądach. Ochy chyba sobie nie zdają sprawy z tego
jacy są sprawcy przemocy. Poza tym dlaczego prawo nie chroni ofiar - wszystkich! Przeważnie daje się wyrok w zawiasach,
znajdzie się okoliczności łagodzące a w TV usłyszymy, że sądy mają pouczać a nie karać.
Co za bzdura!!! Dlaczego mamy kodeksy karne skoro ich nie używamy?

No to praca na co najmniej 200 stron :D
Dlaczego prawo nie chroni ofiar? Bo to wymaga czasu, pieniędzy i wiedzy. Najłatwiej (czyt. najtaniej, najmniej czasochłonne jest dać wyrok w zawiasach i nie umieszczać oskarżonego w osobnym mieszkaniu).
Tak, Polska to raj... dla przestępców. Z kraju można ukraść 15 mln. złotych i dostać wyrok w zawiasach... A nawet zabić i nie ponieść konsekwencji.
Mamy kodeksy karne, ale osoby z nich korzystające - sędziowie, prokuratorzy itd. interpretują je tak, aby wszyło "najtaniej" i "najłatwiej".
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
No to praca na co najmniej 200 stron :D
Dlaczego prawo nie chroni ofiar? Bo to wymaga czasu, pieniędzy i wiedzy. Najłatwiej (czyt. najtaniej, najmniej czasochłonne jest dać wyrok w zawiasach i nie umieszczać oskarżonego w osobnym mieszkaniu).
Tak, Polska to raj... dla przestępców. Z kraju można ukraść 15 mln. złotych i dostać wyrok w zawiasach... A nawet zabić i nie ponieść konsekwencji.
Mamy kodeksy karne, ale osoby z nich korzystające - sędziowie, prokuratorzy itd. interpretują je tak, aby wszyło "najtaniej" i "najłatwiej".
HA świetna wypowiedź:p zapomniałeś dodać że jeszcze "aby sędzią i innym organom" po kieszeniach nie poszło:D
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Spamerski dobrze powiedział.Ale coś mnie gryzie...sędzia takiej kary by nie wybrał za pierwszym razem.Musiał (to są tylko moje przypuszczenia) być przekupiony.Wiadomo,że ludziom chodzi w tych czasach o jak najlepsze zarobki to pewnie przyjął tak zwaną "łapówkę".
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
Caleb ładnie to ująłeś... jak zwykle :p zgadzam się z tobą.
Mamy kodeksy karne, ale osoby z nich korzystające - sędziowie, prokuratorzy itd. interpretują je tak, aby wszyło "najtaniej" i "najłatwiej".
:cenzura: prawda. Sędzia n ie ma żadnego interesu w tym, żeby wyszło jak najtaniej - i tak dostanie swoją pensję więc nie :cenzura: głupot skoro nie masz o czymś pojęcia. Zabić i nie ponieść konsekwencji? Daj przykład. Oglądasz TV, czytasz gazety i wszystko wchłaniasz bez zastanowienia, ciekawi mnie, czy w ogóle twój post wyraża twoje zdanie a nie coś co podłapałeś i teraz na około się popisujesz "jaki ty cool bo wiesz, że prawo sux" a potem jeszcze rzesza kosmokwaków bez swojego zdania cię wysłucha i tak oto powstają stereotypy, że "sędziowie to w 99% łapówkarze, bezduszne :cenzura: i w ogóle ludzie (a nie maszyny, jakbyście chcieli wypominając im omylność jako wadę)" i, że nie mają czym się przejmować tylko "jak wyjdzie najtaniej", myślisz, że każdy sędzia ma kalkulator w :cenzura:e i zawsze zastanawia się "aha, jak mu dam 5 lat to wyjdzie jakieś x rocznie, czyli y w sumie... ooj to nie mogłąbym sobie nowych ciuchów kupić... dam mu 2". Na wyrok przede wszystkim wpływają dowody, rada przysięgłych i propozycje adwokata i prokuratora i zastanów się nad tym co napisałem, zanim znowu uwierzysz w żałosne manipulacje dziennikarzy mszczących się za wyłączanie jawności procesów.
zapomniałeś dodać że jeszcze "aby sędzią i innym organom" po kieszeniach nie poszło:D
Przeczytaj mój post i jeszcze raz przemyśl sprawę, kretynie.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Znecal sie nad rodzina, i go za dobre sprawowanie wypuscili z wiezienia? dobry zart...
kolego,nie wiem czy się orientujesz,ale on znęcał się nad rodziną na wolnosci,zanim go zamknęli,no chyba,że akurat ktoś z jego rodziny był z nim w pierdlu i tam się nad nim znęcał...
Chyba chciałaś zapytać:"Po co" mamy kodeksy karne skoro ich nie używamy:.
Mam hipotezę dlaczego zabił.Wtedy jak pierwszy raz trafił do kicia to jego "żona" zawiadomiła policje i się dowiedział i teraz ją zabił w zemście za to,że trafił za kratki.
taa,zgłoś się do Fuck-tu,może cię zatrudnia na stanowisku 'poszukiwacza sensacji' :D

