zabezpieczenie

Status
Zamknięty.

kotek*

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
jeszcze tego nie robiłam i mam obawy co do zabezpieczenia. wydaje mi się ze prezerwatywa nie jest do końca pewnym środkiem. na tabletkach się nie znam i zupełnie nie wiem od czego zacząć. proszę o porady
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Może powinnas pójśc do ginekologa i porozmawiac o róznych metodach antykoncepcji? Przy okazji jeśli się zdecydujesz na tabletki to zrobi Ci odpowiednie badania i wyda receptę.
A jeśli wolisz sie obejść bez tabletek, które w moim przekonaniu są najlepszym pomysłem jesli chce się mieć większą pewność, to masz do wyboru prezerwatywy, środki plemnikobójcze i naturalny kalendarzyk (obserwacje śluzu, mierzenie temperatury) - nie polecam, bo mozna wpaść równo...
Generalnie ja z doświadczenia uważam, że tabletki są najlepszym pomysłem, również ze względu na komfort psychiczny. Oczywiście osobu, które wierza w ogromną toksycznosć pigułek nie zgodza się ze mną i potepia to, że cie namawiam, ale Ty sama masz tyle oleju w głowie, żeby zadecydowac :) Jednak wizyta u ginekologa najlepsza :)
 

eva77

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
No prezerwatywy nie sa 100% pewnoscia na ochrone, ale jednak wielu ludzi uzywa tylko gumek i jest ok ;-) ja osobiscie proponuje abletki no i moze do tego gumki. Wtedy raczej juz masz pewnosc :D
Jednakze radzilabym wybrac sie do ginekologa i pogadac i zobaczysz co ci doradzi, co przepisze itd ;)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Proponuję przejrzeć dział antykoncepcja, tutaj jest wiele podobnych tematów ( np. tu)
Ten temat zamykam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry