Z kim trudniej wytrzymac??

Z kim trudniej wytrzymac??

  • Z dziewczynami??

    Votes: 0 0,0%
  • Z chlopakami??

    Votes: 0 0,0%
  • Nie wiem!!

    Votes: 0 0,0%
  • Wstrzymoje sie od glosu:D

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Martusia0123

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
100lica
Ja uwazam ze to zalezy od charakteru a nie od plci... Raz nie dogaduje sie z kolesiami a innym razem z panienkami... tak juz jest...
 

chudy_misio

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
gosciniec ryt
zawsze jest trudniej z dziewczynami :sexy:

a tak na serio to trzeba sie nawzajem uzupełniac - ostatnio mi to ktos powiedzial o moim zwiazku :)
 

kaisa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
he jak narazie oddanych glosów jest po równo i na dziewczyny i na chlopaków... ale zgadzam sie z poprzednikeim : trzeba sie uzupelniac :)
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mimo,ze jestem dziewczyna to wiem,ze z nami trudniej jest wytrzymac... taka prawda..moze bardziej okazujemy uczucia,ale tez czesciej strzelamy foszki :)hehe..no taka prawda,ale niestety bez nas swiat nie bylby tak piekny :):):) pozdrawiam :) :papa: :papa:
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja uwazam, ze z dziewczynami :p Bo chlopak czesciej powie cos milego i jak juz powie, to jest to milsze niz gdyby to samo dziewczyna powiedziala :D
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Z dziewczynami :p
Myślę, że niezgłębione zostana dla facetów tajemnice okołookresowe
Jakoś nie mogą pojąc wteyd że tak może znaczyć nie albo że to co było ok już nie jest :D Albo przynajmniej nie jest przez kilka dni :D
Poza tym jesteśmy bardziej skomplikowane psychicznie do zrozumienia :)
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hmm nie można chyba odpowiedzieć ze z dziewczynami, albo z chłopakami ;P każdy człowiek jest inny i bez względu na płeć są tacy ludzie z którymi przebywanie to sama przyjemność i tacy z którymi nie można wytrzymać ;) Przynajmniej ja tak mam :p
 
Do góry