Za Jakim Klubem Piłkarskim Jesteście

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
kiSka napisał:
zaDen @§$%"&Q@ mada faka nie podskoczy do Pasiaka


a moze do Rasiaka :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
PS wiem ze chodzi o Cracovie

[ Dodano: 15 Lipiec 05, 22:33 ]
a co do przyspiewek:
jagodnik kondon kondon kondon, jagodnik kondon kondon kondon, jagodnik kondon kondon kondon, ..... (to z ANWILU :p )
albo:
dzisiaj prokom r.o.z.j.e.b.i.e.m.y mistrza Polski zdobedziemy i nikomu sie nie damy, wszystkich w d.u.p.i.e mamy lala lalalala lala lalalala lala lalalalala lala :p (to tez z ANWILU) (w sumie to tam moze byc wisla (albo raczej wisle) zamiast prokomu :D )
:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Autor tematu źle napisał Jagiellonia, sie k***a pisze przez 2 l !!! :(
 

ksystoff

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Warzymice
oczywiscie MKS POGOŃ SZCZECIN!!!!!1 :D a wiecie czemu?? bo najlepsza w polsce jest co ztego ze sami brazylijczycy graja??!! :D
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
Żuraw //[9 napisał:
PL]czy mam zaśpiewać coś na Legie??


w sumie to mozesz sobie spiewac mi t nie przeszkadza.. tylko nie pisz bo Dorunia czuwa :p :D :hyhy:
Dorunia bez urazy :p
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
Dorunia napisał:
mam jedna prosbe do forumowiczow odwiedzajacych ten temat mniej wulgaryzmow !

wiedzialam ze w koncu ktos wpadnie i nas opierdzieli :D

Dorunia, spokojnie spokojnie :D taki temat :p
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
jakby Ci to skarbeczku wytlumaczyc :D

chodzilo mi o to ze w takim temacie bez wylgaryzmow sie nie da... zreszta sami sie cenzurujemy wiec nikt nie powinien sie czepiac...
jestes jeszcze mlodziutka i rzypuszczam ze z meczami a przede wszystkim z bywaniem na nich nie masz nic wspolnego...
dlatego ciezko jest Ci to zrozumiec...

z pasiastymi pozrowieniami :*
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
kiSka, a ty myślisz że jak sie ma 14 lat to niemożna wiedzieć wiecej od 17 latka?? po pierwsze moze i jest mlodziutka ale jest modem i to jej zadanie sie najbardziej liczy (przeczytaj regulamin)

po drugie da sie bez wulgaryzmow i wtedy niebedzie zadnej cenzury i nikt sie iebedzie denerwował...

po trzecie w regulaminie dokładnie pisze ze sprawy takie mozecie zalatwiac na pw a nie zeby wszyscy musieli czytac zaraz wyzwiska....

wiec prosze usp[okojcie sie niech ten temat niezejdzie na psy i nieprzeklinajcie a nikt wtedy napewno niedostanie ostrzeżenia
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
kiSka, Jesli nie mozna to HOLA Z DWORA!!! Ludzie uzywający wulgaryzmów nie mają nic do powiedzenia wiec jesli TYLKO TYLE macie do powiedzenia to "NARA TOBIE,NARA!!" :zly: Dorunia mimo swojego wieku została MODEM - i IDEALNIE Admin trafił wybierając własnie te osobe! Jesli w tym dziale zobacze choc jedno słowo potocznie uznawane za NIEKULTURALNE-wulgarne to bedzie nie jedno ostrzezenie..... :/ Nie jestescie pierwszymi ani ostatnimi z preferencjami do WYLOTU z forum wiec........ jedno słówko przeciw wam!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
hahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha

chyba was pokichalo....

