Z serii: Potrzebuję małej pomocy

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Temat dotyczy jedynego, niepowtarzalnego przypadku ;)
Mam 17 lat (od lipca 18) - druga klasa liceum.
Od września do mojej szkoły chodzi (jakby to określił J.B.) SHB (czyli super hot babe ;) )
Nie wiedziałem totalnie jak się zabrać do poznania owej dziewczyny ;)
Na szczęście dużo czytałem m. in. na tym forum i czuję że już teorię mam raczej opanowaną.
Aktualnie mam ferie więc nie mogę wykorzystać posiadanej wiedzy :p
Jednak chciałem dowiedzieć się żeby nie spalić na starcie:

1. Do tej samej klasy z nią chodzi moja stara znajoma. Czy najpierw odświezyć znajomość z koleżanką, czy pominąć ten etap i raczej myślec o dotarciu od razu do konkretnej osoby. :)

2. Poza tym ta "konkretna osoba" jak zdążyłem zauważyć często zawiesza na mnie wzrok i gdy to zauważam najczęściej kieruje go w inną stronę... to może znaczyć wiele, zdaję sobie z tego sprawę niemniej jednak jest to intrygujące.

3. Czy w ogóle jest szansa że SHB jest wolna albo nie jest pusta jak reszta tego typu dziewczyn? Ona nie wydaje się taka ale czy ma szansę u niej przeciętny chłopak który np. wykaże się błyskotliwością i nienagannym poczuciem humoru? :D


Proszę o pomoc
 

Lataros

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wadowice
hm . Czy jest wolna to jedynie mozesz sie dowiedziec :D od niej sam jak zagadasz:) odrazu nie oczywiscie wyskocz;p eY siema jestes wolna he:D albo przez kolezanke :) co z nia chodzi do klasy:D a jak sie wstydzisz zagadac:) to popros moze pierwsze o numer koma ;d i tak Ci bedzie latwiej ja poznac ;D
 

zaba1241

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L
Nie masz szans. Chyba ,że byś był przypakowany, miał kozak furę, gajera i te sprawy to nawet jak pierwszymi twoimi słowami do niej by były "suko, chce zobaczyć twoje cycki" to i tak by z tobą chodziła. Nie no żartuje oczywiście hehe
 
J

J.B

Guest
Ty się w ogóle nie zastanawiaj, tylko działaj:

- zawieś swój wzrok na niej, trzymaj (bez zrywania) przez dłuższy czas
- podejdz (na luzie)
- dotknij jej
- otwórz dowolnym openerem
- zaintryguj i odejdź (nie rozmawiaj), ale bądź w jej zasięgu wzroku, jak odejdziesz to podejdż do jakiejś grupy i pogadaj z nimi, nie obracaj się za nią.

Jak zaintrygować, to już zadanie domowe dla Ciebie. Pamiętaj o kontakcie wzrokowym!

Tyle wystarczy. Pamiętaj, nie myśl za dużo, rób! Nie analizuj tak jak teraz.

Beam Me Up, Scotty!
 

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
J.B., zawsze dajesz jakieś dobre, konstruktywne rady :) Dzięki.
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Z tego co piszesz to jesteś gotowy do "działania" wiec tylko poczekaj na zakończenie ferii i do boju :D myślenie boli wiec nie rób tego :p jak ja bym był w twej sytuacji to odświeżył bym ta znajomość wiadomo zawsze łatwiej :D a reszte sam sie dowiesz gdy ja poznasz czy warto być z nią :)
 

Szary typ

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Hm. :p zapytaj przez kolezanke czy jest sama.. Usmiechnij sie jak bedzie sie dalej na ciebiue gapila :p jesli tez sie usmiechnie to moze masz jakies szanse :D i pozniej to juz do boju ; ))
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Hm. :p zapytaj przez kolezanke czy jest sama.. Usmiechnij sie jak bedzie sie dalej na ciebiue gapila :p jesli tez sie usmiechnie to moze masz jakies szanse :D i pozniej to juz do boju ; ))

zly pomysl zadnej koleznaki sie nie pytal bo po co

jak kobieta kogos ma to juz nie wolno sie z nia pogadac czy co????

najlepiej idz zagadaj i podczas rozmowy sie doweisz czy jest czy nie jest

kolezanka moze poprzekrecac i jeszcze wyjdzie na to ze ty zamiast sie pytac czy jest wolna moze byc czy mo ochota na ciebie np a po takim czyms to juz na starcie minimalizujesz swoje szanse na poderwanie ja
 

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Też się zastanawiałem czy to napewno dobry pomysł. Dobrze że rozwiałes moje wątpliwości ;)
W każdym razie dziewczyny lubią plotki i wieść o tym pewnie szybciej by dotarła do niej niż ja sam :) a to napewno by nie pomogło, wręcz przeciwnie.
 
Do góry