Ludzie,jak można tak łykać medialne sensacje bez żadnej refleksji?To normalne,że fakt,ani SE nie napiszą na pierwszej stronie,że gość wyszedł z pierdla i się zmienił,zaczął pracować i przestał bic zonę bo to nie wywołuje zadnych sensacji,które tak lubicie.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Caleb ładnie to ująłeś... jak zwykle :p zgadzam się z tobą.

:cenzura: prawda. Sędzia n ie ma żadnego interesu w tym, żeby wyszło jak najtaniej - i tak dostanie swoją pensję więc nie :cenzura: głupot skoro nie masz o czymś pojęcia. Zabić i nie ponieść konsekwencji? Daj przykład. Oglądasz TV, czytasz gazety i wszystko wchłaniasz bez zastanowienia, ciekawi mnie, czy w ogóle twój post wyraża twoje zdanie a nie coś co podłapałeś i teraz na około się popisujesz "jaki ty cool bo wiesz, że prawo sux" a potem jeszcze rzesza kosmokwaków bez swojego zdania cię wysłucha i tak oto powstają stereotypy, że "sędziowie to w 99% łapówkarze, bezduszne :cenzura: i w ogóle ludzie (a nie maszyny, jakbyście chcieli wypominając im omylność jako wadę)" i, że nie mają czym się przejmować tylko "jak wyjdzie najtaniej", myślisz, że każdy sędzia ma kalkulator w :cenzura:e i zawsze zastanawia się "aha, jak mu dam 5 lat to wyjdzie jakieś x rocznie, czyli y w sumie... ooj to nie mogłąbym sobie nowych ciuchów kupić... dam mu 2". Na wyrok przede wszystkim wpływają dowody, rada przysięgłych i propozycje adwokata i prokuratora i zastanów się nad tym co napisałem, zanim znowu uwierzysz w żałosne manipulacje dziennikarzy mszczących się za wyłączanie jawności procesów.