[ Dodano: 17 Lipiec 05, 14:07 ]
slyszalam milusia ze jestes lekko w lewo ale caly czas Cie bronilam... widze ze niepotrzebnie i widze ze lubisz sie troszke poszarogesic i pokazac jaka to Ty nie jestes cudowna wspaniala bo jestes moderatorem :/ i ty mas wladze bo mozes mnie zbanowac :/

nie macie za co dac mi ostrzezenia bo nic zlego nie zrobilam a moje wypowiedzi sa kulturalne, pelne argumentow i bez wulgaryzmow ! wiec sie w nos mozecie pocalowac a nie ostrzegac mnie tu :p

czepiacie sie bo powiedzialam ze Dorunia jest mlodsza i ze prawdopodobnie nie chodzi na mecze i nie wie co sie tam dzieje... :/ raczej byla to wypowiedz jak najbardziej pozytywna a nie zlosliwa (jak zreszta wiekszosc moich postow)

nikt inny w tym temacie sie nie rzuca o to ze piszemy tutaj przyspiewki a temat ten odwiedza waskie grono osob ktore wiedzaa o co biega!
wiec bardzo prosze o pojscie po rozsadek do glowy :/
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
A wogole jak mowic o kibicach, sposobach dopingowaniu drozyn skoro takie wyrazy sa bardzo czesto uzywane w roznych przyspiewkach, jak ktos niebyl na meczu nigdy, nieslyszal dopingu to wydaje sie mu to dziwne, ale taka jest prawda. Niemozna zmieniac tych piosenek np tak: Legia niejest przyjemna, legia to niedobra druzyna... bo to byloby chore i glupie
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
kiSka napisał:
slyszalam milusia ze jestes lekko w lewo ale caly czas Cie bronilam...
lekko w lewo??? :>
Ty mnie broniłaś - no prosze Cie , nie rzucaj tu takimi hasłami bo tylko litość we mnie wzbudzasz :/ Na tym forum nauczyłam sie jednego - nie miec dla was litości bo gdy jestem DOBRA to gdzies macie to co pisze. Nie bede juz z Tobą wiecej dyskutować :)

wAzU, FAKTYCZNIE nie byłam na meczu i rowniez uwazam ze to bez sensu ZMIENIAĆ te piosenki... Jednak po co wogole tutaj o nich pisać skoro są w wersjach ........... sam wiesz jakich. MOzemy zrobić cos takiego ze bedzie JEDEN temat TYLKO o takich piosenkach i TAM "śpiewajcie" sobie DO WOLI. Tutaj zauwazyłam ze piszecie o klubach piłkarskich.... :) wiec bardzo prosze... Moim obowiazkiem jest was upominać - gdybym tego nie robiła to pewnie i TAK byłoby źle (zaczelibyscie sie wysmiewać z moda który NIC NIE ROBI). O pozwolenie na dział z "wulgaryzmami" - ale oczywiscie tych które są w waszych "piosenkach" - mozecie sie z tym zwrócic do Administratora (pewnie on nie jest
kiSka napisał:

Pozdrawiam :))
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
milusia32 napisał:
MOzemy zrobić cos takiego ze bedzie JEDEN temat TYLKO o takich piosenkach i TAM "śpiewajcie" sobie DO WOLI.

Dobry pomysl, trzeba bedzie wykorzystac w przyszlosci.
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
Dorunia napisał:
jakbys chcial wiedziec to moj rejon Wesoly

a nie wiedzialem :p



HeX napisał:
ale jest modem i to jej zadanie sie najbardziej liczy (przeczytaj regulamin)

a nie jej bo admina heheeh :hyhy: :hyhy: :hyhy:




wAzU napisał:
Legia niejest przyjemna, legia to niedobra druzyna...

ejj ale od.. hmmm jak to powiedziec zeby bez ostrzerzen bylo... o wiem odfiołkujcie (jeeeeeeeejjjj :/ ) sie w koncu od tej Legii :D




milusia32 napisał:
Tutaj zauwazyłam ze piszecie o klubach piłkarskich....

z ktorymi gleboko powiazane sa rozne przyspiewki jako formy kibicowania... a jak byc sie czula jakbys poszla na mecz a tam glucho... zanik fonii.... no dno totalne :zdegustowany:
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
no trudno sie mowi ale koniec z wulgaryzmami , skoro wszyscy tak chodzicie na mecze to raczej wiecie jakie sa wulgaryzmy w przyspiewkach to wykropkujcie te miejsca albo na pw piszcie !
 
Do góry