Zabieg Przegrody nosowej

Buber

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam pytanie czy ktoś już miał przeprowadzony taki zabieg przegrody nosowej i czy mógłby polecić szpital który jest bardzo dobry w tym. Mam na oku dwa szpitale w pobliżu, jeden to W Krakowie im.Narutowicza lub W Katowicach ul.Francuzka. Jakieś komentarze co do nich?
 

hubertus93

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Isengard
Mój znajomy coś takiego miał robione, chyba w Rzeszowie. I teraz ma się lepiej.
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Zabieg przegrody robią w wielu szpitalach więc to chyba bez różnicy, który wybierzesz. Robią te zabiegi tak często jak wycinanie migdałków i są one krótkie. W każdym szpitalu zrobią to samo.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Podbije temat bo ja sama w zeszłym roku właśnie miałam zdiagnozowane problemy z przegroda nosową i w ogóle z zatokami - lekarka juz wtedy mówiła, że może się zdarzyć, że niezbedny będzie zabieg, ale od tamtego czasu nie byłam ponownie na wizycie - niestety a teraz problemy wracają i już rozgladam się za jakimś osrodkiem czy lekarzem. Na razie znalazłam we Wrocławiu lekarza ale najpierw bęe musiała jeszcze kilka prześwietleń pewnie zrobic. Chociaz miałam juz jedną operację to takiej zwiazanej z "twarzą" jakoś bardziej się boję ;(
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja miałam podejrzenia, że przez krzywą przegrodę mam zatkany w nocy nos, ale okazało się że to przez alergię - także widmo prostowania nosa na szczęście się oddaliło :).
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Osobiście miałem problemy z zatokami i też mi kazali iść na zabieg z przegrodą nosową w roli głównej ale nie byłem i nie mam zamiaru iść, od tego się nie umiera więc nie widzę powodu. :icon_twisted:
 
Do góry