Przeczytaj mój post i jeszcze raz przemyśl sprawę, kretynie.
nie obrażaj mnie bo ja nie robię tego w stosunku do Ciebie a że podniecenie tematem CIę dorwało nie znaczy że musisz zaraz po kimś bluzgać czy ma rację czy jej nie ma, zero kultury;/ a Ty napewno najwięcej wiesz co się dzieje w świecie prokuratury i policji itp przecież jesteś napewno prorokiem;] i co mnie wyzywasz skoro nie napisałem że biorą łapówki itp tylko żeby im po kieszeniach nie poszło a to co innego Panie wszystko wiedzący;/ Nie życzę sobie takich tekstów pod moim adresem;/ i pisz normalnie swoje posty bo połowa to przekleństwa i nic nie można odczytać. Wiem że emocje ponoszą ale to co napisałeś trzeba rozszyfrować;/
A powiem CI przykład z życia... Mojego dziadka walną na pasach samochód jadący 100 na godzine przez wieć. Dziadek mój chodził o laskach ledwo i szedł do sklepu. Świadek mówił że był w połowie pasów a koleś w niego udeżył. Wypadł z auta zwyzywał go i przeniusł żeby wyglądało że wskoczył mu pod koła. W zeznaniach powiedział że "ten stary ... wyskoczył mi nagle pod koła" dziadek 80 letni o kulach nagle mu wyskoczył;/ przyjechała policja i było tylko "cześć janek co Ty kur.. robisz" do sprawcy... dziadek leżał w szpitalu miał 3 operacje obie nogi połamane. Sędzia i prokurator to rodzina tego co jechał autem, zgadnij jaki wyrok??? uniewinniony oddalenie zażutów!!!! nic nawet świadkowie nie pomogli wiec nie sraj jakie to prawo nie jest wspaniałe!!!! nie mówię ze każdy taki jest bo nawet tak nie myśle ale nie mów że jest wspaniale;/ były odwołania i :cenzura: to dało. Koleś nawet nie przyszedł zapytać jak się czuje.
 
S

Spamerski

Guest
Caleb ładnie to ująłeś... jak zwykle :p zgadzam się z tobą.

:cenzura: prawda. Sędzia n ie ma żadnego interesu w tym, żeby wyszło jak najtaniej - i tak dostanie swoją pensję więc nie :cenzura: głupot skoro nie masz o czymś pojęcia. Zabić i nie ponieść konsekwencji? Daj przykład. Oglądasz TV, czytasz gazety i wszystko wchłaniasz bez zastanowienia, ciekawi mnie, czy w ogóle twój post wyraża twoje zdanie a nie coś co podłapałeś i teraz na około się popisujesz "jaki ty cool bo wiesz, że prawo sux" a potem jeszcze rzesza kosmokwaków bez swojego zdania cię wysłucha i tak oto powstają stereotypy, że "sędziowie to w 99% łapówkarze, bezduszne :cenzura: i w ogóle ludzie (a nie maszyny, jakbyście chcieli wypominając im omylność jako wadę)" i, że nie mają czym się przejmować tylko "jak wyjdzie najtaniej", myślisz, że każdy sędzia ma kalkulator w :cenzura:e i zawsze zastanawia się "aha, jak mu dam 5 lat to wyjdzie jakieś x rocznie, czyli y w sumie... ooj to nie mogłąbym sobie nowych ciuchów kupić... dam mu 2". Na wyrok przede wszystkim wpływają dowody, rada przysięgłych i propozycje adwokata i prokuratora i zastanów się nad tym co napisałem, zanim znowu uwierzysz w żałosne manipulacje dziennikarzy mszczących się za wyłączanie jawności procesów.

Przeczytaj mój post i jeszcze raz przemyśl sprawę, kretynie.

Ma interes, pokaż mi sędziego, który czyta wszystkie akta sprawy przed rozprawą. Przeważnie opiera się jedynie na opinii biegłych, bo tak... wygodniej.
Przykładów jest mnóstwo, odsyłam do danych np. GUS.
Tak, teraz mi pokaż artykuł, z którego skopiowałem swoją wypowiedź <_<.
Kolejna sprawa, Wymiar Sprawiedliwości w Polsce jest "the best", a prawda jest taka, że po transformacji ustrojowej liczba przestępstw wzrosła, ponadto zwiększyły się, że tak powiem... "układy" w sądach, bo niby skąd tyle afer ;>? Sąd nie "dopilnował" tego, tamtego itd., uniewinnił itd.

Ar. jak chcesz ze mną dyskutować to wymieniaj argumenty, bo jak na razie to przypał sobie robisz, nic więcej, bo jak nie ma się argumentów to najlepiej "pojechać" po osobie :D? Hehehe :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry